U20 Paulista 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (U20 Paulista 2026, Group 1): 1. SC Corinthians SP U20 (28 puan), 2. Santos FC SP U20 (26 puan), 3. Portuguesa Desportos SP U20 (26 puan).

U20 Paulista 2026

U20 Paulista
Tüm Ligler
Search
Brezilya
Brezilya
Takvim 2026
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
U20 Paulista maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

U20 Paulista 2026, Group 1
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel
İç Saha
Deplasman
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.63
Korner
8.75
Sarı Kart
4.54
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%46.92
122
X
%23.46
61
2
%29.62
77
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.00
130
Üst
%50.00
130
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%36.92
96
X
%38.85
101
2
%24.23
63
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%43.85
114
KG Yok
%56.15
146
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%28.46
74
2-3 Gol
%44.62
116
4-5 Gol
%22.69
59
6+ Gol
%4.23
11
Fikstür
14. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.63
Korner
8.75
Sarı Kart
4.54
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%46.92
122
X
%23.46
61
2
%29.62
77
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%50.00
130
Üst
%50.00
130
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%36.92
96
X
%38.85
101
2
%24.23
63
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%43.85
114
KG Yok
%56.15
146
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%28.46
74
2-3 Gol
%44.62
116
4-5 Gol
%22.69
59
6+ Gol
%4.23
11
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%10.77
28
2-1
%10.00
26
0-0
%9.23
24
1-1
%8.85
23
0-1
%8.46
22
2-0
%7.69
20
1-2
%6.15
16
2-2
%5.38
14
0-2
%5.00
13
0-3
%4.23
11
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%31.54
82
2/2
%20.00
52
X/X
%16.54
43
X/1
%13.85
36
X/2
%8.46
22
1/X
%4.23
11
2/X
%2.69
7
2/1
%1.54
4
1/2
%1.15
3
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%12.55
86
16-30
%10.51
72
31-45
%20.00
137
46-60
%13.58
93
61-75
%11.09
76
76-90
%22.92
157
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
53 7 1.2 3 18.2 9.5 - 51.4 5.5 124.9 93.4
30 8 2.6 2 13.1 5.8 - 55.5 6.5 110.2 82.7
29 5 2.3 2 15.3 7.5 - 56.1 6.4 114.5 85.6
27 15 1.4 1 15.1 6.8 - 48.9 5.7 103.5 72.7
25 3 1.0 1 11.4 5.2 - 60.1 6.8 127.8 83.6
24 6 1.9 3 12.0 5.2 - 59.2 5.3 133.4 78.9
22 11 2.8 2 15.0 6.0 - 51.7 5.5 105.6 69.8
21 11 1.5 - 10.4 4.4 - 44.6 4.2 98.4 62.1
21 4 1.2 2 12.3 5.2 - 62.9 5.4 121.9 73.8
20 10 2.8 2 11.1 4.0 - 59.1 6.3 115.0 71.6
19 16 2.3 1 10.7 4.5 - 50.2 5.1 101.1 64.3
18 11 2.6 - 9.6 3.8 - 50.3 3.6 102.2 67.4
18 13 2.8 2 10.4 3.8 50B € 56.9 3.1 92.4 49.6
18 13 3.1 2 9.9 4.1 - 47.6 4.4 105.0 57.2
18 12 2.2 3 10.8 4.3 - 52.1 5.2 116.3 73.4
18 11 3.4 2 10.3 4.2 - 47.2 3.8 95.0 56.3
16 15 3.2 - 8.1 3.2 - 49.2 3.5 90.6 50.8
15 8 1.7 - 12.4 4.5 - 52.2 4.5 117.0 72.2
15 16 2.2 4 10.7 4.5 - 50.2 4.3 123.8 77.0
14 19 1.5 - 8.8 3.5 - 50.1 5.5 83.9 54.8
14 19 2.9 1 12.0 5.0 - 47.9 4.6 111.3 64.3
14 17 2.0 3 10.0 4.1 - 48.1 3.5 90.6 50.6
13 16 1.9 1 8.9 3.6 - 46.8 3.5 102.8 64.2
13 19 2.7 4 8.5 3.3 - 50.6 3.4 98.8 57.9
13 23 3.0 3 10.6 3.5 - 48.5 4.3 116.9 66.8
12 21 1.7 1 9.2 3.6 - 43.2 4.1 89.4 53.2
12 14 2.1 1 10.2 4.3 - 45.1 5.1 102.5 68.2
11 26 2.3 2 9.1 4.1 - 45.0 4.1 99.1 60.0
11 17 3.0 3 11.3 4.7 - 46.9 4.2 99.8 61.5
11 8 1.7 - 9.7 3.5 - 49.1 4.8 112.0 67.2
11 14 2.4 1 11.5 3.8 - 47.3 5.0 102.5 61.6
11 22 2.2 3 6.8 2.5 - 36.3 2.6 54.5 29.9
10 21 3.0 1 7.8 2.9 - 46.3 3.3 104.1 56.7
10 18 2.0 3 12.5 5.2 - 49.7 3.8 101.1 66.2
10 34 2.8 2 7.2 2.8 - 41.5 3.8 85.8 48.0
10 9 2.6 3 11.1 3.6 - 46.5 4.5 99.3 65.5
10 34 3.0 3 8.0 3.1 - 46.3 3.8 100.9 54.0
8 12 2.3 3 9.0 2.4 - 42.6 4.1 72.5 44.9
8 27 2.1 2 7.0 2.4 - 39.8 2.1 87.6 42.0
7 25 1.7 2 5.2 1.9 - 38.4 2.2 76.1 45.0
7 19 2.1 3 7.4 2.6 - 44.1 3.9 93.0 45.0
7 21 2.8 3 9.5 2.8 - 50.5 4.4 108.3 62.8
6 15 2.3 1 7.6 2.7 - 40.5 3.9 89.6 63.9
5 20 2.0 2 9.8 3.5 - 45.7 4.1 98.2 63.1

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

U20 Paulista 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

U20 Paulista 2026 sezonunda U20 Paulista 2026, Group 1 grubunun zirvesinde SC Corinthians SP U20 bulunuyor: 11 maçta 28 puan. Attığı gol 25, yediği gol 3; averajı 22. Takipçileri Santos FC SP U20 (26 puan) ve Portuguesa Desportos SP U20 (26 puan). Sezon karnesi 9 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Santos FC SP U20 (29 gol), en az gol yiyen takımı SC Corinthians SP U20 (3 gol). Son maçlarda en iyi formu SC Corinthians SP U20 yakaladı: son 11 maçta 28 puan. Ligde şu ana kadar toplam 212 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra SC Corinthians SP U20 (15 puan), deplasman tablosunda ise Portuguesa Desportos SP U20 (15 puan).

Play-off hattında SC Corinthians SP U20, Santos FC SP U20, Portuguesa Desportos SP U20, Juventus SP U20, Ferroviaria U20, Sertaozinho FC SP U20, AA Portuguesa U20, Jabaquara AC SP U20, Uniao Suzano AC SP U20, Ponte Preta SP U20.

Takımlar