YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
NPL, Batı Avusturalya, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Perth SC (K) (46 puan), 2. Balcatta FC (K) (45 puan), 3. Fremantle City FC (K) (43 puan).
NPL, Batı Avusturalya, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Perth SC (K) (46 puan), 2. Balcatta FC (K) (45 puan), 3. Fremantle City FC (K) (43 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 21 | 14 | 4 | 3 | 42 - 13 | 29 | 46 | |||
|
2
| 21 | 13 | 6 | 2 | 49 - 18 | 31 | 45 | |||
|
3
| 21 | 13 | 4 | 4 | 45 - 20 | 25 | 43 | |||
|
4
| 22 | 9 | 2 | 11 | 33 - 42 | -9 | 29 | |||
|
5
| 22 | 7 | 6 | 9 | 32 - 30 | 2 | 27 | |||
|
6
| 21 | 6 | 6 | 9 | 36 - 39 | -3 | 24 | |||
|
7
| 21 | 3 | 4 | 14 | 18 - 50 | -32 | 13 | |||
|
8
| 21 | 2 | 4 | 15 | 9 - 52 | -43 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 - 7 | 18 | 25 | |||
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 26 - 7 | 19 | 24 | |||
| 3 | 12 | 6 | 4 | 2 | 28 - 14 | 14 | 22 | |||
| 4 | 9 | 5 | 0 | 4 | 14 - 16 | -2 | 15 | |||
| 5 | 10 | 4 | 2 | 4 | 17 - 16 | 1 | 14 | |||
| 6 | 11 | 3 | 3 | 5 | 21 - 21 | 0 | 12 | |||
| 7 | 10 | 1 | 3 | 6 | 5 - 22 | -17 | 6 | |||
| 8 | 11 | 1 | 2 | 8 | 6 - 19 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 21 - 4 | 17 | 23 | |||
| 2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 16 - 6 | 10 | 22 | |||
| 3 | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 - 13 | 7 | 18 | |||
| 4 | 13 | 4 | 2 | 7 | 19 - 26 | -7 | 14 | |||
| 5 | 12 | 3 | 4 | 5 | 15 - 14 | 1 | 13 | |||
| 6 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15 - 18 | -3 | 12 | |||
| 7 | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 - 31 | -19 | 8 | |||
| 8 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 - 30 | -26 | 4 |
|
|
3.11
|
|
|
8.87
|
|
|
1.15
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%21.18
|
|
|
|
%37.65
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%58.82
|
|
|
|
%36.47
|
|
|
|
%42.35
|
|
|
|
%21.18
|
|
|
|
%48.24
|
|
|
|
%51.76
|
|
|
|
%21.18
|
|
|
|
%44.71
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%10.59
|
|
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 3 - 2 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 0 - 3 | MS | |||
|
|
3.11
|
|
|
8.87
|
|
|
1.15
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%21.18
|
|
|
|
%37.65
|
|
|
|
%41.18
|
|
|
|
%58.82
|
|
|
|
%36.47
|
|
|
|
%42.35
|
|
|
|
%21.18
|
|
|
|
%48.24
|
|
|
|
%51.76
|
|
|
|
%21.18
|
|
|
|
%44.71
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%10.59
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%9.41
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%7.06
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%4.71
|
|
|
|
%4.71
|
|
|
|
%4.71
|
|
|
|
%4.71
|
|
|
|
%28.24
|
|
|
|
%18.82
|
|
|
|
%16.47
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%11.76
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%3.53
|
|
|
|
%2.35
|
|
|
|
%1.18
|
|
|
|
%10.98
|
29
|
|
|
%11.74
|
31
|
|
|
%11.36
|
30
|
|
|
%16.29
|
43
|
|
|
%12.88
|
34
|
|
|
%14.39
|
38
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49 | 18 | 0.6 | - | 14.3 | 7.1 | 57.5 | 5.9 | 110.1 | 79.7 | |
| 45 | 20 | 0.6 | - | 13.3 | 5.9 | 53.4 | 5.6 | 115.6 | 76.5 | |
| 42 | 13 | 0.8 | 1 | 13.7 | 7.2 | 56.4 | 5.9 | 124.5 | 85.4 | |
| 36 | 39 | 0.1 | - | 8.0 | 4.1 | 45.4 | 4.2 | 107.4 | 58.5 | |
| 33 | 42 | 0.5 | 2 | 10.5 | 5.0 | 41.0 | 4.6 | 109.1 | 66.6 | |
| 32 | 30 | 0.8 | - | 11.9 | 5.3 | 53.3 | 5.5 | 112.0 | 84.1 | |
| 18 | 50 | 0.9 | - | 4.9 | 2.2 | 38.1 | 2.0 | 70.3 | 40.6 | |
| 9 | 52 | 0.5 | - | 6.0 | 2.6 | 40.9 | 2.4 | 89.0 | 46.9 |
NPL, Batı Avusturalya, Kadınlar 2026 sezonunda zirvede Perth SC (K) bulunuyor: 21 maçta 46 puan. Attığı gol 42, yediği gol 13; averajı 29. Takipçileri Balcatta FC (K) (45 puan) ve Fremantle City FC (K) (43 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 8 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Balcatta FC (K) (49 gol), en az gol yiyen takımı Perth SC (K) (13 gol). Son maçlarda en iyi formu Perth SC (K) yakaladı: son 21 maçta 46 puan. Ligde şu ana kadar toplam 264 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Fremantle City FC (K) (25 puan), deplasman tablosunda ise Balcatta FC (K) (23 puan).
Play-off hattında Perth SC (K), Balcatta FC (K). Eleme Playoffları hattında Fremantle City FC (K), Subiaco AFC (K). Küme Düşme hattında Uwa Nedlands FC (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.