Promotion d'Honneur 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. The Belval Belvaux (9 puan), 2. FC Jeunesse Canach (7 puan), 3. US Feulen (7 puan).

Promotion d'Honneur 26-27

Promotion d'Honneur
Tüm Ligler
Search
Lüksemburg
Takvim 26/27
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 22007 - 256
2 22003 - 036
3 21106 - 244
4 21104 - 224
5 21104 - 224
6 21105 - 414
7 10102 - 201
8 10101 - 101
9 10101 - 101
10 10100 - 001
11 20112 - 3-11
12 20111 - 2-11
13 10010 - 1-10
14 10010 - 1-10
15 10011 - 4-30
16 10010 - 3-30
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 21102 - 114
2 21102 - 114
3 11004 - 133
4 11003 - 033
5 11001 - 013
6 21011 - 2-13
7 20205 - 502
8 10101 - 101
9 10101 - 101
10 10101 - 101
11 10101 - 101
12 10100 - 001
13 20112 - 3-11
14 20022 - 4-20
15 20022 - 6-40
16 20022 - 10-80
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.79
Korner
0.21
Sarı Kart
0.08
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%33.33
8
X
%41.67
10
2
%25.00
6
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.00
12
Üst
%50.00
12
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
24
2
%0.00
0
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%62.50
15
KG Yok
%37.50
9
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.00
6
2-3 Gol
%41.67
10
4-5 Gol
%25.00
6
6+ Gol
%8.33
2
Fikstür
4. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.79
Korner
0.21
Sarı Kart
0.08
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%33.33
8
X
%41.67
10
2
%25.00
6
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.00
12
Üst
%50.00
12
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
24
2
%0.00
0
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%62.50
15
KG Yok
%37.50
9
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%25.00
6
2-3 Gol
%41.67
10
4-5 Gol
%25.00
6
6+ Gol
%8.33
2
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%20.83
5
0-0
%12.50
3
0-1
%8.33
2
1-2
%8.33
2
3-1
%8.33
2
0-3
%4.17
1
1-0
%4.17
1
1-4
%4.17
1
2-0
%4.17
1
2-1
%4.17
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/X
%41.67
10
X/1
%33.33
8
X/2
%25.00
6
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
8 3 - - - - 995B € - - - -
8 3 - - - - - - - - -
7 2 - - - - 345B € - - - -
6 5 - - - - 185B € - - - -
6 2 - - - - 60B € - - - -
5 5 - - - - 505B € - - - -
4 - 0.3 - 2.7 1.7 - 16.0 - 31.0 21.7
4 3 - - - - 735B € - - - -
3 11 - - - - 425B € - - - -
3 4 - - - - 310B € - - - -
3 4 - - - - 25B € - - - -
3 8 - - - - - - - - -
2 3 - - - - - - - - -
2 2 - - - - 10B € - - - -
2 7 - - - - - - - - -
1 5 0.3 1 2.0 0.3 - 17.3 1.7 33.0 21.3

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Promotion d'Honneur 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Promotion d'Honneur 26-27 sezonunda zirvede The Belval Belvaux bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 4, yediği gol 0; averajı 4. Takipçileri FC Jeunesse Canach (7 puan) ve US Feulen (7 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı FC Jeunesse Canach (8 gol), en az gol yiyen takımı The Belval Belvaux (0 gol). Son maçlarda en iyi formu The Belval Belvaux yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 67 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra FC Jeunesse Canach (6 puan), deplasman tablosunda ise FC Rm Hamm Benfica (4 puan).

Yükselme hattında The Belval Belvaux, FC Jeunesse Canach. Yükselme Play-off hattında US Feulen, FC Rodange 91. Küme Düşme Play-off hattında Avenir, Mondercange. Küme Düşme hattında FC Koeppchen Wormeldange, FC Marisca Mersch.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut