YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kuzey Bölgesi Premier League, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Casuarina FC (K) (41 puan), 2. Hellenic Athletic (K) (39 puan), 3. Mindil Aces (K) (37 puan).
Kuzey Bölgesi Premier League, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Casuarina FC (K) (41 puan), 2. Hellenic Athletic (K) (39 puan), 3. Mindil Aces (K) (37 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 18 | 13 | 2 | 3 | 82 - 11 | 71 | 41 | |||
|
2
| 15 | 12 | 3 | 0 | 90 - 5 | 85 | 39 | |||
|
3
| 17 | 12 | 1 | 4 | 77 - 22 | 55 | 37 | |||
|
4
| 18 | 11 | 0 | 7 | 57 - 51 | 6 | 33 | |||
|
5
| 16 | 9 | 1 | 6 | 32 - 29 | 3 | 28 | |||
|
6
| 18 | 5 | 3 | 10 | 15 - 58 | -43 | 18 | |||
|
7
| 17 | 4 | 5 | 8 | 17 - 44 | -27 | 17 | |||
|
8
| 18 | 4 | 2 | 12 | 16 - 61 | -45 | 14 | |||
|
9
| 17 | 3 | 1 | 13 | 27 - 70 | -43 | 10 | |||
|
10
| 16 | 0 | 4 | 12 | 2 - 68 | -66 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 70 - 3 | 67 | 24 | |||
| 2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 31 - 19 | 12 | 18 | |||
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 31 - 6 | 25 | 17 | |||
| 4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 28 - 14 | 14 | 16 | |||
| 5 | 7 | 4 | 0 | 3 | 17 - 12 | 5 | 12 | |||
| 6 | 9 | 2 | 4 | 3 | 7 - 13 | -6 | 10 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 - 28 | -21 | 8 | |||
| 8 | 9 | 2 | 0 | 7 | 7 - 35 | -28 | 6 | |||
| 9 | 8 | 1 | 1 | 6 | 11 - 41 | -30 | 4 | |||
| 10 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 - 38 | -35 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 51 - 5 | 46 | 24 | |||
| 2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 49 - 8 | 41 | 22 | |||
| 3 | 9 | 5 | 1 | 3 | 15 - 17 | -2 | 16 | |||
| 4 | 7 | 4 | 3 | 0 | 20 - 2 | 18 | 15 | |||
| 5 | 9 | 5 | 0 | 4 | 26 - 32 | -6 | 15 | |||
| 6 | 9 | 3 | 1 | 5 | 8 - 30 | -22 | 10 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 - 26 | -17 | 8 | |||
| 8 | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 - 31 | -21 | 7 | |||
| 9 | 9 | 2 | 0 | 7 | 16 - 29 | -13 | 6 | |||
| 10 | 9 | 0 | 3 | 6 | 1 - 40 | -39 | 3 |
|
|
4.82
|
|
|
0.13
|
|
|
0.02
|
|
|
%44.58
|
|
|
|
%15.66
|
|
|
|
%39.76
|
|
|
|
%22.89
|
|
|
|
%77.11
|
|
|
|
%36.14
|
|
|
|
%34.94
|
|
|
|
%28.92
|
|
|
|
%32.53
|
|
|
|
%67.47
|
|
|
|
%14.46
|
|
|
|
%25.30
|
|
|
|
%21.69
|
|
|
|
%38.55
|
|
| 02 Eylül Çarşamba | ||||
| 9 - 0 | MS | |||
| 18 Ağustos Salı | ||||
| 8 - 0 | MS | |||
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 0 - 10 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 9 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 11:30 | ||||
| 14 Ağustos Cuma | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 3 - 0 | MS | |||
| 10:30 | ||||
| 16 Ağustos Pazar | ||||
| 09:30 | ||||
| 8 - 0 | MS | |||
| 18 Eylül Cuma | ||||
| 12:00 | ||||
| 18 Eylül Cuma | ||||
| 14:00 | ||||
|
|
4.82
|
|
|
0.13
|
|
|
0.02
|
|
|
%44.58
|
|
|
|
%15.66
|
|
|
|
%39.76
|
|
|
|
%22.89
|
|
|
|
%77.11
|
|
|
|
%36.14
|
|
|
|
%34.94
|
|
|
|
%28.92
|
|
|
|
%32.53
|
|
|
|
%67.47
|
|
|
|
%14.46
|
|
|
|
%25.30
|
|
|
|
%21.69
|
|
|
|
%38.55
|
|
|
|
%10.84
|
|
|
|
%6.02
|
|
|
|
%6.02
|
|
|
|
%6.02
|
|
|
|
%4.82
|
|
|
|
%4.82
|
|
|
|
%4.82
|
|
|
|
%4.82
|
|
|
|
%3.61
|
|
|
|
%3.61
|
|
|
|
%34.94
|
|
|
|
%26.51
|
|
|
|
%14.46
|
|
|
|
%12.05
|
|
|
|
%8.43
|
|
|
|
%1.20
|
|
|
|
%1.20
|
|
|
|
%1.20
|
|
|
|
%0.75
|
3
|
|
|
%0.25
|
1
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 92 | 6 | 0.1 | 0.5 | 0.2 | 3.1 | 0.2 | 5.8 | 4.2 | |
| 83 | 13 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 66 | 24 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 61 | 44 | - | 0.6 | 0.4 | 2.5 | 0.3 | 5.4 | 3.7 | |
| 37 | 28 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 23 | 61 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 17 | 44 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 9 | 52 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 8 | 56 | - | - | - | - | - | - | - | |
| 4 | 72 | - | - | - | - | - | - | - |
Kuzey Bölgesi Premier League, Kadınlar 2026 sezonunda zirvede Casuarina FC (K) bulunuyor: 18 maçta 41 puan. Attığı gol 82, yediği gol 11; averajı 71. Takipçileri Hellenic Athletic (K) (39 puan) ve Mindil Aces (K) (37 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Hellenic Athletic (K) (90 gol), en az gol yiyen takımı Hellenic Athletic (K) (5 gol). Son maçlarda en iyi formu Casuarina FC (K) yakaladı: son 18 maçta 41 puan. Ligde şu ana kadar toplam 415 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Hellenic Athletic (K) (24 puan), deplasman tablosunda ise Casuarina FC (K) (24 puan).
Play-off hattında Mindil Aces (K), Darwin Olympic SC (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.