Viktorya Premier 1 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Malvern City FC (56 puan), 2. Goulburn Valley Suns (55 puan), 3. Bayside Argonauts FC (50 puan).

Viktorya Premier 1 2026

Viktorya Premier 1
Tüm Ligler
Search
Avustralya
Avustralya
Takvim 2026
2026
Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.27
Korner
3.72
Sarı Kart
1.21
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.22
76
X
%21.67
39
2
%36.11
65
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%38.33
69
Üst
%61.11
110
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%33.33
60
X
%38.33
69
2
%28.33
51
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.56
109
KG Yok
%39.44
71
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%21.11
38
2-3 Gol
%33.89
61
4-5 Gol
%31.11
56
6+ Gol
%13.33
24
Fikstür
Yükselme Yarı Final
Fikstür
Fikstür 4. Hafta
08 Ağustos Cumartesi
3 - 5 MS
Fikstür 17. Hafta
07 Ağustos Cuma
0 - 1 MS
Fikstür 18. Hafta
08 Ağustos Cumartesi
0 - 4 MS
25 Ağustos Salı
2 - 6 MS
Fikstür 19. Hafta
08 Ağustos Cumartesi
2 - 2 MS

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.27
Korner
3.72
Sarı Kart
1.21
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.22
76
X
%21.67
39
2
%36.11
65
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%38.33
69
Üst
%61.11
110
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%33.33
60
X
%38.33
69
2
%28.33
51
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.56
109
KG Yok
%39.44
71
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%21.11
38
2-3 Gol
%33.89
61
4-5 Gol
%31.11
56
6+ Gol
%13.33
24
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
2-1
%8.89
16
1-0
%8.33
15
1-1
%7.78
14
0-1
%7.22
13
1-2
%6.67
12
2-2
%6.11
11
0-0
%5.56
10
3-1
%5.56
10
2-0
%5.00
9
0-2
%4.44
8
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
2/2
%23.89
43
1/1
%23.33
42
X/1
%17.22
31
X/X
%11.11
20
X/2
%10.00
18
1/X
%7.78
14
2/X
%2.78
5
1/2
%2.22
4
2/1
%1.67
3
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%4.58
27
16-30
%5.60
33
31-45
%6.45
38
46-60
%7.47
44
61-75
%6.62
39
76-90
%8.49
50
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
66 33 0.2 - 1.7 1.0 12.4 1.3 14.1 12.0
63 42 0.9 1 6.7 3.8 28.9 3.0 43.5 37.5
56 34 - - - - - - - -
49 31 0.7 - 6.1 3.5 22.3 2.9 30.1 28.7
46 29 0.3 1 2.4 1.1 12.3 1.6 16.3 15.3
43 41 0.5 1 5.0 2.3 22.1 1.9 32.3 26.0
37 50 0.5 - 3.9 2.1 17.8 1.7 21.0 21.2
37 32 0.9 1 5.9 3.3 29.6 3.0 36.8 32.3
37 55 0.9 - 4.6 2.3 26.0 2.5 37.2 29.4
37 37 0.5 2 4.3 2.3 20.2 2.2 29.2 22.0
34 71 0.7 - 3.5 2.0 16.9 2.2 25.0 22.8
32 46 0.6 2 4.1 2.1 16.9 1.5 26.0 21.3
29 44 1.2 1 4.9 2.5 25.3 1.4 38.2 29.0
23 44 0.5 - 2.2 1.0 12.7 0.9 23.0 15.4

Fikstür

Viktorya Premier 1 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Viktorya Premier 1 2026 sezonunda zirvede Malvern City FC bulunuyor: 26 maçta 56 puan. Attığı gol 66, yediği gol 33; averajı 33. Takipçileri Goulburn Valley Suns (55 puan) ve Bayside Argonauts FC (50 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 2 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Malvern City FC (66 gol), en az gol yiyen takımı Whittlesea United SC (31 gol). Son maçlarda en iyi formu Malvern City FC yakaladı: son 26 maçta 56 puan. Ligde şu ana kadar toplam 597 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Malvern City FC (28 puan), deplasman tablosunda ise Malvern City FC (28 puan).

Yükselme hattında Malvern City FC, Goulburn Valley Suns. Yükselme Play-off hattında Bayside Argonauts FC, Essendon Royals SC, Keilor Park SC, Box Hill United SC. Küme Düşme hattında Werribee City FC, Altona City SC, Moreland City.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut