YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 1, Kadınlar 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Rangers (K) (9 puan), 2. Celtic (K) (9 puan), 3. Glasgow City (K) (7 puan).
Premier Lig 1, Kadınlar 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Rangers (K) (9 puan), 2. Celtic (K) (9 puan), 3. Glasgow City (K) (7 puan).
İskoçya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 3 | 3 | 0 | 0 | 14 - 1 | 13 | 9 | |||
|
2
| 3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | 9 | |||
|
3
| 4 | 2 | 1 | 1 | 13 - 4 | 9 | 7 | |||
|
4
| 4 | 2 | 1 | 1 | 12 - 5 | 7 | 7 | |||
|
5
| 3 | 2 | 0 | 1 | 11 - 3 | 8 | 6 | |||
|
6
| 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 4 | 1 | 4 | |||
|
7
| 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 13 | -10 | 3 | |||
|
8
| 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 15 | -14 | 1 | |||
|
9
| 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 10 | -8 | 0 | |||
|
10
| 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 12 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 - 2 | 7 | 4 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 - 0 | 7 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 - 2 | 6 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 - 3 | 3 | 3 | |||
| 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 7 | -5 | 0 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 5 | -5 | 0 | |||
| 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 6 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 4 | |||
| 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 4 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 3 | |||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 8 | -5 | 3 | |||
| 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 6 | -6 | 0 | |||
| 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 14 | -14 | 0 |
| 3 | 5 | |
| 4 | 4 | |
| 4 | 4 | |
| 4 | 4 | |
| 3 | 3 |
| 3 | 3 | |
| 3 | 3 | |
| 4 | 3 | |
| 4 | 2 | |
| 3 | 2 |
|
|
4.25
|
|
|
10.50
|
|
|
1.56
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%87.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%25.00
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 |
| 8 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 3 |
|
2015
2014
2013
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
25/26
22/23
|
|
| 3 | 3 |
|
2013
2012
2010
|
|
| 4 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
25/26
|
| 1 | 3 |
|
2015
2014
2013
|
|
| 2 | 3 |
|
25/26
25/26
22/23
|
|
| 3 | 3 |
|
2013
2012
2010
|
|
| 4 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 5 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 6 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 7 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 8 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 9 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 10 | 2 |
|
23/24
22/23
|
|
| 11 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 12 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 13 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 14 | 2 |
|
25/26
25/26
|
|
| 15 | 2 |
|
25/26
25/26
|
| 25/26 | 28 | 30 |
| 25/26 | 28 | 30 |
| 2024-2027 | 62 | 74 | |
| 2023-2027 | 68 | 43 | |
| 2024-2026 | 52 | 42 |
| 2023-2027 | 76 | |
| 2023-2027 | 73 | |
| 2023-2027 | 73 |
| 2025-2026 | 2 | |
| 2023-2027 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 |
|
|
4.25
|
|
|
10.50
|
|
|
1.56
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%87.50
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%37.50
|
|
|
|
%62.50
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%18.75
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%31.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%17.65
|
12
|
|
|
%10.29
|
7
|
|
|
%25.00
|
17
|
|
|
%10.29
|
7
|
|
|
%14.71
|
10
|
|
|
%22.06
|
15
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 1 | - | 11.0 | 4.0 | - | 38.7 | 3.3 | 51.3 | 31.0 | 307.0 | 242.7 | 4.3 | 2.3 | |
| 13 | 4 | 0.5 | 25.8 | 9.0 | - | 64.5 | 8.0 | 81.5 | 66.2 | 483.5 | 404.8 | 5.0 | 1.8 | |
| 12 | 5 | 1.0 | 17.2 | 5.8 | 25B € | 54.8 | 5.0 | 71.5 | 55.5 | 421.5 | 319.0 | 11.0 | 0.5 | |
| 11 | 3 | 0.7 | 22.7 | 8.0 | - | 64.3 | 7.3 | 96.3 | 94.0 | 373.3 | 315.3 | 8.7 | 4.3 | |
| 7 | 1 | 1.3 | 22.3 | 7.3 | - | 54.7 | 9.0 | 58.7 | 54.3 | 404.7 | 309.7 | 12.3 | 3.3 | |
| 5 | 4 | 0.3 | 14.7 | 7.0 | - | 58.7 | 8.7 | 54.7 | 61.0 | 68.0 | 31.0 | 8.3 | 2.0 | |
| 3 | 13 | 0.7 | 2.0 | 0.7 | - | 23.3 | 2.0 | 50.0 | 22.7 | 108.7 | 77.7 | 5.3 | 2.7 | |
| 2 | 10 | 0.3 | 5.7 | 1.7 | - | 24.0 | 1.0 | 27.0 | 16.7 | 133.7 | 63.7 | 6.0 | 1.0 | |
| 1 | 15 | 1.0 | 3.3 | 2.0 | - | 20.7 | 1.3 | 48.0 | 24.0 | 71.7 | 38.7 | 5.7 | 0.3 | |
| - | 12 | 0.7 | 2.0 | 1.0 | - | 23.3 | 0.7 | 44.0 | 16.3 | 129.3 | 74.0 | 8.0 | 0.7 |
Premier Lig 1, Kadınlar 26-27 sezonunda zirvede Rangers (K) bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 14, yediği gol 1; averajı 13. Takipçileri Celtic (K) (9 puan) ve Glasgow City (K) (7 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Rangers (K) (14 gol), en az gol yiyen takımı Rangers (K) (1 gol). Son maçlarda en iyi formu Rangers (K) yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 68 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Celtic (K) (6 puan), deplasman tablosunda ise Rangers (K) (6 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Rangers (K), Celtic (K), Glasgow City (K), Hibernian LFC (K), Hearts (K), Partick Thistle (K). Küme Düşme Turu hattında Motherwell (K), Spartans (K), Montrose (K), Aberdeen (K).
Gol krallığında Katie Wilkinson (Glasgow Rangers(K)) 5 golle önde. Onu Kelly Brady (4) ve Lisa Forrest (4) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.