NB III 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (NB III 26/27, North East): 1. Ozd-Sajovolgye (15 puan), 2. Cigand SE (15 puan), 3. Debreceni Eac (13 puan).

NB III 26-27

NB III
Tüm Ligler
Search
Macaristan
Takvim 26/27
26/27
25/26
NB III maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

NB III 26/27, North East
Genel
İç Saha
Deplasman
İç Saha — NB III 26/27, North East
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
143018 - 359
233006 - 159
332104 - 227
4320111 - 656
532019 - 456
632018 - 446
732014 - 136
832014 - 316
931203 - 215
1021106 - 244
1121015 - 323
1230304 - 403
1331023 - 6-33
1431022 - 5-33
1531025 - 10-53
1641032 - 7-53
Deplasman — NB III 26/27, North East
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
133008 - 089
232107 - 347
332105 - 327
422004 - 046
532015 - 6-16
641127 - 9-24
741123 - 8-54
831024 - 403
931023 - 4-13
1031022 - 6-43
1130215 - 7-22
1230124 - 8-41
1320020 - 2-20
1430033 - 6-30
1530032 - 7-50
1630031 - 11-100
Genel
İç Saha
Deplasman
İç Saha — NB III 26/27, North West
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1330011 - 1109
2330011 - 389
3321010 - 287
452124 - 8-47
522006 - 156
632018 - 626
732016 - 426
832015 - 416
931205 - 325
1021102 - 114
1131116 - 7-14
1241039 - 11-23
1331024 - 7-33
1420111 - 3-21
1530030 - 7-70
1630031 - 14-130
Deplasman — NB III 26/27, North West
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1330012 - 489
2421110 - 377
332019 - 456
432015 - 416
531202 - 115
631119 - 454
741125 - 7-24
831114 - 8-44
931024 - 403
1021011 - 103
1131026 - 7-13
1241033 - 8-53
1331023 - 8-53
1430123 - 8-51
1510012 - 4-20
1630034 - 14-100
Genel
İç Saha
Deplasman
İç Saha — NB III 26/27, South East
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1440015 - 01512
233006 - 069
332107 - 347
4220011 - 296
522007 - 166
632019 - 546
7412111 - 565
8312010 - 465
931209 - 635
1031116 - 424
1131025 - 7-23
1231022 - 8-63
1340227 - 9-22
1420111 - 4-31
1530123 - 7-41
1630124 - 9-51
Deplasman — NB III 26/27, South East
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
132107 - 527
242119 - 907
322006 - 246
432016 - 336
532017 - 526
641216 - 425
731117 - 524
831115 - 504
931115 - 8-34
1030213 - 4-12
1130212 - 4-22
1240225 - 11-62
1320021 - 6-50
1420022 - 10-80
1530032 - 15-130
1630031 - 17-160
Genel
İç Saha
Deplasman
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha — NB III 26/27, South West
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1330012 - 0129
2330012 - 2109
333008 - 089
4330010 - 379
542119 - 727
6220012 - 2106
722006 - 066
832018 - 356
932015 - 416
1031117 - 614
1121102 - 114
1231115 - 6-14
1330124 - 8-41
1430121 - 8-71
1500000 - 000
1630031 - 7-60
Deplasman — NB III 26/27, South West
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1330011 - 299
242116 - 517
322007 - 256
441126 - 604
531025 - 503
621011 - 2-13
731023 - 5-23
831023 - 10-73
920113 - 4-11
1020112 - 5-31
1130124 - 8-41
1230124 - 16-121
1310010 - 3-30
1430031 - 6-50
1520021 - 7-60
1630030 - 16-160
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.55
Korner
3.82
Sarı Kart
1.58
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.54
94
X
%17.74
33
2
%31.72
59
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%31.18
58
Üst
%68.82
128
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%45.16
84
X
%26.34
49
2
%28.49
53
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%55.91
104
KG Yok
%44.09
82
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.05
28
2-3 Gol
%37.63
70
4-5 Gol
%30.11
56
6+ Gol
%17.20
32
Fikstür
7. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
Gol Kralları — Tümü
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2026-2027 1 2
2025-2026 1 2
2025-2027 2 2
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2025-2027 4
2025-2027 4
2025-2027 4
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2026-2027 0
2026-2027 0
2025-2026 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.55
Korner
3.82
Sarı Kart
1.58
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.54
94
X
%17.74
33
2
%31.72
59
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%31.18
58
Üst
%68.82
128
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%45.16
84
X
%26.34
49
2
%28.49
53
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%55.91
104
KG Yok
%44.09
82
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.05
28
2-3 Gol
%37.63
70
4-5 Gol
%30.11
56
6+ Gol
%17.20
32
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%7.53
14
2-1
%7.53
14
1-1
%6.99
13
3-0
%6.45
12
2-2
%5.91
11
3-1
%5.38
10
1-2
%4.84
9
2-0
%4.84
9
0-1
%4.30
8
0-2
%4.30
8
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%39.25
73
2/2
%19.89
37
X/1
%9.14
17
X/2
%9.14
17
X/X
%8.06
15
2/X
%6.45
12
1/X
%3.23
6
1/2
%2.69
5
2/1
%2.15
4
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%6.05
40
16-30
%5.75
38
31-45
%6.20
41
46-60
%6.35
42
61-75
%5.60
37
76-90
%6.66
44
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak Pas Pas Pas İsabeti Pas İsabeti Faul Faul Ofsayt Ofsayt
23 - 0.8 1 10.0 5.0 50B € 40.8 4.5 62.2 51.2 - - - -
22 6 0.8 - 5.0 3.5 - 19.5 2.3 35.0 18.0 - - - -
21 - 0.8 - 6.7 2.5 - 19.5 2.7 39.7 34.7 - - - -
20 - 0.8 1 5.2 1.8 25B € 19.3 2.8 32.7 25.5 - - - -
19 - 0.8 - 5.2 3.2 85B € 23.0 1.2 33.8 25.2 - - - -
17 6 0.2 - 1.7 1.7 - 10.8 0.5 11.5 9.8 - - - -
17 7 1.0 - 6.8 3.6 - 39.6 2.2 72.4 48.4 - - - -
17 9 0.3 - 5.5 3.0 - 19.7 2.2 27.3 20.3 - - - -
17 - - - 2.2 1.3 - 10.5 1.5 11.0 8.8 - - - -
16 - 1.3 - 14.3 6.8 257B € 45.0 4.5 65.5 51.8 - - - -
16 10 0.7 - 4.7 2.5 - 19.2 1.8 28.8 18.2 - - - -
15 7 0.7 - 6.2 3.0 - 26.7 3.3 39.0 37.5 - - - -
15 14 - - - - - - - - - - - - -
14 14 - - - - 50B € - - - - - - - -
14 13 1.2 1 5.5 2.5 - 24.5 3.2 34.7 40.2 - - - -
14 8 0.5 - 6.5 2.3 313B € 28.3 1.7 35.7 33.2 - - - -
13 11 0.8 - 3.7 2.2 - 31.0 2.8 47.0 32.3 - - - -
13 - 1.0 - 4.3 1.7 60B € 16.8 2.0 22.2 29.5 - - - -
12 12 1.5 - 7.5 2.7 - 33.7 3.0 50.3 34.3 58.3 44.5 2.3 0.2
12 11 1.2 - 4.5 1.8 - 22.2 3.0 33.3 19.0 52.2 40.2 3.3 0.8
12 9 - - - - - - - - - - - - -
12 12 - - - - - - - - - - - - -
12 - 1.5 - 11.2 4.7 505B € 48.7 5.3 76.7 51.8 - - - -
12 - 0.3 - 6.0 2.5 - 29.2 1.5 24.8 27.8 - - - -
11 9 2.0 1 5.8 2.7 - 34.7 2.2 55.3 34.7 - - - -
11 - 1.4 - 3.8 2.4 - 29.6 2.2 47.4 42.6 - - - -
11 13 1.2 1 5.8 1.8 - 25.5 2.5 43.7 32.7 - - - -
10 15 1.2 1 7.8 3.7 - 38.7 3.0 61.0 44.5 - - - -
10 12 - - - - - - - - - - - - -
10 - 1.0 - 10.4 4.4 275B € 33.0 3.0 44.0 34.2 96.8 81.0 1.8 -
10 8 1.2 - 5.7 2.2 - 33.3 3.0 47.0 46.0 150.3 124.2 5.2 0.8
10 7 2.2 1 8.2 5.5 - 36.2 4.0 54.8 43.8 - - - -
10 10 1.8 1 10.4 3.8 - 44.6 3.8 68.6 49.6 - - - -
10 14 0.5 - 5.2 2.2 150B € 23.2 2.2 37.8 33.2 60.8 43.2 1.8 0.7
9 8 0.8 - 1.3 0.5 - 8.2 - - - - - - -
9 20 1.8 - 7.7 3.3 50B € 35.5 1.7 68.8 30.3 - - - -
9 19 - - - - - - - - - - - - -
9 7 1.5 - 6.2 1.7 - 26.5 2.0 38.3 24.0 58.7 46.7 1.7 0.2
9 - 0.6 - - 0.8 99B € 6.8 - 14.6 12.2 - - - -
9 10 0.7 - 2.0 0.5 - 14.2 1.2 21.0 15.7 - - - -
8 11 1.5 - 8.7 3.7 - 39.2 2.2 68.7 50.7 - - - -
8 7 - - 1.3 0.5 - 9.3 0.7 11.8 - - - - -
8 7 1.8 1 6.2 1.7 175B € 32.3 3.3 49.7 47.2 - - - -
8 16 1.0 - 5.8 2.2 - 31.3 3.7 57.3 43.7 - - - -
8 9 - - - - - - - - - - - - -
8 16 0.2 - 1.3 - - - 0.8 - 11.0 - - - -
8 7 0.5 - 5.0 2.0 - 28.3 2.7 36.7 30.0 - - - -
8 12 0.3 - 1.5 0.7 - - 0.8 12.8 9.8 - - - -
7 8 2.0 - 8.2 3.0 100B € 34.0 3.0 57.7 41.0 61.0 45.5 2.7 0.3
7 - 0.8 - 3.3 1.5 - 24.7 1.8 34.2 20.3 43.3 30.0 2.3 -
- 26 1.7 - 5.0 2.0 - 34.7 3.3 67.2 48.0 - - - -
- 23 0.7 - 1.3 0.8 - 15.3 1.0 31.5 19.5 - - - -
- 22 - - - - - - - - - - - - -
- 21 - - - - - - - - - - - - -
- 20 - - - - - - - - - - - - -
- 17 0.2 - 1.3 0.8 - 14.2 0.8 24.8 14.2 - - - -
- 15 1.0 2 5.5 2.2 - 27.3 2.0 46.8 24.7 - - - -
- 14 - - - - - - - - - - - - -
- 12 2.2 1 3.5 2.0 - 21.5 1.3 36.8 25.3 - - - -
- 12 0.8 - 1.8 0.5 - 14.2 1.5 23.8 20.0 - - - -
- 11 0.3 - - 0.3 400B € 11.0 1.3 25.0 17.8 - - - -
- 11 - - 1.5 - - 7.2 1.7 12.3 10.8 41.7 28.2 1.5 0.7
- 9 0.7 - 5.2 2.5 100B € 21.3 3.0 43.8 40.8 - - - -

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

NB III 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

NB III 26-27 sezonunda NB III 26/27, North East grubunun zirvesinde Ozd-Sajovolgye bulunuyor: 6 maçta 15 puan. Attığı gol 17, yediği gol 4; averajı 13. Takipçileri Cigand SE (15 puan) ve Debreceni Eac (13 puan). Sezon karnesi 5 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Ozd-Sajovolgye (17 gol), en az gol yiyen takımı Cigand SE (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Ozd-Sajovolgye yakaladı: son 6 maçta 15 puan. Ligde şu ana kadar toplam 147 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Cigand SE (9 puan), deplasman tablosunda ise Ozd-Sajovolgye (9 puan).

Yükselme hattında Ozd-Sajovolgye. Küme Düşme hattında Nyiregyhaza Spartacus FC II, Salgotarjani, Tarpa SC.

Gol krallığında Marcell Miklós Marlen (Dabas FC) 2 golle önde. Onu Oleksii Serdiukov (1) ve Máté Tóth (1) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı