YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
NPL, Batı Avustralya 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Bayswater City (47 puan), 2. Olympic Kingsway SC (41 puan), 3. Perth Redstar (41 puan).
NPL, Batı Avustralya 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Bayswater City (47 puan), 2. Olympic Kingsway SC (41 puan), 3. Perth Redstar (41 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 14 | 5 | 3 | 60 - 27 | 33 | 47 | |||
|
2
| 22 | 12 | 5 | 5 | 44 - 29 | 15 | 41 | |||
|
3
| 22 | 12 | 5 | 5 | 35 - 29 | 6 | 41 | |||
|
4
| 22 | 10 | 8 | 4 | 53 - 41 | 12 | 38 | |||
|
5
| 22 | 9 | 8 | 5 | 44 - 34 | 10 | 35 | |||
|
6
| 22 | 9 | 3 | 10 | 40 - 38 | 2 | 30 | |||
|
7
| 22 | 6 | 7 | 9 | 38 - 40 | -2 | 25 | |||
|
8
| 22 | 7 | 3 | 12 | 22 - 42 | -20 | 24 | |||
|
9
| 22 | 6 | 5 | 11 | 32 - 43 | -11 | 23 | |||
|
10
| 22 | 5 | 6 | 11 | 41 - 45 | -4 | 21 | |||
|
11
| 22 | 5 | 6 | 11 | 40 - 56 | -16 | 21 | |||
|
12
| 22 | 4 | 5 | 13 | 29 - 54 | -25 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 2 | 0 | 40 - 13 | 27 | 29 | |||
| 2 | 11 | 6 | 4 | 1 | 15 - 10 | 5 | 22 | |||
| 3 | 11 | 5 | 4 | 2 | 28 - 21 | 7 | 19 | |||
| 4 | 11 | 5 | 4 | 2 | 22 - 15 | 7 | 19 | |||
| 5 | 11 | 5 | 4 | 2 | 27 - 21 | 6 | 19 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 18 - 18 | 0 | 15 | |||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 21 - 19 | 2 | 14 | |||
| 8 | 11 | 4 | 1 | 6 | 19 - 19 | 0 | 13 | |||
| 9 | 11 | 3 | 4 | 4 | 15 - 17 | -2 | 13 | |||
| 10 | 11 | 4 | 1 | 6 | 19 - 32 | -13 | 13 | |||
| 11 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 - 22 | -12 | 10 | |||
| 12 | 11 | 2 | 3 | 6 | 15 - 22 | -7 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 - 11 | 15 | 26 | |||
| 2 | 11 | 5 | 4 | 2 | 25 - 20 | 5 | 19 | |||
| 3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 - 19 | 1 | 19 | |||
| 4 | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 - 14 | 6 | 18 | |||
| 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 - 19 | 2 | 17 | |||
| 6 | 11 | 4 | 4 | 3 | 22 - 19 | 3 | 16 | |||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 - 20 | -8 | 14 | |||
| 8 | 11 | 3 | 1 | 7 | 17 - 26 | -9 | 10 | |||
| 9 | 11 | 1 | 5 | 5 | 21 - 24 | -3 | 8 | |||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 14 - 32 | -18 | 8 | |||
| 11 | 11 | 1 | 4 | 6 | 20 - 26 | -6 | 7 | |||
| 12 | 11 | 1 | 3 | 7 | 11 - 19 | -8 | 6 |
|
|
3.62
|
|
|
9.57
|
|
|
2.98
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%34.09
|
|
|
|
%32.58
|
|
|
|
%67.42
|
|
|
|
%31.82
|
|
|
|
%37.12
|
|
|
|
%31.06
|
|
|
|
%67.42
|
|
|
|
%32.58
|
|
|
|
%15.15
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%23.48
|
|
|
|
%20.45
|
|
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 7 - 1 | MS | |||
| 14 Ağustos Cuma | ||||
| 6 - 2 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 5 - 3 | MS | |||
| 3 - 1 | MS | |||
| 5 - 2 | MS | |||
|
|
3.62
|
|
|
9.57
|
|
|
2.98
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%34.09
|
|
|
|
%32.58
|
|
|
|
%67.42
|
|
|
|
%31.82
|
|
|
|
%37.12
|
|
|
|
%31.06
|
|
|
|
%67.42
|
|
|
|
%32.58
|
|
|
|
%15.15
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%23.48
|
|
|
|
%20.45
|
|
|
|
%9.85
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%6.82
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%5.30
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%20.45
|
|
|
|
%19.70
|
|
|
|
%15.91
|
|
|
|
%10.61
|
|
|
|
%10.61
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%6.82
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%3.79
|
|
|
|
%13.60
|
65
|
|
|
%16.53
|
79
|
|
|
%15.06
|
72
|
|
|
%15.48
|
74
|
|
|
%16.11
|
77
|
|
|
%22.18
|
106
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 60 | 27 | 1.7 | - | 12.1 | 6.0 | - | 51.4 | 5.3 | 96.9 | 67.4 | |
| 53 | 41 | 1.5 | 3 | 12.1 | 5.0 | - | 58.8 | 5.4 | 105.9 | 68.3 | |
| 44 | 34 | 1.2 | 1 | 9.0 | 4.1 | - | 49.7 | 5.4 | 91.3 | 55.2 | |
| 44 | 29 | 1.6 | 1 | 10.5 | 4.6 | 150B € | 52.3 | 4.6 | 95.7 | 65.0 | |
| 41 | 45 | 1.3 | 1 | 9.0 | 4.9 | - | 47.8 | 3.1 | 106.5 | 55.8 | |
| 40 | 56 | 1.3 | 8 | 9.4 | 3.9 | - | 47.3 | 4.8 | 93.6 | 59.0 | |
| 40 | 38 | 1.5 | 2 | 8.4 | 3.6 | 750B € | 43.9 | 4.2 | 90.0 | 53.6 | |
| 38 | 40 | 1.8 | 2 | 12.1 | 4.3 | - | 48.7 | 5.9 | 95.9 | 73.9 | |
| 35 | 29 | 1.1 | 2 | 10.7 | 4.9 | 301B € | 49.2 | 5.3 | 103.6 | 59.0 | |
| 32 | 43 | 1.9 | 4 | 12.5 | 4.6 | - | 55.3 | 5.8 | 108.6 | 75.8 | |
| 29 | 54 | 1.3 | 3 | 9.5 | 4.1 | - | 45.7 | 4.4 | 85.1 | 60.5 | |
| 22 | 42 | 1.4 | 1 | 6.1 | 2.7 | 5.2Mn € | 40.8 | 2.8 | 79.8 | 41.0 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
NPL, Batı Avustralya 2026 sezonunda zirvede Bayswater City bulunuyor: 22 maçta 47 puan. Attığı gol 60, yediği gol 27; averajı 33. Takipçileri Olympic Kingsway SC (41 puan) ve Perth Redstar (41 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Bayswater City (60 gol), en az gol yiyen takımı Bayswater City (27 gol). Son maçlarda en iyi formu Bayswater City yakaladı: son 22 maçta 47 puan. Ligde şu ana kadar toplam 478 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Bayswater City (29 puan), deplasman tablosunda ise Olympic Kingsway SC (26 puan).
Play-off hattında Bayswater City, Olympic Kingsway SC, Perth Redstar, Perth SC. Küme Düşme Play-off hattında Armadale SC. Küme Düşme hattında Balcatta.