National 2 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. FC Chambly Oise (9 puan), 2. US Lusitanos (7 puan), 3. Racing Club De France 92 (6 puan).

National 2 26-27

National 2
Tüm Ligler
Search
Fransa
Takvim 26/27
26/27
25/26
National 2 maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup A
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
33005 - 239
2
32105 - 327
3
32016 - 426
4
31205 - 235
5
31204 - 315
6
31203 - 215
7
31112 - 204
8
31112 - 204
9
31023 - 303
10
30302 - 203
11
30213 - 4-12
12
30213 - 4-12
13
30212 - 3-12
14
20112 - 3-11
15
30124 - 7-31
16
30123 - 8-51
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121105 - 234
221103 - 214
311002 - 113
411002 - 113
511001 - 013
621011 - 103
720202 - 202
820202 - 202
910101 - 101
1010101 - 101
1110101 - 101
1210100 - 001
1320112 - 4-21
1410011 - 2-10
1520020 - 2-20
1620023 - 6-30
Deplasman — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 236
222003 - 126
321103 - 214
421102 - 114
511003 - 123
620201 - 102
710101 - 101
810101 - 101
910101 - 101
1010100 - 001
1120113 - 4-11
1220112 - 3-11
1320111 - 2-11
1410011 - 2-10
1510010 - 1-10
1610011 - 4-30
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
33005 - 149
2
32013 - 216
3
31205 - 145
4
31201 - 015
5
31201 - 015
6
21104 - 134
7
21103 - 124
8
31112 - 204
9
31114 - 5-14
10
31023 - 303
11
30213 - 4-12
12
30211 - 2-12
13
30210 - 3-32
14
20111 - 3-21
15
20111 - 3-21
16
30031 - 7-60
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121102 - 114
221101 - 014
311002 - 023
411002 - 023
521013 - 213
611001 - 013
711001 - 013
821013 - 4-13
920201 - 102
1010101 - 101
1110101 - 101
1210100 - 001
1320111 - 2-11
1420110 - 3-31
1500000 - 000
1610010 - 4-40
Deplasman — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122004 - 136
211004 - 043
311003 - 033
421011 - 2-13
520200 - 002
610101 - 101
710101 - 101
810100 - 001
910100 - 001
1010100 - 001
1120112 - 3-11
1220111 - 3-21
1310010 - 1-10
1410010 - 1-10
1520021 - 3-20
1610011 - 3-20
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup C
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
33007 - 169
2
32106 - 247
3
32104 - 227
4
320111 - 386
5
32015 - 326
6
31204 - 135
7
21102 - 114
8
31113 - 304
9
31113 - 4-14
10
30301 - 103
11
31023 - 7-43
12
20201 - 102
13
30211 - 2-12
14
20112 - 3-11
15
30121 - 5-41
16
30031 - 8-70
17
30032 - 10-80
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 056
221105 - 234
321103 - 124
421102 - 114
511003 - 033
611003 - 033
711002 - 023
811002 - 113
920201 - 102
1010101 - 101
1110101 - 101
1210100 - 001
1310011 - 2-10
1410010 - 1-10
1510010 - 1-10
1620021 - 6-50
1720021 - 8-70
Deplasman — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122004 - 136
221104 - 134
321018 - 353
411002 - 113
511001 - 013
611001 - 013
720201 - 102
810102 - 201
910100 - 001
1010100 - 001
1120111 - 3-21
1220110 - 3-31
1310011 - 2-10
1410010 - 2-20
1510010 - 3-30
1610010 - 3-30
1720021 - 6-50
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.14
Korner
4.26
Sarı Kart
1.87
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%33.33
23
X
%39.13
27
2
%27.54
19
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%62.32
43
Üst
%37.68
26
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%23.19
16
X
%60.87
42
2
%15.94
11
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%49.28
34
KG Yok
%50.72
35
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%34.78
24
2-3 Gol
%49.28
34
4-5 Gol
%13.04
9
6+ Gol
%2.90
2
Fikstür
3. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
Gol Kralları — Tümü
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2026-2027 1 0
2025-2026 0 0
2025-2026 3 0
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2025-2027 37
2025-2027 32
2025-2027 31
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2026-2027 0
2025-2026 0
2025-2026 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.14
Korner
4.26
Sarı Kart
1.87
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%33.33
23
X
%39.13
27
2
%27.54
19
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%62.32
43
Üst
%37.68
26
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%23.19
16
X
%60.87
42
2
%15.94
11
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%49.28
34
KG Yok
%50.72
35
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%34.78
24
2-3 Gol
%49.28
34
4-5 Gol
%13.04
9
6+ Gol
%2.90
2
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%21.74
15
0-0
%15.94
11
0-1
%11.59
8
2-1
%8.70
6
1-0
%7.25
5
2-0
%5.80
4
3-0
%5.80
4
1-2
%4.35
3
1-3
%4.35
3
0-3
%2.90
2
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/X
%33.33
23
1/1
%17.39
12
2/2
%15.94
11
X/1
%15.94
11
X/2
%11.59
8
1/X
%5.80
4
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%9.46
14
16-30
%10.81
16
31-45
%10.14
15
46-60
%8.78
13
61-75
%8.78
13
76-90
%18.24
27
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
11 3 0.3 - 12.0 6.0 275B € 36.0 3.0 60.7 27.0
7 1 1.0 - 6.0 2.7 50B € 39.7 4.7 66.7 32.7
6 2 1.3 - 11.0 5.0 150B € 37.3 6.7 71.3 41.3
6 4 - - - - - - - - -
5 2 0.7 - 5.7 2.0 175B € 18.3 1.7 37.3 14.3
5 3 2.7 - 7.3 3.7 350B € 42.3 3.7 85.3 41.0
5 1 1.7 - 4.3 2.0 50B € 34.3 3.3 68.0 42.0
5 3 0.7 - 6.0 2.3 500B € 35.0 3.3 68.0 30.0
5 2 0.7 - 3.3 1.0 100B € 18.7 0.7 24.7 12.7
5 1 0.7 - 3.3 2.0 1.1Mn € 21.7 0.7 30.3 10.3
4 5 1.7 - 2.0 1.0 75B € 30.0 1.7 46.3 24.0
4 3 - - - - 250B € - - - -
4 1 1.3 - 4.3 1.7 50B € 32.7 1.0 26.0 14.3
4 2 0.7 - 6.7 3.0 200B € 33.7 3.3 48.3 30.3
4 1 - - - - 325B € - - - -
3 4 2.0 1 6.7 3.0 125B € 33.0 4.7 54.7 32.3
3 4 1.7 - 7.0 3.3 125B € 31.0 2.7 51.3 22.7
3 3 2.7 - 7.7 3.3 200B € 56.3 4.0 91.3 49.7
3 8 2.0 2 6.7 2.3 1.3Mn € 30.0 3.7 49.3 19.3
3 2 1.3 - 1.0 - 75B € 14.3 1.3 29.7 10.0
3 3 1.3 - 8.0 3.7 50B € 33.3 3.0 61.0 24.0
3 1 - - - - 75B € - - - -
3 4 2.0 - 6.0 3.3 50B € 35.7 2.7 69.3 33.0
3 6 1.5 - 2.5 1.0 - 21.5 1.0 34.5 13.0
3 2 1.3 - 5.3 2.3 75B € 35.7 1.7 46.3 26.0
3 3 - - - - 550B € - - - -
3 4 1.0 - 1.0 0.3 25B € 16.0 1.3 30.3 15.7
3 7 1.7 - 10.0 3.7 50B € 35.3 2.7 59.7 29.3
2 3 - - 7.0 2.5 200B € 20.0 1.5 44.5 26.5
2 2 1.7 1 5.3 2.0 25B € 27.0 1.3 49.7 20.3
2 2 - - - - 150B € - - - -
2 3 0.5 - 4.0 1.0 150B € 22.5 3.0 45.5 24.5
2 10 2.0 - 5.3 1.3 75B € 29.3 1.7 53.0 22.0
2 1 - - - - - - - - -
2 3 0.3 - 2.3 1.3 200B € 19.0 1.0 31.0 13.0
2 2 - - - - 200B € - - - -
2 2 1.3 - 9.0 3.3 1.0Mn € 39.7 5.0 62.7 31.7
1 5 - - 1.7 0.7 500B € 14.3 1.7 20.3 15.0
1 3 - - - - 275B € - - - -
1 - 2.7 1 9.0 2.3 725B € 49.0 5.3 79.7 35.7
1 - - - - - - - - - -
1 8 0.7 - 2.3 1.0 125B € 33.7 2.7 24.7 14.7
1 1 2.5 - 9.5 3.5 100B € 48.5 6.0 86.0 52.5
1 7 1.3 - 5.3 1.3 - 31.0 5.0 64.3 43.7
1 2 1.7 1 4.0 1.7 75B € 35.0 2.0 58.3 29.0
1 3 0.5 - 5.0 1.5 75B € 21.0 3.0 28.0 26.0
1 2 0.7 - 5.3 2.0 775B € 34.7 3.7 54.3 28.7
1 1 1.0 1 7.3 2.7 175B € 31.3 2.7 54.0 22.0
- 3 - - - - 50B € - - - -

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

National 2 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

National 2 26-27 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde FC Chambly Oise bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 5, yediği gol 2; averajı 3. Takipçileri US Lusitanos (7 puan) ve Racing Club De France 92 (6 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Racing Club De France 92 (6 gol), en az gol yiyen takımı FC Chambly Oise (2 gol). Son maçlarda en iyi formu FC Chambly Oise yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 54 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Epinal (4 puan), deplasman tablosunda ise Racing Club De France 92 (6 puan).

Yükselme hattında FC Chambly Oise. Küme Düşme hattında US Le Pays Du Valois, Chantilly.

Takımlar

Gol Krallığı

Ofsayt UYGULAMASI National 2 maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut