YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Western Australia NPL Night Series, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Western Australia NPL Night Series, Women 2026, Group A): 1. Perth Redstar FC (K) (6 puan), 2. Subiaco AFC (K) (3 puan), 3. Fremantle City FC (K) (3 puan).
Western Australia NPL Night Series, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Western Australia NPL Night Series, Women 2026, Group A): 1. Perth Redstar FC (K) (6 puan), 2. Subiaco AFC (K) (3 puan), 3. Fremantle City FC (K) (3 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 2 | 6 | 6 | |||
2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 3 | |||
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 3 | |||
4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 9 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 3 | |||
| 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 0 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 4 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 5 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 - 4 | 5 | 7 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 - 5 | 5 | 4 | |||
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 - 6 | 0 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 12 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 - 3 | 6 | 4 | |||
| 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 - 3 | 0 | 1 | |||
| 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 0 | 2 | |||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 - 3 | 0 | 1 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 11 | -10 | 0 |
|
|
3.93
|
|
|
2.50
|
|
|
0.36
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%78.57
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%64.29
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
3.93
|
|
|
2.50
|
|
|
0.36
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%78.57
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%64.29
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%5.45
|
3
|
|
|
%7.27
|
4
|
|
|
%9.09
|
5
|
|
|
%3.64
|
2
|
|
|
%3.64
|
2
|
|
|
%5.45
|
3
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 8 | 0.2 | 3.2 | 2.8 | 21.8 | 0.8 | 48.4 | 23.4 | |
| 12 | 5 | 0.2 | - | - | 11.4 | 1.2 | 27.6 | 13.8 | |
| 10 | 7 | - | 2.0 | 0.8 | 30.0 | 3.8 | 54.8 | 42.8 | |
| 7 | 6 | - | 5.5 | 1.2 | 34.3 | 2.2 | 75.5 | 52.0 | |
| 6 | 6 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 5 | 2 | 0.5 | 4.0 | 1.5 | 21.5 | 0.5 | 52.0 | 26.0 | |
| 2 | 12 | 0.7 | 1.0 | 0.7 | 11.3 | - | 36.7 | 14.0 | |
| - | 9 | - | - | - | - | - | - | - |
Western Australia NPL Night Series, Kadınlar 2026 sezonunda Western Australia NPL Night Series, Women 2026, Group A grubunun zirvesinde Perth Redstar FC (K) bulunuyor: 2 maçta 6 puan. Attığı gol 8, yediği gol 2; averajı 6. Takipçileri Subiaco AFC (K) (3 puan) ve Fremantle City FC (K) (3 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Perth Redstar FC (K) (8 gol), en az gol yiyen takımı Perth Redstar FC (K) (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Perth Redstar FC (K) yakaladı: son 2 maçta 6 puan. Ligde şu ana kadar toplam 17 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Perth Redstar FC (K) (3 puan), deplasman tablosunda ise Subiaco AFC (K) (3 puan).
Play-off hattında Perth Redstar FC (K), Subiaco AFC (K).