YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Liga Nacional. Açılış 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. CD Olimpia (14 puan), 2. CD Marathon (14 puan), 3. Real CD Espana (11 puan).
Liga Nacional. Açılış 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. CD Olimpia (14 puan), 2. CD Marathon (14 puan), 3. Real CD Espana (11 puan).
Honduras
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 6 | 4 | 2 | 0 | 15 - 6 | 9 | 14 | |||
|
2
| 6 | 4 | 2 | 0 | 11 - 3 | 8 | 14 | |||
|
3
| 5 | 3 | 2 | 0 | 9 - 3 | 6 | 11 | |||
|
4
| 6 | 3 | 1 | 2 | 10 - 7 | 3 | 10 | |||
|
5
| 6 | 2 | 3 | 1 | 5 - 4 | 1 | 9 | |||
|
6
| 6 | 2 | 2 | 2 | 11 - 12 | -1 | 8 | |||
|
7
| 5 | 2 | 1 | 2 | 7 - 5 | 2 | 7 | |||
|
8
| 6 | 1 | 3 | 2 | 5 - 6 | -1 | 6 | |||
|
9
| 6 | 1 | 1 | 4 | 4 - 7 | -3 | 4 | |||
|
10
| 6 | 1 | 1 | 4 | 4 - 14 | -10 | 4 | |||
|
11
| 5 | 1 | 0 | 4 | 4 - 12 | -8 | 3 | |||
|
12
| 5 | 0 | 2 | 3 | 4 - 10 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 2 | 7 | 9 | |||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 1 | 6 | 7 | |||
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 7 | |||
| 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 2 | 4 | 6 | |||
| 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 6 | |||
| 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 - 2 | 1 | 5 | |||
| 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 4 | |||
| 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 5 | -2 | 4 | |||
| 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 3 | |||
| 12 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 0 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 7 | |||
| 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 - 4 | 2 | 5 | |||
| 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 - 3 | 0 | 5 | |||
| 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 4 | |||
| 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 3 | 1 | 4 | |||
| 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 7 | -3 | 4 | |||
| 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 1 | |||
| 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 | |||
| 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 6 | -4 | 0 | |||
| 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 0 | |||
| 11 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 7 | -6 | 0 | |||
| 12 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 9 | -8 | 0 |
| 5 | 5 | |
| 4 | 3 | |
| 6 | 3 | |
| 5 | 3 | |
| 6 | 3 |
|
|
2.62
|
|
|
9.88
|
|
|
4.38
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%14.71
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%2.94
|
|
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 10 Ağustos Pazartesi | ||||
| 1 - 3 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 16 Ağustos Pazar | ||||
| 3 - 0 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 17 Ağustos Pazartesi | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 3 - 1 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 4 - 1 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 5 - 2 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 24 Ağustos Pazartesi | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 31 Ağustos Pazartesi | ||||
| 2 - 2 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 04 Eylül Cuma | ||||
| 4 - 1 | MS | |||
| 05 Eylül Cumartesi | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 06 Eylül Pazar | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 5 - 0 | MS | |||
| 07 Eylül Pazartesi | ||||
| 02:15 | ||||
| 04:30 | ||||
| 2024-2027 | 30 | 6 | |
| 2024-2027 | 33 | 6 | |
| 2025-2027 | 27 | 6 |
| 2024-2027 | 47 | |
| 2024-2027 | 43 | |
| 2024-2027 | 43 |
| 2024-2024 | 1 | |
| 2024-2024 | 1 | |
| 2025-2027 | 1 |
|
|
2.62
|
|
|
9.88
|
|
|
4.38
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%29.41
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%44.12
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%14.71
|
|
|
|
%52.94
|
|
|
|
%47.06
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%55.88
|
|
|
|
%20.59
|
|
|
|
%2.94
|
|
|
|
%17.65
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%2.94
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%8.82
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%2.94
|
|
|
|
%11.24
|
10
|
|
|
%14.61
|
13
|
|
|
%17.98
|
16
|
|
|
%14.61
|
13
|
|
|
%14.61
|
13
|
|
|
%26.97
|
24
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 6 | 2.0 | - | 10.3 | 5.7 | 5.4Mn € | 47.7 | 5.3 | 93.8 | 60.2 | |
| 11 | 12 | 1.7 | - | 11.0 | 4.0 | - | 45.7 | 3.5 | 78.3 | 61.0 | |
| 11 | 3 | 1.5 | 2 | 13.7 | 5.7 | 5.0Mn € | 54.3 | 5.7 | 80.0 | 52.0 | |
| 10 | 7 | 1.5 | 1 | 10.2 | 5.7 | 4.7Mn € | 53.5 | 7.2 | 78.3 | 68.5 | |
| 9 | 3 | 1.6 | 2 | 15.2 | 6.0 | 4.2Mn € | 52.8 | 4.2 | 86.6 | 49.6 | |
| 7 | 5 | 1.6 | - | 10.0 | 4.4 | 125B € | 45.0 | 5.0 | 106.8 | 79.4 | |
| 5 | 6 | 2.2 | - | 7.0 | 3.3 | - | 48.0 | 3.8 | 50.5 | 29.0 | |
| 5 | 4 | 3.0 | - | 8.5 | 4.3 | 2.9Mn € | 47.8 | 4.2 | 61.5 | 55.5 | |
| 4 | 12 | 1.8 | 2 | 2.6 | 1.2 | 1.7Mn € | 39.2 | 4.4 | 57.0 | 26.8 | |
| 4 | 14 | 2.7 | 1 | 9.8 | 3.7 | 600B € | 46.5 | 5.2 | 73.7 | 59.8 | |
| 4 | 7 | 3.0 | - | 11.8 | 4.3 | 450B € | 51.3 | 6.3 | 56.0 | 45.5 | |
| 4 | 10 | 2.4 | - | 9.0 | 3.4 | 3.3Mn € | 49.2 | 4.2 | 81.0 | 68.4 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Liga Nacional. Açılış 26-27 sezonunda zirvede CD Olimpia bulunuyor: 6 maçta 14 puan. Attığı gol 15, yediği gol 6; averajı 9. Takipçileri CD Marathon (14 puan) ve Real CD Espana (11 puan). Sezon karnesi 4 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı CD Olimpia (15 gol), en az gol yiyen takımı CD Marathon (3 gol). Son maçlarda en iyi formu CD Olimpia yakaladı: son 6 maçta 14 puan. Ligde şu ana kadar toplam 89 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra CD Olimpia (9 puan), deplasman tablosunda ise CD Marathon (7 puan).
Play-off hattında CD Olimpia, CD Marathon. Eleme Playoffları hattında Real CD Espana, FC Motagua, Olancho FC, CD Estrella Roja.
Gol krallığında Nicolas Messiniti (Club Deportivo Marathon) 5 golle önde. Onu J. Rodriguez (3) ve Rodrigo de Olivera (3) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.