Budaorsi SC - MTK Budapest II 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (15.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB III South West - 4. Hafta kapsamındadır.

Budaorsi SC 1-0 MTK Budapest II - Özet, Goller ve İstatistikler - 15.08.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet
MS
1 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Budaorsi SC MTK Budapest II
%35
Topla Oynama
%65
7
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
3
3
Korner
4
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Budaorsi SC MTK Budapest II
7
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
3
5
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Budaorsi SC MTK Budapest II
%31
Topla Oynama
%69
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
1
2
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Budaorsi SC MTK Budapest II
3
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Budaorsi SC MTK Budapest II
%39
Topla Oynama
%61
4
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
2
1
Korner
3
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Budaorsi SC MTK Budapest II
4
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Budaorsi SC
MTK Budapest II
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
2.0
8.5
Şut
9.5
1.5
Korner
2.0
3.0
Sarı Kart
1.5
0.0
Faul
0.0
Budaorsi SC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.54
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.23
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.91
%0
MTK Budapest II
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.91
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.23
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.54
%100
Budaorsi SC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.92
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.21
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.33
%0
MTK Budapest II
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.33
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.21
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.92
%0
Budaorsi SC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
MTK Budapest II
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Budaorsi SC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
MTK Budapest II
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Budaorsi SC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
MTK Budapest II
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Budaorsi SC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.48
%0
Üst:
1
Oran:
1.83
%100
MTK Budapest II
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.48
%100
Üst:
0
Oran:
1.83
%0
Budaorsi SC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
MTK Budapest II
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Budaorsi SC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
MTK Budapest II
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Budaorsi SC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.24
%100
Oran:
0
Oran:
2.41
%0
MTK Budapest II
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.24
%100
Oran:
0
Oran:
2.41
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.54
0
3.23
2
1.91
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.92
0
2.21
2
2.33
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.68
0
2.55
2
2.17
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.40
0
3.83
2
3.23
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.25
1 ve 2
1.29
0 ve 2
1.14
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.40
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.20
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.48
Üst
1.83
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.53
Üst
1.76
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.78
Üst
1.51
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.48
Üst
1.82
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.63
Üst
1.64
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.83
Üst
1.48
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.24
Yok
2.41
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.79
Yok
1.15
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.17
Yok
1.31
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.57
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.55

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 6 0 0 23 - 2 21 18
G G G G G
2
5 5 0 0 19 - 4 15 15
G G G G G
3
6 4 1 1 12 - 5 7 13
G G B G G
4
5 4 0 1 11 - 5 6 12
G G M G G
5
5 3 1 1 10 - 5 5 10
G B M G G
6
5 3 0 2 17 - 7 10 9
G G M M G
7
6 3 0 3 11 - 13 -2 9
G M G M M
8
6 2 2 2 8 - 7 1 8
M G B B G
9
6 2 1 3 8 - 11 -3 7
M G B G M
10
6 2 1 3 10 - 14 -4 7
M M G M G
11
6 2 1 3 9 - 20 -11 7
M G G M M
12
5 1 2 2 10 - 10 0 5
B G B M M
13
6 0 2 4 8 - 16 -8 2
M B M M M
14
6 0 1 5 2 - 14 -12 1
M M M B M
15
1 0 0 1 0 - 3 -3 0
M
16
6 0 0 6 1 - 23 -22 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 12 - 0 12 9
G G G
2
3 3 0 0 12 - 2 10 9
G G G
3
3 3 0 0 8 - 0 8 9
G G G
4
3 3 0 0 10 - 3 7 9
G G G
5
4 2 1 1 9 - 7 2 7
B M G G
6
2 2 0 0 12 - 2 10 6
G G
7
2 2 0 0 6 - 0 6 6
G G
8
3 2 0 1 8 - 3 5 6
G G M
9
3 2 0 1 5 - 4 1 6
G G M
10
3 1 1 1 7 - 6 1 4
B G M
11
2 1 1 0 2 - 1 1 4
G B
12
3 1 1 1 5 - 6 -1 4
G B M
13
3 0 1 2 4 - 8 -4 1
B M M
14
3 0 1 2 1 - 8 -7 1
M M B
15
0 0 0 0 0 - 0 0 0
16
3 0 0 3 1 - 7 -6 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 11 - 2 9 9
G G G
2
4 2 1 1 6 - 5 1 7
M G B G
3
2 2 0 0 7 - 2 5 6
G G
4
4 1 1 2 6 - 6 0 4
M M B G
5
3 1 0 2 5 - 5 0 3
M M G
6
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
7
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
M M G
8
3 1 0 2 3 - 10 -7 3
M G M
9
2 0 1 1 3 - 4 -1 1
B M
10
2 0 1 1 2 - 5 -3 1
B M
11
3 0 1 2 4 - 8 -4 1
B M M
12
3 0 1 2 4 - 16 -12 1
B M M
13
1 0 0 1 0 - 3 -3 0
M
14
3 0 0 3 1 - 6 -5 0
M M M
15
2 0 0 2 1 - 7 -6 0
M M
16
3 0 0 3 0 - 16 -16 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 1 - 0
MS | 1 - 0
Saat
15 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 33°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.54
MS 0
3.23
MS 2
1.91

Budaorsi SC - MTK Budapest II maç özeti

Macaristan - NB III South West - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Budaorsi SC, MTK Budapest II karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 15.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Budaorsi SC - MTK Budapest II): topla oynama %35 - %65, isabetli şut 2 - 3.

Puan durumunda Budaorsi SC 11. sırada 7 puanla, MTK Budapest II 6. sırada 9 puanla yer alıyor.