YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Primera Division, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Colo Colo (K) (70 puan), 2. Universidad Catolica (K) (55 puan), 3. Universidad de Chile (K) (51 puan).
Primera Division, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Colo Colo (K) (70 puan), 2. Universidad Catolica (K) (55 puan), 3. Universidad de Chile (K) (51 puan).
Şili
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 24 | 23 | 1 | 0 | 100 - 4 | 96 | 70 | |||
|
2
| 23 | 18 | 1 | 4 | 51 - 14 | 37 | 55 | |||
|
3
| 23 | 16 | 3 | 4 | 61 - 24 | 37 | 51 | |||
|
4
| 23 | 13 | 5 | 5 | 46 - 21 | 25 | 44 | |||
|
5
| 22 | 10 | 5 | 7 | 32 - 29 | 3 | 35 | |||
|
6
| 23 | 9 | 5 | 9 | 25 - 25 | 0 | 32 | |||
|
7
| 21 | 8 | 5 | 8 | 23 - 35 | -12 | 29 | |||
|
8
| 22 | 8 | 3 | 11 | 33 - 34 | -1 | 27 | |||
|
9
| 24 | 7 | 3 | 14 | 30 - 58 | -28 | 24 | |||
|
10
| 24 | 5 | 5 | 14 | 18 - 44 | -26 | 20 | |||
|
11
| 22 | 4 | 4 | 14 | 15 - 46 | -31 | 16 | |||
|
12
| 23 | 4 | 2 | 17 | 22 - 60 | -38 | 14 | |||
|
13
| 22 | 2 | 0 | 20 | 20 - 82 | -62 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 11 | 1 | 0 | 47 - 4 | 43 | 34 | |||
| 2 | 12 | 10 | 1 | 1 | 33 - 6 | 27 | 31 | |||
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 37 - 13 | 24 | 27 | |||
| 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 19 - 7 | 12 | 21 | |||
| 5 | 11 | 6 | 2 | 3 | 17 - 10 | 7 | 20 | |||
| 6 | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 - 11 | 11 | 19 | |||
| 7 | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 - 9 | 4 | 18 | |||
| 8 | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 - 19 | -5 | 16 | |||
| 9 | 12 | 4 | 2 | 6 | 18 - 28 | -10 | 14 | |||
| 10 | 12 | 2 | 4 | 6 | 8 - 18 | -10 | 10 | |||
| 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 - 28 | -17 | 9 | |||
| 12 | 12 | 2 | 0 | 10 | 8 - 25 | -17 | 6 | |||
| 13 | 11 | 0 | 0 | 11 | 8 - 43 | -35 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 12 | 0 | 0 | 53 - 0 | 53 | 36 | |||
| 2 | 12 | 7 | 3 | 2 | 24 - 11 | 13 | 24 | |||
| 3 | 11 | 8 | 0 | 3 | 18 - 8 | 10 | 24 | |||
| 4 | 12 | 7 | 2 | 3 | 27 - 14 | 13 | 23 | |||
| 5 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 - 19 | -4 | 15 | |||
| 6 | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 - 16 | -4 | 14 | |||
| 7 | 11 | 3 | 4 | 4 | 9 - 16 | -7 | 13 | |||
| 8 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 - 26 | -16 | 10 | |||
| 9 | 12 | 3 | 1 | 8 | 12 - 30 | -18 | 10 | |||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 - 23 | -12 | 8 | |||
| 11 | 11 | 2 | 2 | 7 | 14 - 35 | -21 | 8 | |||
| 12 | 10 | 2 | 1 | 7 | 4 - 18 | -14 | 7 | |||
| 13 | 11 | 2 | 0 | 9 | 12 - 39 | -27 | 6 |
|
|
3.22
|
|
|
4.17
|
|
|
1.29
|
|
|
%45.95
|
|
|
|
%14.19
|
|
|
|
%39.86
|
|
|
|
%43.92
|
|
|
|
%56.08
|
|
|
|
%18.24
|
|
|
|
%59.46
|
|
|
|
%22.30
|
|
|
|
%39.86
|
|
|
|
%60.14
|
|
|
|
%20.95
|
|
|
|
%40.54
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%13.51
|
|
| 18 Ağustos Salı | ||||
| 4 - 0 | MS | |||
| 25 Ağustos Salı | ||||
| 1 - 3 | MS | |||
| 02 Eylül Çarşamba | ||||
| 0 - 2 | MS | |||
| 03 Eylül Perşembe | ||||
| 4 - 0 | MS | |||
| 12 Eylül Cumartesi | ||||
| 17:00 | ||||
| 10 Eylül Perşembe | ||||
| 00:00 | ||||
| 25 Ağustos Salı | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 0 - 3 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 2 - 4 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 12 Ağustos Çarşamba | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| ERT | ||||
| 2 - 2 | MS | |||
| 3 - 0 | MS | |||
| 6 - 2 | MS | |||
| 20 Ağustos Perşembe | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 3 - 1 | MS | |||
| 1 - 4 | MS | |||
| 16 Ağustos Pazar | ||||
| 0 - 5 | MS | |||
| 5 - 1 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 4 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 3 | MS | |||
| 0 - 9 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 0 - 4 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 0 - 1 | MS | |||
| 28 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 4 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 6 | MS | |||
| ERT | ||||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 0 | MS | |||
|
|
3.22
|
|
|
4.17
|
|
|
1.29
|
|
|
%45.95
|
|
|
|
%14.19
|
|
|
|
%39.86
|
|
|
|
%43.92
|
|
|
|
%56.08
|
|
|
|
%18.24
|
|
|
|
%59.46
|
|
|
|
%22.30
|
|
|
|
%39.86
|
|
|
|
%60.14
|
|
|
|
%20.95
|
|
|
|
%40.54
|
|
|
|
%25.00
|
|
|
|
%13.51
|
|
|
|
%8.78
|
|
|
|
%8.11
|
|
|
|
%7.43
|
|
|
|
%7.43
|
|
|
|
%6.76
|
|
|
|
%6.08
|
|
|
|
%5.41
|
|
|
|
%4.73
|
|
|
|
%4.05
|
|
|
|
%4.05
|
|
|
|
%29.05
|
|
|
|
%20.27
|
|
|
|
%18.92
|
|
|
|
%14.86
|
|
|
|
%10.14
|
|
|
|
%2.70
|
|
|
|
%2.03
|
|
|
|
%1.35
|
|
|
|
%0.68
|
|
|
|
%7.77
|
37
|
|
|
%7.77
|
37
|
|
|
%10.29
|
49
|
|
|
%10.08
|
48
|
|
|
%6.30
|
30
|
|
|
%11.34
|
54
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 100 | 4 | 0.5 | - | 16.2 | 7.4 | 44.2 | 5.6 | 82.3 | 67.3 | |
| 61 | 24 | 0.7 | 1 | 9.6 | 3.8 | 29.5 | 3.3 | 48.3 | 33.7 | |
| 51 | 14 | 0.6 | - | 10.4 | 4.2 | 24.3 | 3.5 | 42.8 | 37.6 | |
| 46 | 21 | 0.9 | - | 7.3 | 4.0 | 29.2 | 1.6 | 49.3 | 29.7 | |
| 33 | 34 | 0.8 | - | 3.6 | 1.9 | 26.8 | 1.8 | 42.2 | 20.0 | |
| 32 | 29 | 0.2 | - | 2.7 | 1.4 | 10.0 | 1.1 | 21.4 | 13.9 | |
| 30 | 58 | 0.8 | 2 | 7.2 | 3.1 | 31.5 | 2.6 | 65.9 | 35.7 | |
| 25 | 25 | 0.7 | - | 5.1 | 2.4 | 22.4 | 2.5 | 42.1 | 27.0 | |
| 23 | 35 | 0.8 | 1 | 3.2 | 1.3 | 20.8 | 1.1 | 38.2 | 22.0 | |
| 22 | 60 | 0.7 | - | 4.2 | 1.9 | 22.4 | 1.3 | 43.3 | 29.7 | |
| 20 | 82 | 0.6 | 2 | 3.7 | 1.8 | 18.4 | 1.0 | 40.1 | 18.8 | |
| 18 | 44 | 0.9 | - | 5.0 | 2.2 | 23.9 | 1.3 | 58.2 | 28.9 | |
| 15 | 46 | 0.9 | 3 | 3.8 | 1.9 | 23.7 | 1.4 | 40.0 | 21.9 |
Primera Division, Kadınlar 2026 sezonunda zirvede Colo Colo (K) bulunuyor: 24 maçta 70 puan. Attığı gol 100, yediği gol 4; averajı 96. Takipçileri Universidad Catolica (K) (55 puan) ve Universidad de Chile (K) (51 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 13 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Colo Colo (K) (100 gol), en az gol yiyen takımı Colo Colo (K) (4 gol). Son maçlarda en iyi formu Colo Colo (K) yakaladı: son 24 maçta 70 puan. Ligde şu ana kadar toplam 476 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Colo Colo (K) (34 puan), deplasman tablosunda ise Colo Colo (K) (36 puan).
Play-off hattında Colo Colo (K), Universidad Catolica (K), Universidad de Chile (K), Coquimbo Unido (K), Palestino (K), Union Espanola (K), Huachipato (K), Deportes Iquique (K). Küme Düşme hattında Deportes Temuco (K), Deportes Recoleta (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.