YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
NPL2 New South Wales, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SD Raiders FC (K) (59 puan), 2. Marconi Stallions (K) (49 puan), 3. South Coast Flame FC (K) (47 puan).
NPL2 New South Wales, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. SD Raiders FC (K) (59 puan), 2. Marconi Stallions (K) (49 puan), 3. South Coast Flame FC (K) (47 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 24 | 19 | 2 | 3 | 79 - 23 | 56 | 59 | |||
|
2
| 24 | 15 | 4 | 5 | 56 - 32 | 24 | 49 | |||
|
3
| 24 | 13 | 8 | 3 | 45 - 24 | 21 | 47 | |||
|
4
| 24 | 13 | 4 | 7 | 57 - 29 | 28 | 43 | |||
|
5
| 24 | 11 | 7 | 6 | 36 - 31 | 5 | 40 | |||
|
6
| 24 | 10 | 6 | 8 | 36 - 36 | 0 | 36 | |||
|
7
| 24 | 9 | 5 | 10 | 43 - 51 | -8 | 32 | |||
|
8
| 24 | 7 | 8 | 9 | 25 - 27 | -2 | 29 | |||
|
9
| 24 | 7 | 6 | 11 | 36 - 52 | -16 | 27 | |||
|
10
| 24 | 5 | 6 | 13 | 22 - 45 | -23 | 21 | |||
|
11
| 24 | 5 | 3 | 16 | 30 - 59 | -29 | 18 | |||
|
12
| 24 | 5 | 2 | 17 | 26 - 55 | -29 | 17 | |||
|
13
| 24 | 4 | 5 | 15 | 41 - 68 | -27 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 36 - 10 | 26 | 25 | |||
| 2 | 12 | 8 | 0 | 4 | 30 - 20 | 10 | 24 | |||
| 3 | 12 | 6 | 5 | 1 | 20 - 8 | 12 | 23 | |||
| 4 | 12 | 6 | 2 | 4 | 19 - 16 | 3 | 20 | |||
| 5 | 12 | 5 | 4 | 3 | 23 - 19 | 4 | 19 | |||
| 6 | 12 | 5 | 3 | 4 | 18 - 21 | -3 | 18 | |||
| 7 | 12 | 5 | 1 | 6 | 29 - 18 | 11 | 16 | |||
| 8 | 12 | 4 | 4 | 4 | 15 - 15 | 0 | 16 | |||
| 9 | 12 | 3 | 4 | 5 | 19 - 27 | -8 | 13 | |||
| 10 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 - 22 | -9 | 12 | |||
| 11 | 12 | 2 | 4 | 6 | 20 - 28 | -8 | 10 | |||
| 12 | 12 | 3 | 1 | 8 | 17 - 26 | -9 | 10 | |||
| 13 | 12 | 1 | 1 | 10 | 12 - 31 | -19 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 11 | 1 | 0 | 43 - 13 | 30 | 34 | |||
| 2 | 12 | 8 | 3 | 1 | 28 - 11 | 17 | 27 | |||
| 3 | 12 | 7 | 4 | 1 | 26 - 12 | 14 | 25 | |||
| 4 | 12 | 7 | 3 | 2 | 25 - 16 | 9 | 24 | |||
| 5 | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 - 12 | 1 | 21 | |||
| 6 | 12 | 6 | 1 | 5 | 24 - 24 | 0 | 19 | |||
| 7 | 12 | 4 | 4 | 4 | 17 - 20 | -3 | 16 | |||
| 8 | 12 | 3 | 4 | 5 | 10 - 12 | -2 | 13 | |||
| 9 | 12 | 4 | 1 | 7 | 14 - 24 | -10 | 13 | |||
| 10 | 12 | 2 | 3 | 7 | 18 - 31 | -13 | 9 | |||
| 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 - 23 | -14 | 9 | |||
| 12 | 12 | 2 | 2 | 8 | 13 - 33 | -20 | 8 | |||
| 13 | 12 | 2 | 1 | 9 | 21 - 40 | -19 | 7 |
|
|
3.43
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%37.82
|
|
|
|
%21.79
|
|
|
|
%40.38
|
|
|
|
%37.82
|
|
|
|
%62.18
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%37.18
|
|
|
|
%29.49
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%41.67
|
|
|
|
%24.36
|
|
|
|
%17.31
|
|
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 2 - 0 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 3 - 6 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 3 - 0 | MS | |||
| 2 - 3 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 3 - 5 | MS | |||
| 06 Eylül Pazar | ||||
| 11:15 | ||||
|
|
3.43
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%37.82
|
|
|
|
%21.79
|
|
|
|
%40.38
|
|
|
|
%37.82
|
|
|
|
%62.18
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%37.18
|
|
|
|
%29.49
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%41.67
|
|
|
|
%24.36
|
|
|
|
%17.31
|
|
|
|
%10.26
|
|
|
|
%7.05
|
|
|
|
%6.41
|
|
|
|
%5.77
|
|
|
|
%5.77
|
|
|
|
%5.13
|
|
|
|
%5.13
|
|
|
|
%5.13
|
|
|
|
%4.49
|
|
|
|
%4.49
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%24.36
|
|
|
|
%13.46
|
|
|
|
%12.18
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%7.05
|
|
|
|
%2.56
|
|
|
|
%1.92
|
|
|
|
%1.92
|
|
|
|
%0.19
|
1
|
|
|
%0.19
|
1
|
|
|
%0.19
|
1
|
|
|
%0.19
|
1
|
|
|
%0.37
|
2
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 81 | 25 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 59 | 27 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 57 | 34 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 47 | 25 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 43 | 51 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 41 | 68 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 36 | 36 | 0.1 | 0.4 | 0.2 | 2.3 | 0.2 | 3.8 | 3.3 | |
| 35 | 31 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 33 | 52 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 30 | 59 | - | 0.2 | 0.2 | 1.9 | 0.1 | 3.8 | 2.2 | |
| 26 | 55 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 25 | 27 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 22 | 45 | - | - | - | - | - | - | - |
NPL2 New South Wales, Kadınlar 2026 sezonunda zirvede SD Raiders FC (K) bulunuyor: 24 maçta 59 puan. Attığı gol 79, yediği gol 23; averajı 56. Takipçileri Marconi Stallions (K) (49 puan) ve South Coast Flame FC (K) (47 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 13 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı SD Raiders FC (K) (79 gol), en az gol yiyen takımı SD Raiders FC (K) (23 gol). Son maçlarda en iyi formu SD Raiders FC (K) yakaladı: son 24 maçta 59 puan. Ligde şu ana kadar toplam 532 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra SD Raiders FC (K) (25 puan), deplasman tablosunda ise SD Raiders FC (K) (34 puan).
Yükselme hattında SD Raiders FC (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.