Esmtk Budapest - Hodmezovasarhelyi FC 2-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB III South East - 3. Hafta kapsamındadır.

Esmtk Budapest 2-2 Hodmezovasarhelyi FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 09.08.2026

Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 2
(İY: 1 - 2)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
4
2.5 Üst
7
2.5 Üst
5
Gol yeme
5
Galibiyet
6/7
Mağlubiyet
3/4
Kaybetmeme
7/8

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Esmtk Budapest Hodmezovasarhelyi FC
%57
Topla Oynama
%43
10
Toplam Şut
9
5
İsabetli Şut
6
2
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Esmtk Budapest Hodmezovasarhelyi FC
10
Toplam Şut
9
5
İsabetli Şut
6
5
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Esmtk Budapest Hodmezovasarhelyi FC
%44
Topla Oynama
%56
10
Toplam Şut
9
5
İsabetli Şut
6
2
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Esmtk Budapest Hodmezovasarhelyi FC
10
Toplam Şut
9
5
İsabetli Şut
6
5
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Esmtk Budapest Hodmezovasarhelyi FC
%75
Topla Oynama
%25
0
Toplam Şut
0
0
İsabetli Şut
0
0
Korner
0
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Esmtk Budapest Hodmezovasarhelyi FC
0
Toplam Şut
0
0
İsabetli Şut
0
0
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Esmtk Budapest
Hodmezovasarhelyi FC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
3.0
17.0
Şut
7.0
4.0
Korner
2.0
2.0
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Esmtk Budapest
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
-
%100
Beraberlik:
0
Oran:
6.25
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
12.15
%0
Hodmezovasarhelyi FC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
12.15
%0
Beraberlik:
0
Oran:
6.25
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
-
%100
Esmtk Budapest
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.30
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.88
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
9.39
%0
Hodmezovasarhelyi FC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
9.39
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.88
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.30
%100
Esmtk Budapest
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Hodmezovasarhelyi FC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Esmtk Budapest
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Hodmezovasarhelyi FC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Esmtk Budapest
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Hodmezovasarhelyi FC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Esmtk Budapest
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.58
%100
Üst:
0
Oran:
1.69
%0
Hodmezovasarhelyi FC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.58
%100
Üst:
0
Oran:
1.69
%0
Esmtk Budapest
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Hodmezovasarhelyi FC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Esmtk Budapest
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Hodmezovasarhelyi FC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Esmtk Budapest
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.74
%100
Oran:
0
Oran:
1.54
%0
Hodmezovasarhelyi FC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.74
%0
Oran:
1
Oran:
1.54
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
-
0
6.25
2
12.15
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.30
0
2.88
2
9.39
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.25
0
3.26
2
8.65
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:2)
1
1.89
0
3.55
2
2.12
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.12
0 ve 2
2.08
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
3.54
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.58
Üst
1.69
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.83
Üst
1.48
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
1.62
Üst
1.65
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.60
Üst
1.67
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.35
Üst
2.08
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.12
Üst
2.97
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.74
Yok
1.54
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.87
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.10
Yok
1.11
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.63
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.68
Çift
1.58

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 6 0 0 21 - 2 19 18
G G G G G
2
6 5 0 1 12 - 3 9 15
G G G G M
3
6 4 1 1 16 - 10 6 13
G G G B M
4
6 3 2 1 17 - 6 11 11
B G B G G
5
6 3 2 1 17 - 9 8 11
B M G B G
6
6 3 2 1 14 - 8 6 11
B M G G B
7
6 3 1 2 12 - 12 0 10
G G G B M
8
6 2 3 1 14 - 14 0 9
B G M B B
9
6 2 2 2 12 - 9 3 8
B M G M G
10
6 2 2 2 11 - 9 2 8
B M G G B
11
6 1 2 3 12 - 11 1 5
M M M G B
12
6 1 0 5 4 - 23 -19 3
M G M M M
13
6 0 3 3 5 - 11 -6 3
B M M M B
14
6 0 3 3 6 - 15 -9 3
B M B M B
15
6 0 2 4 9 - 19 -10 2
M M M M B
16
6 0 1 5 5 - 26 -21 1
M M M M B
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 15 - 0 15 12
G G G G
2
3 3 0 0 6 - 0 6 9
G G G
3
3 2 1 0 7 - 3 4 7
G B G
4
2 2 0 0 11 - 2 9 6
G G
5
2 2 0 0 7 - 1 6 6
G G
6
3 2 0 1 9 - 5 4 6
M G G
7
4 1 2 1 11 - 5 6 5
B M G B
8
3 1 2 0 10 - 4 6 5
G B B
9
3 1 2 0 9 - 6 3 5
G B B
10
3 1 1 1 6 - 4 2 4
B M G
11
3 1 0 2 5 - 7 -2 3
M G M
12
3 1 0 2 2 - 8 -6 3
G M M
13
4 0 2 2 7 - 9 -2 2
B M M B
14
2 0 1 1 1 - 4 -3 1
M B
15
3 0 1 2 3 - 7 -4 1
M M B
16
3 0 1 2 4 - 9 -5 1
M M B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 7 - 5 2 7
G G B
2
4 2 1 1 9 - 9 0 7
G G B M
3
2 2 0 0 6 - 2 4 6
G G
4
3 2 0 1 6 - 3 3 6
G G M
5
3 2 0 1 7 - 5 2 6
M G G
6
4 1 2 1 6 - 4 2 5
M B B G
7
3 1 1 1 7 - 5 2 4
M G B
8
3 1 1 1 5 - 5 0 4
M G B
9
3 1 1 1 5 - 8 -3 4
G M B
10
3 0 2 1 3 - 4 -1 2
B B M
11
3 0 2 1 2 - 4 -2 2
B B M
12
4 0 2 2 5 - 11 -6 2
M B M B
13
2 0 0 2 1 - 6 -5 0
M M
14
2 0 0 2 2 - 10 -8 0
M M
15
3 0 0 3 2 - 15 -13 0
M M M
16
3 0 0 3 1 - 17 -16 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
11' 0 - 1
34' 1 - 2
IY | 1 - 2
MS | 2 - 2
Saat
9 Ağustos 2026, Pazar 18:30
Güneşli
Güneşli, 33°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
-
MS 0
6.25
MS 2
12.15

Esmtk Budapest - Hodmezovasarhelyi FC maç özeti

Macaristan - NB III South East - 3. Hafta kapsamında oynanan maçta Esmtk Budapest ile Hodmezovasarhelyi FC 2-2 berabere kaldı. Karşılaşma 09.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.

Goller: J. Molnár (24'), M. Balogh (90+1').

Öne çıkan istatistikler (Esmtk Budapest - Hodmezovasarhelyi FC): topla oynama %57 - %43, isabetli şut 5 - 6.

Puan durumunda Esmtk Budapest 6. sırada 11 puanla, Hodmezovasarhelyi FC 14. sırada 3 puanla yer alıyor.