Kadınlar Serie A2 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. CR Vasco da Gama RJ (K) (41 puan), 2. Itabirito FC MG (K) (40 puan), 3. Minas Brasilia DF (K) (36 puan).

Kadınlar Serie A2 2026

Kadınlar Serie A2
Tüm Ligler
Search
Brezilya
Brezilya
Takvim 2026
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
Kadınlar Serie A2 maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.92
Korner
4.59
Sarı Kart
2.02
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%52.31
68
X
%16.92
22
2
%30.77
40
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%42.31
55
Üst
%57.69
75
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%38.46
50
X
%35.38
46
2
%26.15
34
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%42.31
55
KG Yok
%57.69
75
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%24.62
32
2-3 Gol
%46.15
60
4-5 Gol
%22.31
29
6+ Gol
%6.92
9

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.92
Korner
4.59
Sarı Kart
2.02
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%52.31
68
X
%16.92
22
2
%30.77
40
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%42.31
55
Üst
%57.69
75
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%38.46
50
X
%35.38
46
2
%26.15
34
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%42.31
55
KG Yok
%57.69
75
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%24.62
32
2-3 Gol
%46.15
60
4-5 Gol
%22.31
29
6+ Gol
%6.92
9
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
2-1
%12.31
16
1-0
%11.54
15
3-0
%8.46
11
0-0
%6.92
9
1-1
%6.92
9
0-1
%6.15
8
0-2
%5.38
7
2-0
%5.38
7
0-3
%3.85
5
1-2
%3.85
5
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%35.38
46
2/2
%21.54
28
X/1
%16.15
21
X/X
%10.00
13
X/2
%9.23
12
2/X
%3.85
5
1/X
%3.08
4
2/1
%0.77
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%10.26
39
16-30
%7.37
28
31-45
%8.16
31
46-60
%10.53
40
61-75
%8.95
34
76-90
%13.16
50
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
60 12 1.4 1 13.5 6.2 45.7 5.4 76.7 53.4
55 17 0.8 1 5.8 2.6 21.2 2.8 45.6 28.2
40 9 0.6 1 4.1 1.9 20.6 2.2 28.4 14.3
39 7 1.6 - 9.9 3.5 41.8 3.6 59.2 39.7
24 22 1.1 - 5.0 1.9 22.5 1.5 41.5 21.8
24 17 1.1 - 5.8 2.6 26.4 1.6 46.8 27.6
20 19 1.4 1 7.3 2.8 34.3 3.0 62.1 30.6
18 22 1.3 - 6.3 2.5 30.6 2.5 51.9 29.5
18 17 1.4 - 10.6 4.4 38.4 4.4 71.9 48.8
14 28 0.7 - 2.8 1.1 15.6 1.1 31.5 16.1
13 27 0.9 - 3.9 1.7 24.6 1.8 50.4 27.3
13 33 0.3 - 1.7 0.5 8.6 0.7 11.5 9.7
12 27 0.9 - 4.8 1.9 27.7 1.6 47.0 18.7
12 26 0.6 - 1.3 0.6 13.9 0.7 19.9 7.0
9 60 0.9 2 3.0 1.1 17.5 1.4 31.4 17.3
9 37 1.3 1 4.6 1.8 28.5 1.3 51.3 27.3

Fikstür

Kadınlar Serie A2 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Kadınlar Serie A2 2026 sezonunda zirvede CR Vasco da Gama RJ (K) bulunuyor: 15 maçta 41 puan. Attığı gol 52, yediği gol 10; averajı 42. Takipçileri Itabirito FC MG (K) (40 puan) ve Minas Brasilia DF (K) (36 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 2 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı CR Vasco da Gama RJ (K) (52 gol), en az gol yiyen takımı Itabirito FC MG (K) (6 gol). Son maçlarda en iyi formu CR Vasco da Gama RJ (K) yakaladı: son 15 maçta 41 puan. Ligde şu ana kadar toplam 357 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra CR Vasco da Gama RJ (K) (22 puan), deplasman tablosunda ise Itabirito FC MG (K) (22 puan).

Play-off hattında CR Vasco da Gama RJ (K), Itabirito FC MG (K), Minas Brasilia DF (K), CA Piauiense PI (K), 3B Sport A&M (K), Acao Futebol MT (K), SC Recife PE (K), Taubate SP (K).

Takımlar