YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
CONCACAF Central American Cup 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Alajuelense (9 puan), 2. Angel Firpo (7 puan), 3. Plaza Amador (6 puan).
CONCACAF Central American Cup 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Alajuelense (9 puan), 2. Angel Firpo (7 puan), 3. Plaza Amador (6 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 - 3 | 4 | 9 | |||
2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 3 | 4 | 7 | |||
3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 - 10 | 0 | 6 | |||
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 7 | -2 | 4 | |||
5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 11 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 6 | |||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 3 | 4 | 6 | |||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 | |||
| 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 5 | 0 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 7 | -4 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 6 | -4 | 0 | |||
| 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 6 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 - 4 | 1 | 9 | |||
2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 1 | 5 | 7 | |||
3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 2 | 2 | 7 | |||
4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 6 | -1 | 6 | |||
5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 9 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 5 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 0 | 3 | 4 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
| 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 - 3 | 6 | 12 | |||
2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 4 | 4 | 9 | |||
3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 - 6 | 0 | 6 | |||
4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 - 7 | -4 | 3 | |||
5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 - 9 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 - 2 | 6 | 8 | |||
2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 - 2 | 6 | 8 | |||
3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 - 3 | 1 | 6 | |||
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 5 | 0 | 4 | |||
5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 14 | -13 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 0 | 6 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 4 | |||
| 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 | |||
| 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 6 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 1 | 5 | 4 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 3 | -3 | 0 | |||
| 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 8 | -7 | 0 |
| 4 | 4 | |
| 4 | 3 | |
| 4 | 3 | |
| 4 | 3 | |
| 4 | 3 |
| 3 | 3 | |
| 4 | 3 | |
| 4 | 2 | |
| 4 | 2 | |
| 4 | 2 |
|
|
2.77
|
|
|
11.35
|
|
|
3.77
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%47.50
|
|
|
|
%52.50
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%52.50
|
|
|
|
%22.50
|
|
|
|
%5.00
|
|
| 12 Ağustos Çarşamba | ||||
| 5 - 2 | MS | |||
| 3 - 1 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 13 Ağustos Perşembe | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 14 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 0 - 3 | MS | |||
| 4 - 0 | MS | |||
| 19 Ağustos Çarşamba | ||||
| 4 - 0 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 20 Ağustos Perşembe | ||||
| 4 - 1 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 3 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 26 Ağustos Çarşamba | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 27 Ağustos Perşembe | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 3 - 1 | MS | |||
| 28 Ağustos Cuma | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 2025 | 8 | 8 |
| 2025 | 8 | 8 |
| 2025-2026 | 12 | 11 | |
| 2025-2026 | 12 | 7 | |
| 2025-2026 | 10 | 6 |
| 2024-2026 | 18 | |
| 2024-2026 | 17 | |
| 2025-2026 | 14 |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2026-2026 | 1 | |
| 2025-2025 | 1 |
|
|
2.77
|
|
|
11.35
|
|
|
3.77
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%47.50
|
|
|
|
%52.50
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%52.50
|
|
|
|
%22.50
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%17.50
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%2.50
|
|
|
|
%12.61
|
14
|
|
|
%16.22
|
18
|
|
|
%18.02
|
20
|
|
|
%11.71
|
13
|
|
|
%17.12
|
19
|
|
|
%24.32
|
27
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 | 3.0 | 2 | 20.5 | 6.8 | 4.7Mn € | 56.0 | 7.5 | 101.2 | 66.8 | 546.5 | 476.0 | 8.0 | 2.2 | |
| 9 | 3 | 2.2 | - | 17.0 | 6.0 | 5.4Mn € | 48.3 | 4.8 | 77.0 | 48.2 | 425.5 | 360.0 | 13.8 | 2.0 | |
| 8 | 2 | 2.0 | - | 14.0 | 4.5 | 4.7Mn € | 53.3 | 8.0 | 85.2 | 62.5 | 411.0 | 339.5 | 14.0 | 2.5 | |
| 8 | 4 | 2.5 | 1 | 16.5 | 4.8 | 4.6Mn € | 61.0 | 7.5 | 104.5 | 58.8 | 439.5 | 367.5 | 16.8 | 1.5 | |
| 8 | 2 | 1.5 | - | 13.5 | 5.2 | 6.5Mn € | 48.5 | 7.0 | 93.5 | 55.2 | 385.5 | 311.5 | 16.0 | 0.5 | |
| 7 | 3 | 2.2 | - | 15.5 | 5.0 | 11.1Mn € | 53.5 | 5.5 | 92.5 | 48.5 | 442.8 | 373.0 | 13.5 | 1.0 | |
| 7 | 3 | 0.8 | - | 16.2 | 5.0 | 575B € | 43.3 | 5.2 | 111.0 | 65.5 | 382.8 | 289.0 | 12.0 | 2.2 | |
| 6 | 6 | 0.2 | 1 | 14.8 | 5.0 | 1.7Mn € | 48.8 | 6.8 | 113.5 | 68.2 | 445.8 | 379.8 | 9.5 | 0.5 | |
| 6 | 1 | 3.0 | - | 13.5 | 4.8 | 5.0Mn € | 53.0 | 4.2 | 104.2 | 66.5 | 423.0 | 347.8 | 12.8 | 1.8 | |
| 5 | 7 | 2.0 | 1 | 11.5 | 4.5 | 3.0Mn € | 51.3 | 7.0 | 95.0 | 55.2 | 426.8 | 353.0 | 12.8 | 2.0 | |
| 5 | 5 | 1.8 | - | 14.5 | 3.5 | 3.7Mn € | 53.5 | 7.8 | 104.2 | 61.2 | 456.8 | 381.0 | 12.5 | 1.2 | |
| 5 | 6 | 3.2 | 1 | 12.2 | 4.2 | 1.9Mn € | 42.8 | 4.2 | 88.8 | 48.5 | 318.8 | 242.0 | 14.8 | 1.2 | |
| 5 | 11 | 2.0 | 1 | 10.8 | 3.5 | 1.9Mn € | 46.0 | 3.2 | 97.2 | 55.0 | 350.2 | 281.0 | 13.0 | 2.2 | |
| 5 | 4 | 3.0 | - | 10.2 | 3.5 | 3.5Mn € | 46.8 | 1.8 | 104.8 | 40.8 | 369.5 | 302.5 | 16.2 | 1.8 | |
| 4 | 3 | 0.8 | - | 15.0 | 2.8 | 5.5Mn € | 53.0 | 8.0 | 119.8 | 84.8 | 423.0 | 352.2 | 11.2 | 1.2 | |
| 4 | 2 | 2.2 | 1 | 12.8 | 4.2 | 6.1Mn € | 52.3 | 6.8 | 109.8 | 50.2 | 490.8 | 408.2 | 17.5 | 0.8 | |
| 3 | 9 | 1.8 | - | 17.0 | 3.2 | 2.6Mn € | 48.0 | 4.8 | 106.8 | 68.0 | 359.2 | 287.5 | 12.0 | 1.5 | |
| 3 | 7 | 0.8 | 1 | 13.5 | 4.5 | 3.7Mn € | 44.0 | 4.0 | 105.2 | 50.8 | 353.0 | 271.2 | 9.8 | 2.0 | |
| 2 | 9 | 2.0 | 2 | 20.2 | 4.2 | 4.2Mn € | 55.3 | 6.0 | 124.2 | 87.0 | 452.0 | 371.2 | 15.5 | 1.8 | |
| 1 | 14 | 1.2 | - | 7.2 | 1.0 | 400B € | 41.8 | 3.8 | 92.5 | 53.2 | 360.2 | 289.2 | 7.0 | 1.2 |
CONCACAF Central American Cup 2026 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Alajuelense bulunuyor: 4 maçta 9 puan. Attığı gol 7, yediği gol 3; averajı 4. Takipçileri Angel Firpo (7 puan) ve Plaza Amador (6 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 5 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Plaza Amador (10 gol), en az gol yiyen takımı Alajuelense (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Alajuelense yakaladı: son 4 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 34 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Angel Firpo (6 puan), deplasman tablosunda ise Alajuelense (3 puan).
Play-off hattında Alajuelense, Angel Firpo.
Gol krallığında Ronaldo Cisneros (Alajuelense) 4 golle önde. Onu Nicolas Martinez (3) ve Jorge Benguche (3) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.