YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ulusal Lig 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Central League 2026): 1. Napier City Rovers AFC (44 puan), 2. Wellington Ol. (42 puan), 3. Miramar (41 puan).
Ulusal Lig 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Central League 2026): 1. Napier City Rovers AFC (44 puan), 2. Wellington Ol. (42 puan), 3. Miramar (41 puan).
Yeni Zelanda
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | 14 | 2 | 2 | 52 - 15 | 37 | 44 | |||
2 | 18 | 13 | 3 | 2 | 53 - 17 | 36 | 42 | |||
3 | 18 | 12 | 5 | 1 | 47 - 14 | 33 | 41 | |||
4 | 18 | 10 | 6 | 2 | 33 - 14 | 19 | 36 | |||
5 | 18 | 8 | 0 | 10 | 32 - 37 | -5 | 24 | |||
6 | 18 | 7 | 1 | 10 | 28 - 37 | -9 | 22 | |||
7 | 18 | 4 | 3 | 11 | 16 - 43 | -27 | 15 | |||
8 | 18 | 3 | 4 | 11 | 16 - 32 | -16 | 13 | |||
9 | 18 | 2 | 5 | 11 | 17 - 26 | -9 | 11 | |||
10 | 18 | 1 | 3 | 14 | 10 - 69 | -59 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 30 - 8 | 22 | 22 | |||
| 2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 31 - 10 | 21 | 22 | |||
| 3 | 9 | 7 | 1 | 1 | 16 - 5 | 11 | 22 | |||
| 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 27 - 6 | 21 | 21 | |||
| 5 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 - 14 | -1 | 13 | |||
| 6 | 9 | 4 | 0 | 5 | 17 - 17 | 0 | 12 | |||
| 7 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 - 19 | -8 | 10 | |||
| 8 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 - 11 | 0 | 9 | |||
| 9 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 - 12 | -3 | 7 | |||
| 10 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8 - 29 | -21 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 - 7 | 15 | 22 | |||
| 2 | 9 | 6 | 2 | 1 | 22 - 7 | 15 | 20 | |||
| 3 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 - 8 | 12 | 20 | |||
| 4 | 9 | 3 | 5 | 1 | 17 - 9 | 8 | 14 | |||
| 5 | 9 | 4 | 0 | 5 | 15 - 20 | -5 | 12 | |||
| 6 | 9 | 3 | 0 | 6 | 15 - 23 | -8 | 9 | |||
| 7 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 - 24 | -19 | 5 | |||
| 8 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8 - 14 | -6 | 4 | |||
| 9 | 9 | 1 | 1 | 7 | 5 - 21 | -16 | 4 | |||
| 10 | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 - 40 | -38 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | 18 | 3 | 0 | 56 - 11 | 45 | 57 | |||
2 | 22 | 14 | 5 | 3 | 41 - 9 | 32 | 47 | |||
3 | 22 | 14 | 3 | 5 | 51 - 19 | 32 | 45 | |||
4 | 22 | 12 | 5 | 5 | 47 - 21 | 26 | 41 | |||
5 | 22 | 13 | 2 | 7 | 55 - 36 | 19 | 41 | |||
6 | 22 | 10 | 5 | 7 | 34 - 35 | -1 | 35 | |||
7 | 22 | 8 | 3 | 11 | 38 - 40 | -2 | 27 | |||
8 | 22 | 7 | 3 | 12 | 33 - 40 | -7 | 24 | |||
9 | 22 | 6 | 2 | 14 | 24 - 48 | -24 | 20 | |||
10 | 22 | 4 | 3 | 15 | 29 - 52 | -23 | 15 | |||
11 | 21 | 4 | 3 | 14 | 21 - 54 | -33 | 15 | |||
12 | 22 | 2 | 1 | 19 | 14 - 78 | -64 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 35 - 6 | 29 | 31 | |||
| 2 | 11 | 7 | 4 | 0 | 26 - 3 | 23 | 25 | |||
| 3 | 11 | 8 | 1 | 2 | 27 - 9 | 18 | 25 | |||
| 4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 33 - 13 | 20 | 24 | |||
| 5 | 11 | 7 | 3 | 1 | 25 - 7 | 18 | 24 | |||
| 6 | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 - 19 | 3 | 21 | |||
| 7 | 11 | 5 | 1 | 5 | 19 - 17 | 2 | 16 | |||
| 8 | 11 | 4 | 1 | 6 | 20 - 19 | 1 | 13 | |||
| 9 | 11 | 3 | 2 | 6 | 19 - 20 | -1 | 11 | |||
| 10 | 10 | 3 | 0 | 7 | 12 - 24 | -12 | 9 | |||
| 11 | 11 | 2 | 1 | 8 | 8 - 29 | -21 | 7 | |||
| 12 | 11 | 1 | 2 | 8 | 9 - 22 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 2 | 0 | 21 - 5 | 16 | 26 | |||
| 2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 15 - 6 | 9 | 22 | |||
| 3 | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 - 10 | 14 | 20 | |||
| 4 | 11 | 5 | 2 | 4 | 22 - 14 | 8 | 17 | |||
| 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 22 - 23 | -1 | 17 | |||
| 6 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 - 26 | -11 | 15 | |||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 - 16 | -4 | 14 | |||
| 8 | 11 | 3 | 2 | 6 | 19 - 23 | -4 | 11 | |||
| 9 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 - 21 | -8 | 11 | |||
| 10 | 11 | 1 | 3 | 7 | 9 - 30 | -21 | 6 | |||
| 11 | 11 | 1 | 1 | 9 | 10 - 32 | -22 | 4 | |||
| 12 | 11 | 0 | 0 | 11 | 6 - 49 | -43 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | 16 | 1 | 0 | 80 - 7 | 73 | 49 | |||
2 | 18 | 12 | 2 | 4 | 39 - 19 | 20 | 38 | |||
3 | 18 | 11 | 3 | 4 | 42 - 24 | 18 | 36 | |||
4 | 18 | 11 | 1 | 6 | 45 - 36 | 9 | 34 | |||
5 | 18 | 8 | 1 | 9 | 50 - 42 | 8 | 25 | |||
6 | 18 | 7 | 2 | 9 | 22 - 38 | -16 | 23 | |||
7 | 18 | 5 | 5 | 8 | 24 - 26 | -2 | 20 | |||
8 | 18 | 5 | 1 | 12 | 15 - 41 | -26 | 16 | |||
9 | 17 | 3 | 1 | 13 | 18 - 62 | -44 | 10 | |||
10 | 18 | 2 | 1 | 15 | 18 - 58 | -40 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 33 - 4 | 29 | 22 | |||
| 2 | 9 | 7 | 0 | 2 | 24 - 8 | 16 | 21 | |||
| 3 | 9 | 6 | 2 | 1 | 25 - 10 | 15 | 20 | |||
| 4 | 9 | 6 | 0 | 3 | 17 - 9 | 8 | 18 | |||
| 5 | 9 | 6 | 0 | 3 | 21 - 16 | 5 | 18 | |||
| 6 | 9 | 4 | 1 | 4 | 33 - 18 | 15 | 13 | |||
| 7 | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 - 20 | -9 | 13 | |||
| 8 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 - 15 | -2 | 11 | |||
| 9 | 9 | 3 | 1 | 5 | 11 - 31 | -20 | 10 | |||
| 10 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11 - 23 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 47 - 3 | 44 | 27 | |||
| 2 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 - 11 | 4 | 17 | |||
| 3 | 9 | 5 | 1 | 3 | 24 - 20 | 4 | 16 | |||
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 17 - 14 | 3 | 16 | |||
| 5 | 9 | 4 | 0 | 5 | 17 - 24 | -7 | 12 | |||
| 6 | 9 | 2 | 3 | 4 | 11 - 11 | 0 | 9 | |||
| 7 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 - 29 | -24 | 5 | |||
| 8 | 9 | 1 | 0 | 8 | 4 - 21 | -17 | 3 | |||
| 9 | 8 | 0 | 0 | 8 | 7 - 31 | -24 | 0 | |||
| 10 | 9 | 0 | 0 | 9 | 7 - 35 | -28 | 0 |
|
|
3.55
|
|
|
8.33
|
|
|
2.23
|
|
|
%49.68
|
|
|
|
%14.19
|
|
|
|
%36.13
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%64.84
|
|
|
|
%40.97
|
|
|
|
%31.61
|
|
|
|
%27.42
|
|
|
|
%48.71
|
|
|
|
%51.29
|
|
|
|
%16.13
|
|
|
|
%40.32
|
|
|
|
%24.84
|
|
|
|
%18.71
|
|
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 3 | MS | |||
| 1 - 5 | MS | |||
| 1 - 5 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 19 Ağustos Çarşamba | ||||
| 4 - 1 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 3 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 12 - 0 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 4 - 2 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 4 - 0 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 3 - 3 | MS | |||
| 5 - 1 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 5 - 0 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 6 - 1 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 3 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 3 - 0 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 6 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 0 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 6 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 8 | MS | |||
| 8 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 6 | MS | |||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020 |
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2009 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 1971 |
| 21 | |
| 2 |
| 1 | 9 |
|
24/25
21/22
17/18
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
|
|
| 2 | 6 |
|
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
07/08
|
|
| 3 | 5 |
|
21/22
19/20
17/18
14/15
13/14
|
|
| 4 | 5 |
|
21/22
19/20
17/18
14/15
13/14
|
|
| 5 | 5 |
|
12/13
11/12
10/11
09/10
07/08
|
| 1 | 9 |
|
24/25
21/22
17/18
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
|
|
| 2 | 6 |
|
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
07/08
|
|
| 3 | 5 |
|
21/22
19/20
17/18
14/15
13/14
|
|
| 4 | 5 |
|
21/22
19/20
17/18
14/15
13/14
|
|
| 5 | 5 |
|
12/13
11/12
10/11
09/10
07/08
|
|
| 6 | 4 |
|
21/22
19/20
17/18
16/17
|
|
| 7 | 4 |
|
24/25
21/22
19/20
11/12
|
|
| 8 | 4 |
|
19/20
17/18
14/15
13/14
|
|
| 9 | 4 |
|
24/25
21/22
19/20
13/14
|
|
| 10 | 4 |
|
12/13
11/12
10/11
09/10
|
|
| 11 | 4 |
|
21/22
17/18
14/15
13/14
|
|
| 12 | 4 |
|
18/19
14/15
11/12
10/11
|
|
| 13 | 3 |
|
24/25
21/22
19/20
|
|
| 14 | 3 |
|
21/22
19/20
17/18
|
|
| 15 | 3 |
|
21/22
19/20
17/18
|
| 2026-2026 | 0 | 0 | |
| 2025-2026 | 8 | 0 | |
| 2025-2025 | 18 | 0 |
| 2024-2026 | 52 | |
| 2022-2026 | 47 | |
| 2023-2026 | 43 |
| 2026-2026 | 0 | |
| 2025-2026 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
3.55
|
|
|
8.33
|
|
|
2.23
|
|
|
%49.68
|
|
|
|
%14.19
|
|
|
|
%36.13
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%64.84
|
|
|
|
%40.97
|
|
|
|
%31.61
|
|
|
|
%27.42
|
|
|
|
%48.71
|
|
|
|
%51.29
|
|
|
|
%16.13
|
|
|
|
%40.32
|
|
|
|
%24.84
|
|
|
|
%18.71
|
|
|
|
%6.77
|
|
|
|
%6.77
|
|
|
|
%6.77
|
|
|
|
%6.13
|
|
|
|
%6.13
|
|
|
|
%5.81
|
|
|
|
%5.48
|
|
|
|
%5.48
|
|
|
|
%3.87
|
|
|
|
%3.23
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%22.90
|
|
|
|
%12.58
|
|
|
|
%10.97
|
|
|
|
%8.06
|
|
|
|
%3.55
|
|
|
|
%2.58
|
|
|
|
%2.26
|
|
|
|
%1.94
|
|
|
|
%11.55
|
127
|
|
|
%11.18
|
123
|
|
|
%15.18
|
167
|
|
|
%13.36
|
147
|
|
|
%12.18
|
134
|
|
|
%16.64
|
183
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 80 | 7 | 0.6 | - | 12.0 | 7.4 | 775B € | 37.8 | 7.2 | 51.2 | 48.4 | |
| 56 | 11 | 1.7 | 2 | 12.2 | 5.9 | 695B € | 39.0 | 6.4 | 58.6 | 55.7 | |
| 55 | 36 | 1.1 | 1 | 12.0 | 6.8 | 75B € | 44.6 | 4.0 | 75.0 | 44.6 | |
| 53 | 17 | 1.2 | - | 14.7 | 6.7 | 1.9Mn € | 50.7 | 5.6 | 86.8 | 48.9 | |
| 52 | 15 | 1.3 | - | 12.8 | 5.9 | 125B € | 47.5 | 5.4 | 73.7 | 42.7 | |
| 51 | 19 | 1.1 | - | 10.0 | 4.2 | 2.9Mn € | 46.6 | 5.3 | 64.7 | 37.0 | |
| 50 | 42 | 1.3 | 3 | 15.3 | 8.7 | 125B € | 54.1 | 6.3 | 79.6 | 61.7 | |
| 47 | 14 | 1.5 | - | 15.9 | 7.5 | 675B € | 54.2 | 8.0 | 97.2 | 59.2 | |
| 47 | 21 | 1.4 | 2 | 10.0 | 4.6 | 350B € | 44.1 | 4.4 | 61.2 | 36.0 | |
| 45 | 36 | 1.9 | - | 11.6 | 6.1 | 225B € | 47.0 | 5.7 | 76.7 | 46.6 | |
| 42 | 24 | 1.2 | 1 | 9.7 | 6.3 | - | 49.0 | 5.7 | 68.8 | 50.7 | |
| 41 | 9 | 1.1 | 2 | 14.1 | 6.4 | 1.6Mn € | 44.6 | 5.9 | 63.6 | 49.0 | |
| 39 | 19 | 1.4 | 1 | 8.5 | 5.0 | 50B € | 41.5 | 4.3 | 63.1 | 46.4 | |
| 38 | 40 | 1.0 | - | 9.5 | 5.4 | 1.2Mn € | 37.2 | 3.7 | 62.7 | 35.3 | |
| 34 | 35 | 0.6 | - | 7.2 | 2.9 | - | 29.0 | 3.0 | 37.4 | 24.0 | |
| 33 | 14 | 1.5 | - | 12.3 | 4.9 | 625B € | 44.2 | 4.6 | 79.9 | 42.0 | |
| 33 | 40 | 1.4 | 1 | 6.9 | 2.7 | 1.6Mn € | 40.5 | 3.0 | 56.5 | 31.8 | |
| 32 | 37 | 1.1 | - | 10.1 | 5.4 | 60B € | 40.7 | 4.8 | 67.6 | 43.6 | |
| 29 | 52 | 0.5 | 2 | 4.1 | 1.2 | - | 24.4 | 2.4 | 42.2 | 19.0 | |
| 28 | 37 | 1.4 | 1 | 10.5 | 5.2 | 25B € | 41.3 | 4.4 | 78.6 | 40.6 | |
| 24 | 48 | 0.8 | 2 | 5.5 | 1.8 | - | 24.7 | 2.6 | 38.4 | 22.9 | |
| 24 | 26 | 0.7 | 1 | 6.6 | 3.8 | 1.0Mn € | 48.4 | 4.1 | 62.7 | 43.9 | |
| 22 | 38 | 0.4 | 1 | 2.7 | 1.4 | - | 18.5 | 1.1 | 33.1 | 21.3 | |
| 21 | 54 | 1.4 | 1 | 8.9 | 4.0 | 410B € | 37.9 | 4.7 | 62.1 | 38.4 | |
| 18 | 62 | 1.5 | 1 | 4.8 | 2.5 | - | 44.5 | 2.8 | 52.7 | 28.4 | |
| 18 | 58 | 1.3 | 1 | 5.7 | 2.6 | - | 39.2 | 4.0 | 60.7 | 40.2 | |
| 17 | 26 | 1.2 | 1 | 8.4 | 3.8 | 775B € | 50.9 | 5.4 | 87.4 | 45.2 | |
| 16 | 32 | 1.4 | - | 8.3 | 3.2 | 25B € | 46.4 | 4.5 | 79.4 | 43.2 | |
| 16 | 43 | 1.2 | - | 5.4 | 2.7 | 120B € | 30.8 | 2.0 | 60.8 | 23.8 | |
| 15 | 41 | 1.2 | 1 | 2.4 | 1.6 | 75B € | 41.2 | 3.7 | 63.2 | 47.3 | |
| 14 | 78 | 0.4 | - | 2.9 | 1.1 | - | 22.7 | 1.3 | 33.6 | 14.6 | |
| 10 | 69 | 0.1 | - | 1.8 | 0.9 | - | 15.5 | 0.5 | 24.9 | 10.9 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Ulusal Lig 2026 sezonunda Central League 2026 grubunun zirvesinde Napier City Rovers AFC bulunuyor: 18 maçta 44 puan. Attığı gol 52, yediği gol 15; averajı 37. Takipçileri Wellington Ol. (42 puan) ve Miramar (41 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Wellington Ol. (53 gol), en az gol yiyen takımı Miramar (14 gol). Son maçlarda en iyi formu Napier City Rovers AFC yakaladı: son 18 maçta 44 puan. Ligde şu ana kadar toplam 304 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Napier City Rovers AFC (22 puan), deplasman tablosunda ise Napier City Rovers AFC (22 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Napier City Rovers AFC, Wellington Ol., Miramar. Küme Düşme hattında FC Western.