Challange Kupası 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Celtic Glasgow B U21 (7 puan), 2. St Mirren B U21 (6 puan), 3. Clydebank FC (6 puan).

Challange Kupası 26-27

Challange Kupası
Tüm Ligler
Search
İskoçya
Takvim 26/27
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
19/20
Challange Kupası maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
32109 - 637
2
22009 - 366
3
22008 - 266
4
22007 - 256
5
22006 - 156
6
22005 - 056
7
22005 - 056
8
22008 - 446
9
22007 - 346
10
22005 - 146
11
22004 - 136
12
22003 - 126
13
21107 - 254
14
21104 - 134
15
21015 - 233
16
21015 - 233
17
11004 - 133
18
31027 - 613
19
21013 - 213
20
21014 - 403
21
21014 - 403
22
21016 - 7-13
23
21014 - 8-43
24
20115 - 6-11
25
20112 - 3-11
26
20114 - 6-21
27
20113 - 5-21
28
20111 - 3-21
29
20114 - 7-31
30
20111 - 5-41
31
20021 - 4-30
32
10010 - 3-30
33
20023 - 7-40
34
20022 - 6-40
35
20022 - 6-40
36
20020 - 5-50
37
20021 - 7-60
38
20020 - 7-70
39
20020 - 7-70
40
20021 - 9-80
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 22005 - 056
2 22005 - 056
3 22005 - 146
4 22003 - 126
5 11005 - 053
6 11004 - 043
7 11004 - 043
8 21015 - 233
9 11004 - 133
10 21016 - 423
11 11005 - 323
12 11004 - 223
13 11003 - 123
14 11002 - 023
15 11002 - 113
16 21016 - 7-13
17 10102 - 201
18 10101 - 101
19 10101 - 101
20 20113 - 5-21
21 20114 - 7-31
22 00000 - 000
23 00000 - 000
24 00000 - 000
25 00000 - 000
26 00000 - 000
27 00000 - 000
28 00000 - 000
29 00000 - 000
30 00000 - 000
31 00000 - 000
32 10013 - 4-10
33 10011 - 2-10
34 10011 - 3-20
35 10011 - 3-20
36 10011 - 4-30
37 20021 - 4-30
38 10010 - 3-30
39 10011 - 5-40
40 10010 - 4-40
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 32109 - 637
2 22009 - 366
3 21104 - 134
4 11005 - 143
5 21015 - 233
6 11004 - 223
7 11003 - 123
8 11003 - 123
9 11003 - 123
10 11002 - 023
11 11002 - 113
12 11001 - 013
13 21014 - 8-43
14 10102 - 201
15 10102 - 201
16 20114 - 6-21
17 00000 - 000
18 00000 - 000
19 00000 - 000
20 00000 - 000
21 00000 - 000
22 00000 - 000
23 00000 - 000
24 00000 - 000
25 00000 - 000
26 00000 - 000
27 00000 - 000
28 10011 - 2-10
29 10010 - 1-10
30 10012 - 4-20
31 10011 - 3-20
32 10010 - 2-20
33 10010 - 3-30
34 10010 - 3-30
35 20023 - 7-40
36 20022 - 6-40
37 10010 - 4-40
38 10010 - 4-40
39 20020 - 5-50
40 20020 - 7-70
Play-off
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.98
Korner
9.95
Sarı Kart
3.17
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.00
20
X
%12.50
5
2
%37.50
15
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%20.00
8
Üst
%80.00
32
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%40.00
16
X
%30.00
12
2
%30.00
12
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.00
24
KG Yok
%40.00
16
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%7.50
3
2-3 Gol
%32.50
13
4-5 Gol
%40.00
16
6+ Gol
%20.00
8
Fikstür
3. Hafta
Fikstür
Challange Kupası Skor Anketi
En Popüler İY Skorları
0-0 %100
En Popüler MS Skorları
2-0 %100
Son 30 günde 3047 kişi 129916 ankete katıldı.
Oy Ver

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026
2023-2024
2022-2023
2021-2022 John McGlynn
2019-2020
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026
2023-2024
2022-2023
2021-2022 John McGlynn
2019-2020
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010 Jocky Scott
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006 Gus MacPherson
2004-2005
2003-2004
2002-2003
1999-2000
1997-1998
1996-1997
1995-1996
1993-1994 Jim Jefferies
1992-1993
1991-1992
1990-1991
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 4
Raith Rovers logosu
25/26 21/22 19/20 13/14
2 3
Ross County F.C. logosu Inverness logosu
18/19 17/18 10/11
3 3
Raith Rovers logosu Dundee FC logosu
21/22 19/20 09/10
4 3
Ross County F.C. logosu
18/19 10/11 06/07
5 3
Raith Rovers logosu
25/26 21/22 19/20
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 4
Raith Rovers logosu
25/26 21/22 19/20 13/14
2 3
Ross County F.C. logosu Inverness logosu
18/19 17/18 10/11
3 3
Raith Rovers logosu Dundee FC logosu
21/22 19/20 09/10
4 3
Ross County F.C. logosu
18/19 10/11 06/07
5 3
Raith Rovers logosu
25/26 21/22 19/20
6 2
St Johnstone F.C. logosu
07/08 01/02
7 2
Raith Rovers logosu Hamilton Academical F.C. logosu
25/26 22/23
8 2
Raith Rovers logosu
21/22 19/20
9 2
Dundee United logosu Rangers F.C. logosu
16/17 15/16
10 2
Airdrieonians FC logosu Dundee United logosu
23/24 16/17
11 2
Hamilton Academical F.C. logosu
92/93 91/92
12 2
Inverness logosu Dundee United logosu
17/18 16/17
13 2
Raith Rovers logosu Ross County F.C. logosu
19/20 18/19
14 2
Hamilton Academical F.C. logosu Raith Rovers logosu
22/23 21/22
15 2
Raith Rovers logosu
19/20 13/14
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 10 10
Gol Kralları — Tümü
25/26 10 10
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2025-2026 10 10
2023-2027 9 9
2023-2027 12 8
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2027 14
2023-2027 13
2024-2026 12
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2026 1
2023-2026 1
2023-2027 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.98
Korner
9.95
Sarı Kart
3.17
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.00
20
X
%12.50
5
2
%37.50
15
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%20.00
8
Üst
%80.00
32
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%40.00
16
X
%30.00
12
2
%30.00
12
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.00
24
KG Yok
%40.00
16
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%7.50
3
2-3 Gol
%32.50
13
4-5 Gol
%40.00
16
6+ Gol
%20.00
8
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-3
%10.00
4
2-1
%7.50
3
2-2
%7.50
3
3-0
%7.50
3
4-0
%7.50
3
1-0
%5.00
2
1-1
%5.00
2
2-0
%5.00
2
3-4
%5.00
2
5-0
%5.00
2
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%32.50
13
2/2
%20.00
8
X/1
%15.00
6
X/2
%10.00
4
1/2
%7.50
3
2/X
%7.50
3
X/X
%5.00
2
2/1
%2.50
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%12.58
20
16-30
%19.50
31
31-45
%15.72
25
46-60
%17.61
28
61-75
%13.84
22
76-90
%21.38
34
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak Faul Faul Ofsayt Ofsayt
9 3 1.5 - 20.0 9.0 - 54.5 3.5 75.0 61.0 12.5 4.0
9 6 3.0 - 18.3 6.0 - 57.0 6.0 91.3 61.0 10.0 1.0
8 4 1.5 - 17.5 7.5 1.7Mn € 68.5 8.0 107.0 79.5 15.0 1.5
8 2 0.5 - 16.5 7.5 - 53.0 5.0 93.0 59.0 9.0 2.5
7 2 2.0 - 16.5 10.5 50B € 54.5 7.5 99.5 63.0 9.5 1.5
7 3 1.0 - 9.0 6.5 100B € 39.0 5.5 55.5 33.5 9.0 2.0
7 2 0.5 - 18.5 8.0 150B € 62.5 8.0 127.5 75.5 7.0 2.5
7 6 0.7 1 13.0 6.3 50B € 54.3 6.0 71.0 61.3 13.7 1.7
6 7 1.5 - 13.0 6.5 500B € 45.5 4.5 70.0 37.5 12.5 1.5
6 1 2.0 - 15.0 6.5 1.1Mn € 59.5 6.5 57.0 51.5 14.0 2.5
5 6 1.5 - 8.0 4.0 25B € 41.5 4.5 36.0 19.0 11.0 1.5
5 1 1.0 - 7.0 4.5 50B € 47.5 4.5 68.5 52.0 10.5 1.5
5 - 1.0 - 21.0 6.0 150B € 68.5 8.0 99.0 71.0 14.0 2.0
5 2 1.0 - 10.0 5.5 50B € 50.5 4.5 31.5 17.0 10.0 2.5
5 2 1.5 - 17.0 7.0 - 61.0 3.5 54.0 30.0 8.0 2.0
5 - 1.5 - 8.0 4.5 185B € 61.0 5.5 71.5 47.5 9.0 1.5
4 8 1.5 - 6.0 4.0 100B € 49.5 5.5 39.5 20.0 17.0 2.5
4 1 1.0 1 13.0 5.0 50B € 63.0 5.0 - - 17.0 2.0
4 1 0.5 - 5.5 2.5 - 28.0 2.0 42.5 30.5 8.5 1.0
4 7 3.5 - 11.0 5.0 25B € 53.5 5.5 86.0 55.5 16.5 2.5
4 6 2.0 - 6.0 3.0 - 41.5 3.5 63.5 49.5 18.0 5.0
4 1 2.5 - 9.0 5.0 25B € 44.5 1.5 74.5 46.0 20.5 0.5
4 4 0.5 - 18.0 9.0 775B € 56.5 5.5 91.5 61.5 11.5 0.5
4 4 1.5 - 13.0 5.0 100B € 59.0 5.0 79.5 45.0 15.0 2.0
3 7 1.5 - 6.0 2.5 - 53.0 6.0 93.5 50.0 7.5 2.0
3 1 3.0 - 6.5 2.5 50B € 44.0 4.0 89.0 45.5 16.0 1.5
3 2 2.0 - 10.5 5.5 75B € 52.5 3.0 81.5 44.5 10.5 1.5
3 5 1.0 - 6.0 2.0 50B € 41.0 3.5 89.5 49.5 9.5 1.0
2 3 1.5 - 9.5 3.0 410B € 54.5 8.0 96.0 52.5 12.0 1.5
2 6 2.0 - 6.0 4.0 75B € 45.5 3.5 67.5 40.5 12.0 4.5
2 6 0.5 - 7.0 4.5 - 36.5 2.5 28.5 12.0 6.0 1.0
1 7 4.0 2 7.5 2.5 110B € 42.0 3.5 61.0 32.0 9.5 1.0
1 5 1.5 - 7.0 1.5 - 35.5 2.5 60.5 49.5 7.0 2.0
1 4 2.5 - 7.0 3.0 425B € 50.0 6.0 99.0 64.0 10.5 2.0
1 3 0.5 - 1.5 0.5 - 14.5 2.0 18.0 12.0 5.0 0.5
1 9 2.0 - 8.5 4.0 50B € 37.0 4.0 59.5 34.0 9.0 1.0
- 7 1.5 - 8.0 2.5 - 43.0 5.0 30.0 16.5 10.0 2.5
- 7 0.5 - 15.5 2.5 - 37.5 4.5 37.0 20.0 13.0 1.0
- 5 1.0 - 3.5 0.5 100B € 43.5 4.0 62.5 28.0 9.0 5.5
- 3 1.0 - 7.0 1.0 100B € 44.0 2.0 38.0 29.0 10.0 2.0

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Challange Kupası 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Challange Kupası 26-27 sezonunda zirvede Celtic Glasgow B U21 bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 9, yediği gol 6; averajı 3. Takipçileri St Mirren B U21 (6 puan) ve Clydebank FC (6 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 40 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Celtic Glasgow B U21 (9 gol), en az gol yiyen takımı Montrose (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Celtic Glasgow B U21 yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 159 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Montrose (6 puan), deplasman tablosunda ise Celtic Glasgow B U21 (7 puan).

Play-off hattında Celtic Glasgow B U21, St Mirren B U21, Clydebank FC, Peterhead, Ross County, Montrose, Queen of South, East Kilbride, Stirling, Alloa, Edinburgh City, Bonnyrigg Rose, Spartans, Aberdeen FC B U21, Clachnacuddin, Rangers B U21, Formartine Utd, Stranraer, Elgin, Airdrieonians, Cove Rangers, Kelty Hearts.

Gol krallığında Mark Stowe (Spartans) 4 golle önde. Onu Lucas Clearie (4) ve Greg Binnie (3) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı