YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3. Lig Grup 5 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Skedsmo (39 puan), 2. IF Floeya (33 puan), 3. Finnsnes IL (32 puan).
3. Lig Grup 5 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Skedsmo (39 puan), 2. IF Floeya (33 puan), 3. Finnsnes IL (32 puan).
Norveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 17 | 13 | 0 | 4 | 39 - 23 | 16 | 39 | |||
|
2
| 18 | 10 | 3 | 5 | 47 - 30 | 17 | 33 | |||
|
3
| 17 | 10 | 2 | 5 | 34 - 24 | 10 | 32 | |||
|
4
| 17 | 9 | 3 | 5 | 56 - 29 | 27 | 30 | |||
|
5
| 17 | 8 | 5 | 4 | 42 - 27 | 15 | 29 | |||
|
6
| 18 | 7 | 4 | 7 | 49 - 60 | -11 | 25 | |||
|
7
| 17 | 8 | 0 | 9 | 51 - 39 | 12 | 24 | |||
|
8
| 17 | 7 | 3 | 7 | 39 - 36 | 3 | 24 | |||
|
9
| 17 | 7 | 2 | 8 | 34 - 43 | -9 | 23 | |||
|
10
| 17 | 6 | 2 | 9 | 31 - 36 | -5 | 20 | |||
|
11
| 16 | 6 | 2 | 8 | 27 - 44 | -17 | 20 | |||
|
12
| 17 | 4 | 3 | 10 | 29 - 52 | -23 | 15 | |||
|
13
| 17 | 3 | 5 | 9 | 30 - 37 | -7 | 14 | |||
|
14
| 18 | 4 | 2 | 12 | 32 - 60 | -28 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 22 - 8 | 14 | 21 | |||
| 2 | 8 | 6 | 2 | 0 | 27 - 10 | 17 | 20 | |||
| 3 | 9 | 6 | 2 | 1 | 27 - 10 | 17 | 20 | |||
| 4 | 8 | 6 | 1 | 1 | 39 - 10 | 29 | 19 | |||
| 5 | 9 | 6 | 1 | 2 | 20 - 10 | 10 | 19 | |||
| 6 | 9 | 4 | 0 | 5 | 31 - 23 | 8 | 12 | |||
| 7 | 8 | 4 | 0 | 4 | 15 - 19 | -4 | 12 | |||
| 8 | 9 | 3 | 2 | 4 | 19 - 17 | 2 | 11 | |||
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 17 - 18 | -1 | 11 | |||
| 10 | 9 | 3 | 2 | 4 | 22 - 27 | -5 | 11 | |||
| 11 | 8 | 3 | 1 | 4 | 19 - 16 | 3 | 10 | |||
| 12 | 9 | 3 | 1 | 5 | 20 - 24 | -4 | 10 | |||
| 13 | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 - 15 | 0 | 8 | |||
| 14 | 9 | 2 | 2 | 5 | 15 - 25 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 17 - 15 | 2 | 18 | |||
| 2 | 9 | 4 | 2 | 3 | 20 - 20 | 0 | 14 | |||
| 3 | 9 | 4 | 2 | 3 | 27 - 33 | -6 | 14 | |||
| 4 | 9 | 4 | 1 | 4 | 20 - 20 | 0 | 13 | |||
| 5 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 - 14 | 0 | 13 | |||
| 6 | 8 | 4 | 0 | 4 | 20 - 16 | 4 | 12 | |||
| 7 | 9 | 4 | 0 | 5 | 17 - 25 | -8 | 12 | |||
| 8 | 9 | 3 | 2 | 4 | 17 - 19 | -2 | 11 | |||
| 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 15 - 17 | -2 | 9 | |||
| 10 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 - 19 | -7 | 9 | |||
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | 12 - 25 | -13 | 8 | |||
| 12 | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 - 27 | -13 | 7 | |||
| 13 | 9 | 1 | 3 | 5 | 15 - 22 | -7 | 6 | |||
| 14 | 9 | 1 | 1 | 7 | 12 - 36 | -24 | 4 |
|
|
4.47
|
|
|
3.27
|
|
|
1.20
|
|
|
%49.17
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%35.83
|
|
|
|
%17.50
|
|
|
|
%82.50
|
|
|
|
%45.83
|
|
|
|
%21.67
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%75.83
|
|
|
|
%24.17
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%30.83
|
|
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 5 - 3 | MS | |||
| 2 - 3 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 7 - 0 | MS | |||
| 10 Ağustos Pazartesi | ||||
| 2 - 3 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 4 - 2 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 16 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 3 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 6 - 0 | MS | |||
| 3 - 4 | MS | |||
| 17 Ağustos Pazartesi | ||||
| 3 - 3 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| ERT | ||||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 1 - 5 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 3 - 2 | MS | |||
| 3 - 1 | MS | |||
| 31 Ağustos Pazartesi | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 12 Eylül Cumartesi | ||||
| 14:00 | ||||
| 15:00 | ||||
| 13 Eylül Pazar | ||||
| 15:30 | ||||
| 18:30 | ||||
| 14 Eylül Pazartesi | ||||
| 18:00 | ||||
| 19:00 | ||||
| 20:00 | ||||
| 19 Eylül Cumartesi | ||||
| 15:00 | ||||
| 15:00 | ||||
| 17:00 | ||||
| 20 Eylül Pazar | ||||
| 15:00 | ||||
| 16:00 | ||||
| 21 Eylül Pazartesi | ||||
| 15:00 | ||||
| 19:00 | ||||
|
|
4.47
|
|
|
3.27
|
|
|
1.20
|
|
|
%49.17
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%35.83
|
|
|
|
%17.50
|
|
|
|
%82.50
|
|
|
|
%45.83
|
|
|
|
%21.67
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%75.83
|
|
|
|
%24.17
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%30.83
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%35.83
|
|
|
|
%24.17
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%12.31
|
66
|
|
|
%13.43
|
72
|
|
|
%15.67
|
84
|
|
|
%15.67
|
84
|
|
|
%14.74
|
79
|
|
|
%20.52
|
110
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 56 | 29 | 0.4 | - | 1.5 | 1.1 | - | 11.6 | 0.8 | 18.1 | 7.8 | |
| 51 | 39 | 0.9 | 2 | 8.2 | 5.3 | 150B € | 37.2 | 3.4 | 73.5 | 39.6 | |
| 49 | 60 | 0.3 | - | 2.4 | 1.3 | - | 10.3 | 0.7 | 19.2 | 11.8 | |
| 44 | 29 | 0.1 | - | 1.9 | 0.9 | - | 9.2 | 0.9 | 12.8 | 8.7 | |
| 42 | 27 | 0.5 | 1 | 3.4 | 1.6 | 1.5Mn € | 14.5 | 1.3 | 32.1 | 22.1 | |
| 39 | 23 | 0.8 | 2 | 8.1 | 4.3 | - | 31.4 | 3.1 | 52.4 | 37.0 | |
| 39 | 36 | 1.4 | 3 | 7.8 | 3.6 | - | 31.8 | 3.6 | 71.5 | 37.4 | |
| 34 | 43 | 0.7 | - | 6.2 | 3.1 | - | 24.1 | 1.9 | 52.6 | 34.2 | |
| 34 | 24 | 0.4 | - | 1.5 | 0.8 | - | 11.2 | 0.7 | 16.7 | 8.4 | |
| 32 | 60 | 0.6 | - | 1.4 | 0.8 | - | 8.7 | 0.8 | 18.7 | 9.1 | |
| 31 | 36 | 1.5 | 1 | 10.2 | 5.0 | - | 39.5 | 3.9 | 69.8 | 39.9 | |
| 29 | 52 | 0.1 | - | 1.2 | 0.4 | - | 6.6 | 0.5 | 14.7 | 5.7 | |
| 29 | 34 | 0.4 | - | 1.5 | 0.9 | - | 13.9 | 0.8 | 19.8 | 7.9 | |
| 27 | 44 | 0.2 | - | 0.6 | 0.2 | - | 7.5 | 0.2 | 10.6 | 6.6 |
3. Lig Grup 5 2026 sezonunda zirvede Skedsmo bulunuyor: 17 maçta 39 puan. Attığı gol 39, yediği gol 23; averajı 16. Takipçileri IF Floeya (33 puan) ve Finnsnes IL (32 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 0 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Harstad (56 gol), en az gol yiyen takımı Skedsmo (23 gol). Son maçlarda en iyi formu Skedsmo yakaladı: son 17 maçta 39 puan. Ligde şu ana kadar toplam 540 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Skedsmo (21 puan), deplasman tablosunda ise Skedsmo (18 puan).
Yükselme hattında Skedsmo. Küme Düşme hattında Bossekop UL, Tromsö (A), IL Ulfstind.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.