YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Lig 2 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Elgin (11 puan), 2. Clyde (10 puan), 3. Forfar (8 puan).
Lig 2 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Elgin (11 puan), 2. Clyde (10 puan), 3. Forfar (8 puan).
İskoçya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 5 | 3 | 2 | 0 | 17 - 5 | 12 | 11 | |||
|
2
| 5 | 3 | 1 | 1 | 11 - 6 | 5 | 10 | |||
|
3
| 5 | 2 | 2 | 1 | 6 - 5 | 1 | 8 | |||
|
4
| 5 | 2 | 1 | 2 | 6 - 6 | 0 | 7 | |||
|
5
| 5 | 1 | 3 | 1 | 12 - 11 | 1 | 6 | |||
|
6
| 5 | 2 | 0 | 3 | 6 - 7 | -1 | 6 | |||
|
7
| 5 | 2 | 0 | 3 | 7 - 10 | -3 | 6 | |||
|
8
| 5 | 1 | 1 | 3 | 6 - 12 | -6 | 4 | |||
|
9
| 5 | 2 | 2 | 1 | 7 - 8 | -1 | 3 | |||
|
10
| 5 | 1 | 0 | 4 | 2 - 10 | -8 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 - 2 | 7 | 7 | |||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 6 | |||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 6 | |||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 3 | 3 | 6 | |||
| 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 1 | 2 | 6 | |||
| 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 4 | |||
| 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 6 | -4 | 4 | |||
| 8 | 3 | 0 | 3 | 0 | 8 - 8 | 0 | 3 | |||
| 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 6 | -1 | 3 | |||
| 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 - 3 | 5 | 4 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 4 | |||
| 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 4 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 1 | 0 | 3 | |||
| 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 - 5 | -3 | 2 | |||
| 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 5 | -2 | 1 | |||
| 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 7 | -6 | 0 | |||
| 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 7 | -6 | 0 | |||
| 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 10 | -8 | 0 |
| 5 | 5 | |
| 4 | 5 | |
| 5 | 4 | |
| 5 | 3 | |
| 5 | 3 |
| 5 | 3 | |
| 5 | 3 | |
| 4 | 2 | |
| 5 | 2 | |
| 5 | 2 |
|
|
3.20
|
|
|
10.36
|
|
|
4.52
|
|
|
%56.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
%48.00
|
|
|
|
%52.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 |
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2006-2007 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1953-1954 |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 2 |
|
16/17
10/11
|
|
| 2 | 1 |
|
10/11
|
|
| 3 | 1 |
|
25/26
|
|
| 4 | 1 |
|
24/25
|
|
| 5 | 1 |
|
24/25
|
| 1 | 2 |
|
16/17
10/11
|
|
| 2 | 1 |
|
10/11
|
|
| 3 | 1 |
|
25/26
|
|
| 4 | 1 |
|
24/25
|
|
| 5 | 1 |
|
24/25
|
|
| 6 | 1 |
|
24/25
|
|
| 7 | 1 |
|
25/26
|
|
| 8 | 1 |
|
25/26
|
|
| 9 | 1 |
|
24/25
|
|
| 10 | 1 |
|
24/25
|
|
| 11 | 1 |
|
16/17
|
|
| 12 | 1 |
|
10/11
|
|
| 13 | 1 |
|
24/25
|
|
| 14 | 1 |
|
10/11
|
|
| 15 | 1 |
|
05/06
|
| 25/26 | 36 | 21 | |
| 24/25 | 26 | 16 |
| 25/26 | 36 | 21 | |
| 24/25 | 26 | 16 |
| 2022-2025 | 72 | 31 | |
| 2022-2026 | 70 | 31 | |
| 2023-2027 | 91 | 31 |
| 2022-2027 | 116 | |
| 2022-2027 | 102 | |
| 2022-2027 | 101 |
| 2023-2026 | 2 | |
| 2022-2025 | 2 | |
| 2022-2027 | 2 |
|
|
3.20
|
|
|
10.36
|
|
|
4.52
|
|
|
%56.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
%48.00
|
|
|
|
%52.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%6.25
|
5
|
|
|
%22.50
|
18
|
|
|
%17.50
|
14
|
|
|
%13.75
|
11
|
|
|
%13.75
|
11
|
|
|
%26.25
|
21
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Faul |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 5 | 1.8 | - | 12.2 | 5.8 | 75B € | 50.2 | 3.6 | 70.0 | 36.6 | 14.2 | |
| 12 | 11 | 2.2 | - | 10.0 | 4.8 | 50B € | 52.8 | 5.0 | 94.4 | 58.6 | 11.4 | |
| 11 | 6 | 1.8 | 1 | 14.2 | 4.6 | 110B € | 48.8 | 5.2 | 79.8 | 52.2 | 12.0 | |
| 7 | 10 | 3.0 | - | 11.2 | 5.4 | 500B € | 45.8 | 4.8 | 60.2 | 39.8 | 12.2 | |
| 7 | 8 | 3.4 | - | 11.6 | 5.6 | 25B € | 54.6 | 4.4 | 71.8 | 45.8 | 16.2 | |
| 6 | 5 | 2.2 | - | 6.6 | 4.2 | 100B € | 48.4 | 5.8 | 56.6 | 39.4 | 11.6 | |
| 6 | 12 | 2.4 | - | 9.4 | 5.4 | 100B € | 47.6 | 6.6 | 66.8 | 44.6 | 12.2 | |
| 6 | 7 | 2.8 | - | 9.8 | 4.0 | 410B € | 49.6 | 5.2 | 74.0 | 50.2 | 14.0 | |
| 6 | 6 | 1.8 | - | 9.2 | 4.0 | 50B € | 50.8 | 7.2 | 89.4 | 52.6 | 10.2 | |
| 2 | 10 | 2.0 | - | 7.0 | 2.8 | 50B € | 51.4 | 4.8 | 81.0 | 51.0 | 13.0 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Lig 2 26-27 sezonunda zirvede Elgin bulunuyor: 5 maçta 11 puan. Attığı gol 17, yediği gol 5; averajı 12. Takipçileri Clyde (10 puan) ve Forfar (8 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Elgin (17 gol), en az gol yiyen takımı Elgin (5 gol). Son maçlarda en iyi formu Elgin yakaladı: son 5 maçta 11 puan. Ligde şu ana kadar toplam 80 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Elgin (7 puan), deplasman tablosunda ise Elgin (4 puan).
Yükselme hattında Elgin. Yükselme Play-off hattında Clyde, Forfar, Stranraer. Küme Düşme Play-off hattında Dumbarton.
Gol krallığında Marc McNulty (Spartans) 5 golle önde. Onu Scott Williamson (5) ve Jordan Allan (4) izliyor.