YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3. Lig Grup 6 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Lillehammer (41 puan), 2. Elverum (37 puan), 3. Raade IL (32 puan).
3. Lig Grup 6 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Lillehammer (41 puan), 2. Elverum (37 puan), 3. Raade IL (32 puan).
Norveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 17 | 13 | 2 | 2 | 63 - 25 | 38 | 41 | |||
|
2
| 17 | 12 | 1 | 4 | 46 - 26 | 20 | 37 | |||
|
3
| 17 | 10 | 2 | 5 | 62 - 32 | 30 | 32 | |||
|
4
| 16 | 9 | 2 | 5 | 20 - 12 | 8 | 29 | |||
|
5
| 17 | 9 | 2 | 6 | 44 - 38 | 6 | 29 | |||
|
6
| 17 | 8 | 4 | 5 | 32 - 26 | 6 | 28 | |||
|
7
| 17 | 8 | 3 | 6 | 35 - 40 | -5 | 27 | |||
|
8
| 17 | 7 | 3 | 7 | 26 - 25 | 1 | 24 | |||
|
9
| 17 | 6 | 4 | 7 | 31 - 25 | 6 | 22 | |||
|
10
| 17 | 7 | 1 | 9 | 44 - 39 | 5 | 22 | |||
|
11
| 17 | 5 | 3 | 9 | 37 - 41 | -4 | 18 | |||
|
12
| 17 | 5 | 3 | 9 | 28 - 37 | -9 | 18 | |||
|
13
| 16 | 2 | 2 | 12 | 18 - 72 | -54 | 8 | |||
|
14
| 17 | 1 | 0 | 16 | 13 - 61 | -48 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 26 - 17 | 9 | 24 | |||
| 2 | 8 | 7 | 1 | 0 | 32 - 9 | 23 | 22 | |||
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 36 - 13 | 23 | 19 | |||
| 4 | 9 | 5 | 3 | 1 | 18 - 12 | 6 | 18 | |||
| 5 | 9 | 5 | 2 | 2 | 22 - 18 | 4 | 17 | |||
| 6 | 8 | 5 | 1 | 2 | 25 - 14 | 11 | 16 | |||
| 7 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 - 13 | 5 | 16 | |||
| 8 | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 - 5 | 4 | 16 | |||
| 9 | 8 | 5 | 0 | 3 | 27 - 14 | 13 | 15 | |||
| 10 | 8 | 4 | 1 | 3 | 21 - 13 | 8 | 13 | |||
| 11 | 9 | 4 | 1 | 4 | 14 - 16 | -2 | 13 | |||
| 12 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 - 11 | 2 | 9 | |||
| 13 | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 - 35 | -23 | 7 | |||
| 14 | 9 | 1 | 0 | 8 | 7 - 29 | -22 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 31 - 16 | 15 | 19 | |||
| 2 | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 - 9 | 11 | 13 | |||
| 3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 26 - 19 | 7 | 13 | |||
| 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 - 7 | 4 | 13 | |||
| 5 | 8 | 4 | 0 | 4 | 22 - 20 | 2 | 12 | |||
| 6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 - 13 | 1 | 12 | |||
| 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 - 9 | 3 | 11 | |||
| 8 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 - 12 | -2 | 9 | |||
| 9 | 8 | 3 | 0 | 5 | 17 - 28 | -11 | 9 | |||
| 10 | 9 | 3 | 0 | 6 | 15 - 26 | -11 | 9 | |||
| 11 | 9 | 2 | 0 | 7 | 19 - 25 | -6 | 6 | |||
| 12 | 9 | 0 | 3 | 6 | 10 - 27 | -17 | 3 | |||
| 13 | 7 | 0 | 1 | 6 | 6 - 37 | -31 | 1 | |||
| 14 | 8 | 0 | 0 | 8 | 6 - 32 | -26 | 0 |
|
|
4.23
|
|
|
6.38
|
|
|
2.23
|
|
|
%54.24
|
|
|
|
%13.56
|
|
|
|
%32.20
|
|
|
|
%25.42
|
|
|
|
%74.58
|
|
|
|
%36.44
|
|
|
|
%33.90
|
|
|
|
%29.66
|
|
|
|
%62.71
|
|
|
|
%37.29
|
|
|
|
%14.41
|
|
|
|
%28.81
|
|
|
|
%29.66
|
|
|
|
%27.12
|
|
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 11 - 0 | MS | |||
| 10 Ağustos Pazartesi | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 4 - 3 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 4 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 3 - 2 | MS | |||
| 2 - 4 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 17 Ağustos Pazartesi | ||||
| 3 - 0 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 5 | MS | |||
| 4 - 3 | MS | |||
| 3 - 4 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 31 Ağustos Pazartesi | ||||
| 4 - 3 | MS | |||
| 3 - 2 | MS | |||
| 01 Eylül Salı | ||||
| 20:00 | ||||
|
|
4.23
|
|
|
6.38
|
|
|
2.23
|
|
|
%54.24
|
|
|
|
%13.56
|
|
|
|
%32.20
|
|
|
|
%25.42
|
|
|
|
%74.58
|
|
|
|
%36.44
|
|
|
|
%33.90
|
|
|
|
%29.66
|
|
|
|
%62.71
|
|
|
|
%37.29
|
|
|
|
%14.41
|
|
|
|
%28.81
|
|
|
|
%29.66
|
|
|
|
%27.12
|
|
|
|
%9.32
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.93
|
|
|
|
%5.08
|
|
|
|
%5.08
|
|
|
|
%4.24
|
|
|
|
%4.24
|
|
|
|
%3.39
|
|
|
|
%31.36
|
|
|
|
%18.64
|
|
|
|
%15.25
|
|
|
|
%10.17
|
|
|
|
%8.47
|
|
|
|
%7.63
|
|
|
|
%3.39
|
|
|
|
%3.39
|
|
|
|
%1.69
|
|
|
|
%13.43
|
67
|
|
|
%16.83
|
84
|
|
|
%16.03
|
80
|
|
|
%16.63
|
83
|
|
|
%14.63
|
73
|
|
|
%19.44
|
97
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 63 | 25 | 0.8 | - | 7.7 | 4.0 | - | 25.4 | 2.8 | 49.4 | 32.5 | |
| 62 | 32 | 1.0 | - | 8.3 | 4.5 | 25B € | 35.8 | 3.3 | 51.7 | 32.9 | |
| 46 | 26 | 0.4 | - | 0.8 | 0.7 | - | 9.0 | 0.9 | 23.2 | 13.4 | |
| 44 | 38 | 1.9 | 2 | 11.9 | 5.1 | - | 50.0 | 4.4 | 119.0 | 61.7 | |
| 44 | 39 | 1.3 | - | 10.8 | 3.8 | - | 44.2 | 4.1 | 96.9 | 61.7 | |
| 37 | 41 | 0.9 | 1 | 10.6 | 4.4 | - | 42.9 | 3.8 | 82.1 | 42.5 | |
| 35 | 40 | 1.6 | - | 7.0 | 4.1 | - | 41.2 | 2.9 | 75.8 | 45.4 | |
| 32 | 26 | 1.5 | - | 8.7 | 3.6 | 50B € | 36.9 | 4.7 | 65.8 | 46.4 | |
| 31 | 25 | 0.7 | - | 5.6 | 3.1 | - | 27.3 | 2.8 | 50.3 | 27.0 | |
| 28 | 37 | 1.1 | - | 7.6 | 2.7 | - | 21.5 | 2.1 | 51.8 | 30.5 | |
| 26 | 25 | 1.1 | 1 | 9.5 | 3.6 | - | 40.9 | 4.4 | 90.8 | 54.5 | |
| 20 | 12 | 1.4 | - | 8.4 | 4.4 | 25B € | 38.2 | 3.8 | 85.6 | 52.3 | |
| 18 | 72 | 1.0 | - | 4.3 | 1.8 | - | 27.6 | 2.2 | 61.7 | 31.4 | |
| 13 | 61 | 0.8 | 2 | 4.5 | 2.5 | - | 21.8 | 2.4 | 50.5 | 26.4 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
3. Lig Grup 6 2026 sezonunda zirvede Lillehammer bulunuyor: 17 maçta 41 puan. Attığı gol 63, yediği gol 25; averajı 38. Takipçileri Elverum (37 puan) ve Raade IL (32 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Lillehammer (63 gol), en az gol yiyen takımı Gjovik-Lyn (12 gol). Son maçlarda en iyi formu Lillehammer yakaladı: son 17 maçta 41 puan. Ligde şu ana kadar toplam 499 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Elverum (24 puan), deplasman tablosunda ise Lillehammer (19 puan).
Yükselme hattında Lillehammer. Küme Düşme hattında Fram, Brumundal, Bjoerkelangen.