1. Lig 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Guangzhou E-Power FC (50 puan), 2. Shenzhen Juniors FC (42 puan), 3. Guangxi Hengchen FC (36 puan).

1. Lig 2026

1. Lig
Tüm Ligler
Search
Çin
Takvim 2026
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
1. Lig maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Yükselme
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.73
Korner
9.51
Sarı Kart
3.51
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.44
73
X
%27.91
48
2
%29.65
51
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.09
81
Üst
%52.91
91
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%29.65
51
X
%41.28
71
2
%29.07
50
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%55.81
96
KG Yok
%44.19
76
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.00
43
2-3 Gol
%47.67
82
4-5 Gol
%19.19
33
6+ Gol
%8.14
14
Fikstür
22. Hafta
Fikstür
Fikstür 2. Hafta
27 Eylül Pazar
14:00
Fikstür 14. Hafta
25 Eylül Cuma
14:00
1. Lig Skor Anketi
En Popüler İY Skorları
0-0 %31
1-0 %25
0-1 %13
En Popüler MS Skorları
2-1 %16
1-0 %12
1-1 %11
Son 30 günde 3203 kişi 134078 ankete katıldı.
Oy Ver

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025
2024
2023
2021
2020
Şampiyonlar — Tümü
2025
2024
2023
2021
2020
2019
2017
2013
2012
2011
2010
2008
2007
2006
2003
1998
1995
1994
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 2
Shanghai Port FC logosu
2022 2012
2 2
Liaoning Shenyang Urban FC logosu Yunnan Yukun logosu
2025 2024
3 2
Yunnan Yukun logosu
2024 2022
4 2
Shenzhen Peng City logosu
2023 2022
5 2
Shenzhen Peng City logosu Qingdao FC logosu
2023 2019
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 2
Shanghai Port FC logosu
2022 2012
2 2
Liaoning Shenyang Urban FC logosu Yunnan Yukun logosu
2025 2024
3 2
Yunnan Yukun logosu
2024 2022
4 2
Shenzhen Peng City logosu
2023 2022
5 2
Shenzhen Peng City logosu Qingdao FC logosu
2023 2019
6 2
Qingdao FC logosu
2022 2019
7 2
Yunnan Yukun logosu Qingdao FC logosu
2024 2019
8 2
Liaoning Shenyang Urban FC logosu
2025 2022
9 2
Yunnan Yukun logosu
2024 2022
10 2
Shenzhen Peng City logosu
2023 2022
11 2
Liaoning Shenyang Urban FC logosu Yunnan Yukun logosu
2025 2024
12 2
Shenzhen Peng City logosu
2023 2022
13 2
Shenzhen Peng City logosu Qingdao FC logosu
2023 2019
14 1
2022
15 1
Yunnan Yukun logosu
2024
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 27 28
2024 9 7
2024 9 7
Gol Kralları — Tümü
2025 27 28
2024 9 7
2024 9 7
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2026 53 38
2024-2026 57 33
2025-2025 27 28
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2026 63
2024-2026 61
2024-2026 58
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2023-2023 1
2024-2024 1
2025-2026 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.73
Korner
9.51
Sarı Kart
3.51
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.44
73
X
%27.91
48
2
%29.65
51
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%47.09
81
Üst
%52.91
91
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%29.65
51
X
%41.28
71
2
%29.07
50
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%55.81
96
KG Yok
%44.19
76
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.00
43
2-3 Gol
%47.67
82
4-5 Gol
%19.19
33
6+ Gol
%8.14
14
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%12.79
22
1-0
%11.05
19
2-1
%11.05
19
0-0
%8.72
15
1-2
%7.56
13
2-0
%7.56
13
0-1
%5.23
9
3-1
%4.65
8
0-3
%4.07
7
1-3
%3.49
6
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%23.84
41
2/2
%20.93
36
X/X
%16.86
29
X/1
%16.28
28
X/2
%8.14
14
2/X
%5.81
10
1/X
%5.23
9
2/1
%2.33
4
1/2
%0.58
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%11.73
55
16-30
%15.14
71
31-45
%20.04
94
46-60
%15.57
73
61-75
%17.27
81
76-90
%20.26
95
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak Pas Pas Pas İsabeti Pas İsabeti Faul Faul Ofsayt Ofsayt
45 18 1.7 - 16.1 5.4 3.6Mn € 53.7 5.6 98.4 57.0 385.8 307.1 16.1 1.9
38 24 2.1 1 12.1 4.6 2.5Mn € 57.0 5.6 101.5 59.5 415.9 344.8 16.4 1.7
36 25 1.7 3 15.4 5.5 2.9Mn € 58.1 7.1 104.8 63.0 449.8 373.8 15.0 1.1
35 37 1.7 1 9.6 3.8 2.7Mn € 48.6 4.1 90.2 44.5 365.4 285.3 14.9 1.5
34 44 1.3 3 12.1 4.7 2.3Mn € 48.5 5.7 76.1 45.9 337.5 265.1 13.0 1.6
33 23 1.8 3 12.6 4.4 3.3Mn € 55.0 4.3 91.6 49.8 417.0 344.4 15.9 2.0
31 23 2.0 - 10.1 3.8 2.6Mn € 48.8 3.0 79.0 40.1 371.2 291.7 15.2 1.7
31 25 1.9 2 12.6 4.1 2.3Mn € 50.8 3.7 116.5 62.2 380.8 303.8 15.8 1.0
28 18 2.3 2 13.0 4.0 4.4Mn € 51.9 6.8 91.0 61.2 358.9 284.4 16.5 1.4
28 32 1.9 - 12.6 3.5 2.1Mn € 46.8 5.5 91.6 57.4 285.9 205.5 15.1 1.7
26 28 1.4 1 10.3 3.9 2.3Mn € 46.7 4.4 106.0 56.8 323.7 242.0 15.3 1.9
23 29 2.0 - 10.2 3.7 1.9Mn € 48.9 4.1 144.0 65.8 325.4 237.4 15.3 1.4
22 46 1.6 1 10.2 3.4 1.8Mn € 46.5 4.4 86.9 44.2 347.7 268.0 13.7 1.5
21 45 2.0 - 11.0 3.6 1.8Mn € 45.0 4.2 83.6 44.5 315.0 235.6 14.0 1.6
19 24 1.5 2 9.5 2.7 1.7Mn € 46.8 3.0 72.0 35.5 347.0 271.4 14.9 1.4
19 28 2.1 4 11.4 3.1 2.4Mn € 47.4 4.6 86.9 49.0 293.5 220.1 16.6 2.8

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

1. Lig 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

1. Lig 2026 sezonunda zirvede Guangzhou E-Power FC bulunuyor: 22 maçta 50 puan. Attığı gol 45, yediği gol 18; averajı 27. Takipçileri Shenzhen Juniors FC (42 puan) ve Guangxi Hengchen FC (36 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 5 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Guangzhou E-Power FC (45 gol), en az gol yiyen takımı Guangzhou E-Power FC (18 gol). Son maçlarda en iyi formu Guangzhou E-Power FC yakaladı: son 22 maçta 50 puan. Ligde şu ana kadar toplam 469 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Guangzhou E-Power FC (26 puan), deplasman tablosunda ise Guangzhou E-Power FC (24 puan).

Yükselme hattında Guangzhou E-Power FC, Shenzhen Juniors FC. Küme Düşme hattında Meizhou Hakka, Foshan Nanshi FC.

Gol krallığında Giovanny (Yanbian Longding) 14 golle önde. Onu Erikys da Silva Ferreira (13) ve Pula Arnold Garita (11) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı

Ofsayt UYGULAMASI 1. Lig maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut