YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Western Australia State League 2 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Wembley Downs SC (43 puan), 2. Carramar Shamrock Rovers FC (43 puan), 3. Rockingham City (41 puan).
Western Australia State League 2 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Wembley Downs SC (43 puan), 2. Carramar Shamrock Rovers FC (43 puan), 3. Rockingham City (41 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 13 | 4 | 5 | 49 - 26 | 23 | 43 | |||
|
2
| 22 | 12 | 7 | 3 | 41 - 24 | 17 | 43 | |||
|
3
| 22 | 13 | 2 | 7 | 34 - 23 | 11 | 41 | |||
|
4
| 22 | 12 | 3 | 7 | 39 - 35 | 4 | 39 | |||
|
5
| 22 | 10 | 6 | 6 | 41 - 23 | 18 | 36 | |||
|
6
| 22 | 11 | 3 | 8 | 37 - 32 | 5 | 36 | |||
|
7
| 22 | 10 | 3 | 9 | 44 - 34 | 10 | 33 | |||
|
8
| 22 | 9 | 3 | 10 | 41 - 40 | 1 | 30 | |||
|
9
| 22 | 8 | 4 | 10 | 25 - 29 | -4 | 28 | |||
|
10
| 22 | 5 | 2 | 15 | 28 - 47 | -19 | 17 | |||
|
11
| 22 | 5 | 1 | 16 | 21 - 58 | -37 | 16 | |||
|
12
| 22 | 3 | 4 | 15 | 16 - 45 | -29 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 34 - 14 | 20 | 27 | |||
| 2 | 11 | 6 | 5 | 0 | 18 - 8 | 10 | 23 | |||
| 3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 21 - 14 | 7 | 22 | |||
| 4 | 11 | 6 | 2 | 3 | 19 - 11 | 8 | 20 | |||
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 17 - 10 | 7 | 20 | |||
| 6 | 11 | 6 | 1 | 4 | 17 - 14 | 3 | 19 | |||
| 7 | 11 | 5 | 2 | 4 | 26 - 16 | 10 | 17 | |||
| 8 | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 - 14 | 7 | 17 | |||
| 9 | 11 | 4 | 2 | 5 | 15 - 15 | 0 | 14 | |||
| 10 | 11 | 3 | 1 | 7 | 14 - 29 | -15 | 10 | |||
| 11 | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 - 23 | -12 | 8 | |||
| 12 | 11 | 2 | 1 | 8 | 14 - 21 | -7 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 15 - 12 | 3 | 21 | |||
| 2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 23 - 16 | 7 | 20 | |||
| 3 | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 - 21 | 1 | 20 | |||
| 4 | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 - 9 | 11 | 19 | |||
| 5 | 11 | 4 | 4 | 3 | 15 - 12 | 3 | 16 | |||
| 6 | 11 | 5 | 1 | 5 | 18 - 18 | 0 | 16 | |||
| 7 | 11 | 5 | 1 | 5 | 20 - 22 | -2 | 16 | |||
| 8 | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 - 14 | -4 | 14 | |||
| 9 | 11 | 3 | 1 | 7 | 14 - 26 | -12 | 10 | |||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 20 - 26 | -6 | 8 | |||
| 11 | 11 | 2 | 0 | 9 | 7 - 29 | -22 | 6 | |||
| 12 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 - 22 | -17 | 5 |
|
|
3.12
|
|
|
0.08
|
|
|
0.02
|
|
|
%45.97
|
|
|
|
%16.13
|
|
|
|
%37.90
|
|
|
|
%36.29
|
|
|
|
%63.71
|
|
|
|
%31.45
|
|
|
|
%41.13
|
|
|
|
%27.42
|
|
|
|
%53.23
|
|
|
|
%46.77
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%37.90
|
|
|
|
%29.84
|
|
|
|
%9.68
|
|
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 4 - 1 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 09:00 | ||||
| 7 - 3 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 0 - 3 | MS | |||
| 3 - 2 | MS | |||
|
|
3.12
|
|
|
0.08
|
|
|
0.02
|
|
|
%45.97
|
|
|
|
%16.13
|
|
|
|
%37.90
|
|
|
|
%36.29
|
|
|
|
%63.71
|
|
|
|
%31.45
|
|
|
|
%41.13
|
|
|
|
%27.42
|
|
|
|
%53.23
|
|
|
|
%46.77
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%37.90
|
|
|
|
%29.84
|
|
|
|
%9.68
|
|
|
|
%9.68
|
|
|
|
%8.87
|
|
|
|
%8.06
|
|
|
|
%8.06
|
|
|
|
%5.65
|
|
|
|
%5.65
|
|
|
|
%5.65
|
|
|
|
%4.84
|
|
|
|
%4.03
|
|
|
|
%4.03
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%21.77
|
|
|
|
%17.74
|
|
|
|
%12.10
|
|
|
|
%11.29
|
|
|
|
%4.03
|
|
|
|
%3.23
|
|
|
|
%2.42
|
|
|
|
%2.42
|
|
|
|
%0.26
|
1
|
|
|
%0.52
|
2
|
|
|
%0.78
|
3
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43 | 25 | 0.1 | 0.4 | 0.0 | 2.3 | 0.2 | 5.6 | 4.4 | |
| 41 | 24 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 40 | 23 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 38 | 33 | - | 0.4 | 0.0 | 2.6 | 0.3 | 6.3 | 5.2 | |
| 37 | 33 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 35 | 32 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 35 | 31 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 29 | 12 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 28 | 47 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 25 | 28 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 21 | 58 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 15 | 41 | - | - | - | - | - | - | - |
Western Australia State League 2 2026 sezonunda zirvede Wembley Downs SC bulunuyor: 22 maçta 43 puan. Attığı gol 49, yediği gol 26; averajı 23. Takipçileri Carramar Shamrock Rovers FC (43 puan) ve Rockingham City (41 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Wembley Downs SC (49 gol), en az gol yiyen takımı Rockingham City (23 gol). Son maçlarda en iyi formu Wembley Downs SC yakaladı: son 22 maçta 43 puan. Ligde şu ana kadar toplam 416 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Wembley Downs SC (27 puan), deplasman tablosunda ise Rockingham City (21 puan).
Yükselme hattında Wembley Downs SC. Yükselme Play-off hattında Carramar Shamrock Rovers FC, Rockingham City, Forrestfield United. Küme Düşme Play-off hattında North Beach SC. Küme Düşme hattında Gosnells City FC.