Monori SE - Hodmezovasarhelyi FC 4-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB III NB III 26/27, South East - 5. Hafta kapsamındadır.

Monori SE 4-1 Hodmezovasarhelyi FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 26.08.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
4 - 1
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
7
Gol yeme
8
Kazanamama
7/8
2.5 Üst
6/7
2.5 Üst
7/8
Karşılıklı Gol
6/7
Gol yeme
9/10

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Monori Hodmezovasarhelyi FC
%62
Topla Oynama
%38
14
Toplam Şut
11
10
İsabetli Şut
3
5
Korner
4
1
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Monori Hodmezovasarhelyi FC
14
Toplam Şut
11
10
İsabetli Şut
3
4
İsabetsiz Şut
8
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Monori Hodmezovasarhelyi FC
%55
Topla Oynama
%45
4
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
0
2
Korner
4
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Monori Hodmezovasarhelyi FC
4
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
0
1
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Monori Hodmezovasarhelyi FC
%69
Topla Oynama
%31
10
Toplam Şut
7
7
İsabetli Şut
3
3
Korner
0
0
Sarı Kart
1
1
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Monori Hodmezovasarhelyi FC
10
Toplam Şut
7
7
İsabetli Şut
3
3
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Monori
Hodmezovasarhelyi FC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.5
Yediği Gol
2.5
6.0
Şut
8.0
2.5
Korner
2.0
4.5
Sarı Kart
0.5
0.0
Faul
0.0
Monori
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.43
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.49
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.48
%50
Hodmezovasarhelyi FC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
4.48
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.49
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.43
%50
Monori
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.82
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.26
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.56
%50
Hodmezovasarhelyi FC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.56
%50
Beraberlik:
0
Oran:
2.26
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.82
%50
Monori
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Hodmezovasarhelyi FC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Monori
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Hodmezovasarhelyi FC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Monori
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
2.04
%50
Üst:
1
Oran:
1.39
%50
Hodmezovasarhelyi FC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
2.04
%0
Üst:
2
Oran:
1.39
%100
Monori
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Hodmezovasarhelyi FC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Monori
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Hodmezovasarhelyi FC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Monori
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Hodmezovasarhelyi FC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Monori
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.44
%50
Oran:
1
Oran:
1.95
%50
Hodmezovasarhelyi FC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.44
%50
Oran:
1
Oran:
1.95
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.43
0
3.49
2
4.48
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.82
0
2.26
2
4.56
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.74
0
2.56
2
4.05
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.18
0
3.44
2
1.93
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.29
0 ve 2
1.48
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.88
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
2.04
Üst
1.39
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
2.07
Üst
1.37
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.35
Üst
1.27
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.42
Üst
1.98
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.07
Üst
1.37
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.34
Üst
2.16
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.44
Yok
1.95
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.37
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.65
Yok
1.20
3
Tek / Çift
Tek
1.72
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.75
Çift
1.56

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 6 0 0 21 - 2 19 18
G G G G G
2
6 5 0 1 12 - 3 9 15
G G G G M
3
6 4 1 1 16 - 10 6 13
G G G B M
4
6 3 2 1 17 - 6 11 11
B G B G G
5
6 3 2 1 17 - 9 8 11
B M G B G
6
6 3 2 1 14 - 8 6 11
B M G G B
7
6 3 1 2 12 - 12 0 10
G G G B M
8
6 2 3 1 14 - 14 0 9
B G M B B
9
6 2 2 2 12 - 9 3 8
B M G M G
10
6 2 2 2 11 - 9 2 8
B M G G B
11
6 1 2 3 12 - 11 1 5
M M M G B
12
6 1 0 5 4 - 23 -19 3
M G M M M
13
6 0 3 3 5 - 11 -6 3
B M M M B
14
6 0 3 3 6 - 15 -9 3
B M B M B
15
6 0 2 4 9 - 19 -10 2
M M M M B
16
6 0 1 5 5 - 26 -21 1
M M M M B
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 15 - 0 15 12
G G G G
2
3 3 0 0 6 - 0 6 9
G G G
3
3 2 1 0 7 - 3 4 7
G B G
4
2 2 0 0 11 - 2 9 6
G G
5
2 2 0 0 7 - 1 6 6
G G
6
3 2 0 1 9 - 5 4 6
M G G
7
4 1 2 1 11 - 5 6 5
B M G B
8
3 1 2 0 10 - 4 6 5
G B B
9
3 1 2 0 9 - 6 3 5
G B B
10
3 1 1 1 6 - 4 2 4
B M G
11
3 1 0 2 5 - 7 -2 3
M G M
12
3 1 0 2 2 - 8 -6 3
G M M
13
4 0 2 2 7 - 9 -2 2
B M M B
14
2 0 1 1 1 - 4 -3 1
M B
15
3 0 1 2 3 - 7 -4 1
M M B
16
3 0 1 2 4 - 9 -5 1
M M B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 7 - 5 2 7
G G B
2
4 2 1 1 9 - 9 0 7
G G B M
3
2 2 0 0 6 - 2 4 6
G G
4
3 2 0 1 6 - 3 3 6
G G M
5
3 2 0 1 7 - 5 2 6
M G G
6
4 1 2 1 6 - 4 2 5
M B B G
7
3 1 1 1 7 - 5 2 4
M G B
8
3 1 1 1 5 - 5 0 4
M G B
9
3 1 1 1 5 - 8 -3 4
G M B
10
3 0 2 1 3 - 4 -1 2
B B M
11
3 0 2 1 2 - 4 -2 2
B B M
12
4 0 2 2 5 - 11 -6 2
M B M B
13
2 0 0 2 1 - 6 -5 0
M M
14
2 0 0 2 2 - 10 -8 0
M M
15
3 0 0 3 2 - 15 -13 0
M M M
16
3 0 0 3 1 - 17 -16 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
44' 1 - 0
IY | 1 - 0
46' 1 - 1
49' 2 - 1
52' 3 - 1
63' 4 - 1
68'
68'
MS | 4 - 1
Saat
26 Ağustos 2026, Çarşamba 18:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 29°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.43
MS 0
3.49
MS 2
4.48
2.5 Alt
2.04
2.5 Üst
1.39

Monori - Hodmezovasarhelyi FC maç özeti

Macaristan - NB III NB III 26/27, South East - 5. Hafta kapsamında oynanan maçta Monori, Hodmezovasarhelyi FC karşısında 4-1 kazandı. Karşılaşma 26.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Maçta 0 sarı, 2 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Monori - Hodmezovasarhelyi FC): topla oynama %62 - %38, isabetli şut 10 - 3.

Puan durumunda Monori 10. sırada 8 puanla, Hodmezovasarhelyi FC 14. sırada 3 puanla yer alıyor.