YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Liga Portugal 3 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Varzim (9 puan), 2. AD Marco 09 (6 puan), 3. Paredes (6 puan).
Liga Portugal 3 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Varzim (9 puan), 2. AD Marco 09 (6 puan), 3. Paredes (6 puan).
Portekiz
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 - 2 | 5 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 6 | |||
3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 6 | |||
4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 - 2 | 2 | 5 | |||
5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 4 | |||
6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 | 0 | 4 | |||
7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 4 | -1 | 4 | |||
8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 3 | |||
9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 5 | -3 | 1 | |||
10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 7 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 3 | 1 | 3 | |||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 1 | 0 | 3 | |||
| 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 | |||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
| 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 | -2 | 1 | |||
| 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 2 | -2 | 1 | |||
| 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 1 | 8 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 | 4 | 7 | |||
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 - 3 | 1 | 5 | |||
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 | 0 | 4 | |||
5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 4 | |||
6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 4 | |||
7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 3 | 4 | 4 | |||
8 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 5 | -3 | 1 | |||
9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 8 | -6 | 1 | |||
10 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 8 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 0 | 6 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 2 | 1 | 4 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
| 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 4 | -2 | 1 | |||
| 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 4 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 | |||
| 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 8 | -6 | 0 | |||
| 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 7 | -7 | 0 |
| 3 | 2 | |
| 2 | 2 | |
| 3 | 2 | |
| 2 | 2 | |
| 3 | 2 |
| 3 | 2 | |
| 1 | 2 | |
| 3 | 1 | |
| 3 | 1 | |
| 1 | 1 |
|
|
2.47
|
|
|
9.77
|
|
|
4.57
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%56.67
|
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%46.67
|
|
|
|
%53.33
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%3.33
|
|
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 3 - 1 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 5 - 0 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 14 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 16 Ağustos Pazar | ||||
| 0 - 0 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 5 - 0 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 3 | MS | |||
| 1 - 4 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 2 - 4 | MS | |||
| 3 - 2 | MS | |||
| 04 Eylül Cuma | ||||
| 22:00 | ||||
| 05 Eylül Cumartesi | ||||
| 16:00 | ||||
| 19:00 | ||||
| 19:00 | ||||
| 20:30 | ||||
| 06 Eylül Pazar | ||||
| 13:00 | ||||
| 16:30 | ||||
| 18:00 | ||||
| 19:00 | ||||
| 19:00 | ||||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 2 |
|
22/23
21/22
|
|
| 2 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 3 | 1 |
|
22/23
|
|
| 4 | 1 |
|
23/24
|
|
| 5 | 1 |
|
21/22
|
| 1 | 2 |
|
22/23
21/22
|
|
| 2 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 3 | 1 |
|
22/23
|
|
| 4 | 1 |
|
23/24
|
|
| 5 | 1 |
|
21/22
|
|
| 6 | 1 |
|
24/25
|
|
| 7 | 1 |
|
24/25
|
|
| 8 | 1 |
|
21/22
|
|
| 9 | 1 |
|
23/24
|
|
| 10 | 1 |
|
21/22
|
|
| 11 | 1 |
|
21/22
|
|
| 12 | 1 |
|
22/23
|
|
| 13 | 1 |
|
22/23
|
|
| 14 | 1 |
|
23/24
|
|
| 15 | 1 |
|
25/26
|
| 2024-2026 | 34 | 11 | |
| 2024-2025 | 22 | 8 | |
| 2025-2027 | 33 | 8 |
| 2023-2027 | 62 | |
| 2023-2027 | 57 | |
| 2023-2027 | 56 |
| 2024-2027 | 2 | |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 |
|
|
2.47
|
|
|
9.77
|
|
|
4.57
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%56.67
|
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%46.67
|
|
|
|
%53.33
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%43.33
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%13.33
|
|
|
|
%13.33
|
|
|
|
%13.33
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%3.33
|
|
|
|
%16.22
|
12
|
|
|
%17.57
|
13
|
|
|
%13.51
|
10
|
|
|
%10.81
|
8
|
|
|
%22.97
|
17
|
|
|
%18.92
|
14
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 1.3 | - | 17.7 | 8.3 | 150B € | 56.0 | 5.0 | 101.3 | 67.3 | |
| 7 | 3 | 1.3 | 1 | 10.3 | 5.7 | 200B € | 51.0 | 5.3 | 102.0 | 47.0 | |
| 7 | 2 | 1.3 | - | 11.7 | 6.0 | 75B € | 53.0 | 4.3 | 88.3 | 52.7 | |
| 5 | 5 | 1.3 | - | 9.0 | 5.3 | 175B € | 38.7 | 4.0 | 83.3 | 47.3 | |
| 5 | 3 | 2.3 | - | 9.7 | 3.0 | 675B € | 51.3 | 2.7 | 88.7 | 37.7 | |
| 5 | 3 | 3.3 | - | 16.7 | 7.7 | 625B € | 57.3 | 6.0 | 106.7 | 72.0 | |
| 5 | 1 | 1.7 | 1 | 6.3 | 2.7 | 860B € | 43.0 | 3.0 | 86.0 | 44.3 | |
| 4 | 4 | 3.3 | - | 13.0 | 5.3 | 3.3Mn € | 49.0 | 5.0 | 88.0 | 47.0 | |
| 4 | 3 | 1.0 | 1 | 7.0 | 4.3 | 1.3Mn € | 57.0 | 6.7 | 100.0 | 56.0 | |
| 4 | 2 | 2.3 | - | 13.3 | 4.0 | 1.1Mn € | 46.0 | 6.0 | 93.0 | 50.3 | |
| 3 | 4 | 3.3 | 1 | 12.0 | 5.0 | - | 50.3 | 5.0 | 85.3 | 44.7 | |
| 2 | 5 | 2.3 | - | 10.3 | 2.0 | 325B € | 51.3 | 6.0 | 84.7 | 47.7 | |
| 2 | 2 | 2.0 | - | 12.0 | 3.3 | 325B € | 54.0 | 6.7 | 87.7 | 44.3 | |
| 2 | 8 | 2.3 | - | 9.3 | 4.7 | - | 43.7 | 3.7 | 113.3 | 60.7 | |
| 2 | 5 | 2.0 | - | 10.0 | 3.0 | 1.3Mn € | 50.3 | 5.7 | 69.3 | 33.3 | |
| 2 | 7 | 3.3 | - | 11.7 | 4.3 | 1.6Mn € | 46.7 | 4.3 | 94.0 | 45.3 | |
| 2 | 2 | 2.7 | 1 | 5.0 | 1.7 | 400B € | 49.3 | 3.3 | 78.7 | 40.7 | |
| 2 | 3 | 2.7 | - | 12.7 | 3.3 | 75B € | 54.0 | 6.7 | 112.0 | 60.7 | |
| 1 | 3 | 3.7 | - | 6.3 | 1.7 | 625B € | 46.7 | 2.3 | 77.3 | 44.3 | |
| 1 | 8 | 2.3 | - | 8.3 | 2.7 | 550B € | 51.3 | 6.0 | 88.0 | 32.3 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Liga Portugal 3 26-27 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Varzim bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 7, yediği gol 2; averajı 5. Takipçileri AD Marco 09 (6 puan) ve Paredes (6 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Varzim (7 gol), en az gol yiyen takımı Varzim (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Varzim yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 35 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra AD Marco 09 (6 puan), deplasman tablosunda ise Varzim (6 puan).
Yükselme Turu hattında Varzim, AD Marco 09, Paredes, Fafe. Küme Düşme Turu hattında Guimaraes B, Vianense, Leça FC, Trofense, S. Joao Ver, Paços Ferreira.
Gol krallığında Diogo Horta Leitao (CF Os Belenenses) 2 golle önde. Onu F. Silva (2) ve Evandro Barros (2) izliyor.