YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Cliftonville LFC (K) (36 puan), 2. Linfield (K) (28 puan), 3. Glentoran (K) (28 puan).
Premier Lig, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Cliftonville LFC (K) (36 puan), 2. Linfield (K) (28 puan), 3. Glentoran (K) (28 puan).
Kuzey İrlanda
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 13 | 12 | 0 | 1 | 61 - 10 | 51 | 36 | |||
|
2
| 12 | 9 | 1 | 2 | 56 - 13 | 43 | 28 | |||
|
3
| 12 | 9 | 1 | 2 | 47 - 12 | 35 | 28 | |||
|
4
| 13 | 7 | 1 | 5 | 30 - 28 | 2 | 22 | |||
|
5
| 13 | 3 | 4 | 6 | 22 - 51 | -29 | 13 | |||
|
6
| 13 | 4 | 1 | 8 | 24 - 29 | -5 | 13 | |||
|
7
| 13 | 1 | 2 | 10 | 6 - 50 | -44 | 5 | |||
|
8
| 13 | 0 | 2 | 11 | 7 - 60 | -53 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 31 - 8 | 23 | 18 | |||
| 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 - 7 | 21 | 16 | |||
| 3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 26 - 4 | 22 | 15 | |||
| 4 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 - 15 | 0 | 9 | |||
| 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 - 9 | 3 | 7 | |||
| 6 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 - 24 | -15 | 5 | |||
| 7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 - 21 | -19 | 1 | |||
| 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 - 37 | -32 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 30 - 2 | 28 | 18 | |||
| 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 - 8 | 13 | 13 | |||
| 3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 - 13 | 2 | 13 | |||
| 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 28 - 6 | 22 | 12 | |||
| 5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 - 27 | -14 | 8 | |||
| 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 - 20 | -8 | 6 | |||
| 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 - 29 | -25 | 4 | |||
| 8 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 - 23 | -21 | 1 |
|
|
4.82
|
|
|
6.78
|
|
|
1.28
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%14.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%88.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%54.00
|
|
|
|
%46.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%38.00
|
|
| 03 Ağustos Pazartesi | ||||
| 3 - 1 | MS | |||
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 0 - 8 | MS | |||
| 5 - 1 | MS | |||
| 1 - 6 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 0 - 3 | MS | |||
| 10 Ağustos Pazartesi | ||||
| 1 - 3 | MS | |||
| 14 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 7 | MS | |||
| 0 - 3 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 18 Ağustos Salı | ||||
| 0 - 6 | MS | |||
| 26 Ağustos Çarşamba | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 28 Ağustos Cuma | ||||
| 5 - 1 | MS | |||
| 7 - 1 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 04 Eylül Cuma | ||||
| 21:45 | ||||
| 21:45 | ||||
| 22:00 | ||||
| 22:00 | ||||
|
|
4.82
|
|
|
6.78
|
|
|
1.28
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%14.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%88.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%54.00
|
|
|
|
%46.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%38.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%2.00
|
|
|
|
%2.00
|
|
|
|
%9.54
|
23
|
|
|
%9.54
|
23
|
|
|
%8.30
|
20
|
|
|
%11.20
|
27
|
|
|
%9.54
|
23
|
|
|
%11.62
|
28
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 13 | 0.4 | 1 | 13.4 | 8.4 | 50.3 | 4.8 | 89.8 | 54.5 | |
| 51 | 8 | 0.9 | - | 15.2 | 8.0 | 48.3 | 6.8 | 87.9 | 60.4 | |
| 47 | 12 | 0.5 | - | 11.1 | 5.1 | 37.3 | 5.8 | 69.1 | 55.1 | |
| 28 | 27 | 0.4 | - | 6.6 | 3.2 | 30.4 | 2.9 | 58.5 | 36.6 | |
| 24 | 29 | 0.9 | - | 2.9 | 1.8 | 30.2 | 2.5 | 38.8 | 27.2 | |
| 22 | 42 | 1.2 | 1 | 5.9 | 3.0 | 37.8 | 3.2 | 71.3 | 39.7 | |
| 7 | 60 | 0.4 | 1 | 1.9 | 1.5 | 15.9 | 1.3 | 35.8 | 16.7 | |
| 6 | 50 | 0.5 | - | 4.7 | 2.4 | 32.3 | 1.6 | 61.5 | 28.6 |
Premier Lig, Kadınlar 2026 sezonunda zirvede Cliftonville LFC (K) bulunuyor: 13 maçta 36 puan. Attığı gol 61, yediği gol 10; averajı 51. Takipçileri Linfield (K) (28 puan) ve Glentoran (K) (28 puan). Sezon karnesi 12 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Cliftonville LFC (K) (61 gol), en az gol yiyen takımı Cliftonville LFC (K) (10 gol). Son maçlarda en iyi formu Cliftonville LFC (K) yakaladı: son 13 maçta 36 puan. Ligde şu ana kadar toplam 253 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Cliftonville LFC (K) (18 puan), deplasman tablosunda ise Cliftonville LFC (K) (18 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Cliftonville LFC (K), Linfield (K), Glentoran (K), Lisburn Rangers (K). Küme Düşme Turu hattında Crusaders Strikers FC (K), Derry City (K), Lisburn LFC (K), Larne (K).