YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Western Australia State League 1 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Floreat Athena (52 puan), 2. UWA Nedlands FK (47 puan), 3. Mandurah City (36 puan).
Western Australia State League 1 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Floreat Athena (52 puan), 2. UWA Nedlands FK (47 puan), 3. Mandurah City (36 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 16 | 4 | 2 | 57 - 24 | 33 | 52 | |||
|
2
| 22 | 15 | 2 | 5 | 48 - 25 | 23 | 47 | |||
|
3
| 22 | 11 | 3 | 8 | 47 - 39 | 8 | 36 | |||
|
4
| 22 | 11 | 3 | 8 | 36 - 32 | 4 | 36 | |||
|
5
| 22 | 11 | 3 | 8 | 34 - 37 | -3 | 36 | |||
|
6
| 22 | 9 | 6 | 7 | 26 - 24 | 2 | 33 | |||
|
7
| 22 | 9 | 2 | 11 | 35 - 36 | -1 | 29 | |||
|
8
| 22 | 6 | 7 | 9 | 36 - 47 | -11 | 25 | |||
|
9
| 22 | 6 | 5 | 11 | 34 - 49 | -15 | 23 | |||
|
10
| 22 | 5 | 7 | 10 | 38 - 46 | -8 | 22 | |||
|
11
| 22 | 6 | 2 | 14 | 36 - 46 | -10 | 20 | |||
|
12
| 22 | 3 | 4 | 15 | 19 - 41 | -22 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 34 - 11 | 23 | 33 | |||
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 26 - 9 | 17 | 28 | |||
| 3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 - 16 | 3 | 19 | |||
| 4 | 11 | 5 | 3 | 3 | 22 - 14 | 8 | 18 | |||
| 5 | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 - 10 | 3 | 18 | |||
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 21 - 17 | 4 | 17 | |||
| 7 | 11 | 3 | 6 | 2 | 23 - 21 | 2 | 15 | |||
| 8 | 11 | 5 | 0 | 6 | 14 - 17 | -3 | 15 | |||
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 21 - 23 | -2 | 12 | |||
| 10 | 11 | 3 | 3 | 5 | 13 - 18 | -5 | 12 | |||
| 11 | 11 | 3 | 1 | 7 | 20 - 24 | -4 | 10 | |||
| 12 | 11 | 0 | 1 | 10 | 10 - 30 | -20 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 22 - 15 | 7 | 21 | |||
| 2 | 11 | 5 | 4 | 2 | 23 - 13 | 10 | 19 | |||
| 3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 - 16 | 6 | 19 | |||
| 4 | 11 | 6 | 0 | 5 | 25 - 25 | 0 | 18 | |||
| 5 | 11 | 5 | 2 | 4 | 15 - 21 | -6 | 17 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 13 - 14 | -1 | 15 | |||
| 7 | 11 | 3 | 3 | 5 | 9 - 11 | -2 | 12 | |||
| 8 | 11 | 4 | 0 | 7 | 14 - 19 | -5 | 12 | |||
| 9 | 11 | 3 | 2 | 6 | 21 - 31 | -10 | 11 | |||
| 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 17 - 23 | -6 | 10 | |||
| 11 | 11 | 3 | 1 | 7 | 16 - 22 | -6 | 10 | |||
| 12 | 11 | 3 | 1 | 7 | 13 - 26 | -13 | 10 |
|
|
3.37
|
|
|
5.10
|
|
|
1.75
|
|
|
%44.78
|
|
|
|
%17.91
|
|
|
|
%37.31
|
|
|
|
%33.58
|
|
|
|
%66.42
|
|
|
|
%30.60
|
|
|
|
%35.07
|
|
|
|
%34.33
|
|
|
|
%64.18
|
|
|
|
%35.82
|
|
|
|
%14.93
|
|
|
|
%41.79
|
|
|
|
%31.34
|
|
|
|
%11.94
|
|
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 09:00 | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 0 - 3 | MS | |||
| 7 - 1 | MS | |||
| 18 Ağustos Salı | ||||
| 4 - 2 | MS | |||
|
|
3.37
|
|
|
5.10
|
|
|
1.75
|
|
|
%44.78
|
|
|
|
%17.91
|
|
|
|
%37.31
|
|
|
|
%33.58
|
|
|
|
%66.42
|
|
|
|
%30.60
|
|
|
|
%35.07
|
|
|
|
%34.33
|
|
|
|
%64.18
|
|
|
|
%35.82
|
|
|
|
%14.93
|
|
|
|
%41.79
|
|
|
|
%31.34
|
|
|
|
%11.94
|
|
|
|
%12.69
|
|
|
|
%10.45
|
|
|
|
%8.21
|
|
|
|
%7.46
|
|
|
|
%6.72
|
|
|
|
%5.97
|
|
|
|
%5.97
|
|
|
|
%4.48
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%3.73
|
|
|
|
%23.13
|
|
|
|
%22.39
|
|
|
|
%14.18
|
|
|
|
%10.45
|
|
|
|
%10.45
|
|
|
|
%7.46
|
|
|
|
%4.48
|
|
|
|
%4.48
|
|
|
|
%2.99
|
|
|
|
%10.42
|
47
|
|
|
%10.86
|
49
|
|
|
%15.30
|
69
|
|
|
%10.86
|
49
|
|
|
%13.53
|
61
|
|
|
%17.74
|
80
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57 | 24 | 0.8 | 1 | 7.5 | 2.9 | 33.8 | 3.1 | 45.1 | 30.7 | |
| 47 | 39 | 1.0 | 3 | 5.2 | 3.1 | 18.9 | 1.8 | 33.8 | 24.9 | |
| 45 | 28 | 1.3 | 1 | 8.8 | 4.8 | 33.7 | 3.8 | 55.2 | 41.0 | |
| 38 | 33 | 1.0 | 2 | 7.5 | 3.3 | 29.3 | 3.5 | 60.4 | 40.0 | |
| 38 | 46 | 1.1 | 1 | 5.5 | 2.8 | 25.7 | 2.5 | 51.8 | 30.1 | |
| 37 | 49 | 0.7 | 1 | 7.0 | 2.8 | 31.3 | 3.1 | 61.0 | 42.2 | |
| 36 | 47 | 1.1 | 2 | 5.5 | 2.5 | 22.2 | 2.0 | 43.1 | 28.0 | |
| 36 | 32 | 0.4 | 1 | 3.6 | 2.3 | 16.4 | 1.5 | 33.6 | 18.7 | |
| 34 | 37 | 0.7 | 1 | 3.3 | 1.5 | 19.2 | 1.7 | 42.3 | 27.1 | |
| 34 | 49 | 1.2 | 1 | 5.5 | 3.4 | 28.2 | 2.7 | 42.6 | 30.4 | |
| 26 | 24 | 1.5 | 2 | 6.2 | 2.5 | 32.4 | 3.8 | 59.1 | 40.1 | |
| 19 | 41 | 0.9 | 2 | 5.3 | 2.3 | 30.3 | 2.9 | 61.6 | 37.9 | |
| 3 | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 1 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| - | 1 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Western Australia State League 1 2026 sezonunda zirvede Floreat Athena bulunuyor: 22 maçta 52 puan. Attığı gol 57, yediği gol 24; averajı 33. Takipçileri UWA Nedlands FK (47 puan) ve Mandurah City (36 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Floreat Athena (57 gol), en az gol yiyen takımı Floreat Athena (24 gol). Son maçlarda en iyi formu Floreat Athena yakaladı: son 22 maçta 52 puan. Ligde şu ana kadar toplam 446 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Floreat Athena (33 puan), deplasman tablosunda ise Joondalup City (21 puan).
Yükselme hattında Floreat Athena. Yükselme Play-off hattında UWA Nedlands FK, Mandurah City, Joondalup City. Küme Düşme Play-off hattında Subiaco AFC. Küme Düşme hattında Curtin University Sc.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.