YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
2. Division A 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Haras El Hedood (7 puan), 2. Tut Eunkh Amw FC (6 puan), 3. Pharco (6 puan).
2. Division A 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Haras El Hedood (7 puan), 2. Tut Eunkh Amw FC (6 puan), 3. Pharco (6 puan).
Mısır
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 3 | 2 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 7 | |||
|
2
| 2 | 2 | 0 | 0 | 7 - 1 | 6 | 6 | |||
|
3
| 2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 6 | |||
|
4
| 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 6 | |||
|
5
| 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 6 | |||
|
6
| 3 | 1 | 2 | 0 | 3 - 1 | 2 | 5 | |||
|
7
| 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 3 | 1 | 4 | |||
|
8
| 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
|
9
| 2 | 1 | 1 | 0 | 1 - 0 | 1 | 4 | |||
|
10
| 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 | 4 | |||
|
11
| 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 3 | |||
|
12
| 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 | |||
|
13
| 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 | |||
|
14
| 2 | 0 | 2 | 0 | 0 - 0 | 0 | 2 | |||
|
15
| 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 4 | -1 | 2 | |||
|
16
| 3 | 0 | 2 | 1 | 1 - 2 | -1 | 2 | |||
|
17
| 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
|
18
| 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 5 | -3 | 0 | |||
|
19
| 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 | |||
|
20
| 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 8 | -8 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 | |||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 | |||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 12 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 14 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 15 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 16 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 17 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 20 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 12 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 14 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 | |||
| 15 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 | |||
| 16 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 17 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 | |||
| 19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 | |||
| 20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 4 | -4 | 0 |
|
|
1.88
|
|
|
7.24
|
|
|
2.52
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%28.00
|
|
|
|
%68.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%64.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
| 20 Ağustos Perşembe | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 27 Ağustos Perşembe | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 28 Ağustos Cuma | ||||
| 4 - 0 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 03 Eylül Perşembe | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 04 Eylül Cuma | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 10 Eylül Perşembe | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 11 Eylül Cuma | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 17 Eylül Perşembe | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 18 Eylül Cuma | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 24 Eylül Perşembe | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 25 Eylül Cuma | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
| 16:30 | ||||
|
|
1.88
|
|
|
7.24
|
|
|
2.52
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%28.00
|
|
|
|
%68.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%64.00
|
|
|
|
%24.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%36.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%16.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%8.51
|
4
|
|
|
%12.77
|
6
|
|
|
%17.02
|
8
|
|
|
%23.40
|
11
|
|
|
%6.38
|
3
|
|
|
%29.79
|
14
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 1 | - | - | 10.0 | 4.0 | - | 30.5 | 3.0 | 46.5 | 28.5 | |
| 4 | 3 | 2.0 | - | 14.0 | 8.3 | - | 56.3 | 6.7 | 63.3 | 67.3 | |
| 4 | 3 | 0.7 | - | 13.3 | 5.0 | 405B € | 54.3 | 7.7 | 85.0 | 60.0 | |
| 4 | 1 | 2.3 | 1 | 9.0 | 3.3 | 2.4Mn € | 44.3 | 2.0 | 87.0 | 43.3 | |
| 4 | 3 | 1.7 | - | 11.7 | 4.3 | 2.6Mn € | 49.7 | 5.0 | 90.3 | 51.3 | |
| 3 | 3 | 1.7 | - | 6.7 | 2.3 | - | 47.7 | 1.3 | 102.3 | 46.0 | |
| 3 | 4 | 2.0 | - | 9.3 | 4.7 | - | 47.0 | 6.0 | 81.3 | 56.7 | |
| 3 | - | 0.5 | - | 7.0 | 1.5 | 1.6Mn € | 44.5 | 5.0 | 83.5 | 30.0 | |
| 3 | 4 | 1.3 | 1 | 5.0 | 3.0 | 100B € | 36.0 | 2.0 | 65.7 | 35.7 | |
| 3 | 1 | 1.7 | - | 10.3 | 2.3 | - | 51.0 | 3.3 | 80.7 | 42.7 | |
| 2 | 5 | - | - | 7.5 | 3.5 | 2.0Mn € | 27.5 | 4.0 | 38.0 | 41.0 | |
| 2 | 1 | 0.5 | - | 10.5 | 4.5 | 25B € | 51.0 | 7.5 | 88.5 | 54.0 | |
| 1 | 1 | 2.5 | - | 0.5 | 0.5 | - | 17.0 | - | 37.5 | 12.0 | |
| 1 | 2 | 1.7 | - | 3.7 | 2.0 | - | 53.3 | 1.7 | 90.0 | 40.0 | |
| 1 | - | 1.5 | - | 12.5 | 4.0 | - | 53.5 | 2.5 | 101.5 | 58.0 | |
| 1 | 2 | - | - | 5.0 | 5.0 | 75B € | 18.0 | 1.0 | - | 26.0 | |
| 1 | 1 | 1.5 | - | 10.5 | 4.5 | 24.7Mn € | 51.5 | 3.5 | 91.5 | 39.0 | |
| - | 8 | 1.0 | - | 7.0 | 1.0 | - | 39.0 | 2.7 | 66.3 | 34.7 | |
| - | 4 | 1.0 | - | 13.5 | 3.0 | - | 55.5 | 4.0 | 77.0 | 56.5 | |
| - | - | - | - | 4.5 | 3.0 | 200B € | 33.0 | 2.5 | 50.5 | 24.0 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
2. Division A 26-27 sezonunda zirvede Haras El Hedood bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 4, yediği gol 1; averajı 3. Takipçileri Tut Eunkh Amw FC (6 puan) ve Pharco (6 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 20 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Tut Eunkh Amw FC (7 gol), en az gol yiyen takımı Pharco (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Haras El Hedood yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 47 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Haras El Hedood (6 puan), deplasman tablosunda ise El Zayat (4 puan).
Yükselme hattında Haras El Hedood, Tut Eunkh Amw FC, Pharco. Küme Düşme hattında Ismaily, Proxy SC, Dayrout.