YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U20 Paranaense, 1. Divisao 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Coritiba U20 (25 puan), 2. Paranaense U20 (25 puan), 3. FC Cascavel PR U20 (20 puan).
U20 Paranaense, 1. Divisao 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Coritiba U20 (25 puan), 2. Paranaense U20 (25 puan), 3. FC Cascavel PR U20 (20 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 11 | 8 | 1 | 2 | 24 - 8 | 16 | 25 | |||
|
2
| 11 | 8 | 1 | 2 | 22 - 9 | 13 | 25 | |||
|
3
| 11 | 5 | 5 | 1 | 23 - 15 | 8 | 20 | |||
|
4
| 11 | 5 | 3 | 3 | 21 - 19 | 2 | 18 | |||
|
5
| 11 | 5 | 1 | 5 | 16 - 16 | 0 | 16 | |||
|
6
| 11 | 4 | 2 | 5 | 23 - 21 | 2 | 14 | |||
|
7
| 11 | 4 | 2 | 5 | 15 - 17 | -2 | 14 | |||
|
8
| 11 | 4 | 2 | 5 | 13 - 17 | -4 | 14 | |||
|
9
| 11 | 3 | 4 | 4 | 14 - 16 | -2 | 13 | |||
|
10
| 11 | 2 | 3 | 6 | 14 - 26 | -12 | 9 | |||
|
11
| 11 | 2 | 2 | 7 | 11 - 19 | -8 | 8 | |||
|
12
| 11 | 2 | 2 | 7 | 13 - 26 | -13 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 - 4 | 13 | 15 | |||
| 2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 - 2 | 11 | 15 | |||
| 3 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 - 6 | 5 | 12 | |||
| 4 | 5 | 3 | 2 | 0 | 19 - 12 | 7 | 11 | |||
| 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 - 4 | 6 | 10 | |||
| 6 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 10 | |||
| 7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 - 10 | 2 | 9 | |||
| 8 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 - 9 | -1 | 8 | |||
| 9 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 - 8 | 1 | 7 | |||
| 10 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 - 9 | -2 | 7 | |||
| 11 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 - 7 | -2 | 5 | |||
| 12 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 - 10 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 - 4 | 3 | 10 | |||
| 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 - 7 | 2 | 10 | |||
| 3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 - 8 | -1 | 9 | |||
| 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 - 9 | 3 | 8 | |||
| 5 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 - 15 | -4 | 8 | |||
| 6 | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 - 7 | 0 | 6 | |||
| 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 - 7 | -4 | 5 | |||
| 8 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 - 12 | -6 | 4 | |||
| 9 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 - 16 | -8 | 4 | |||
| 10 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 - 9 | -5 | 3 | |||
| 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 - 12 | -6 | 3 | |||
| 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 - 17 | -11 | 1 |
|
|
3.10
|
|
|
0.91
|
|
|
0.34
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%24.68
|
|
|
|
%29.87
|
|
|
|
%40.26
|
|
|
|
%59.74
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%93.51
|
|
|
|
%1.30
|
|
|
|
%61.04
|
|
|
|
%38.96
|
|
|
|
%20.78
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%24.68
|
|
|
|
%11.69
|
|
|
|
3.10
|
|
|
0.91
|
|
|
0.34
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%24.68
|
|
|
|
%29.87
|
|
|
|
%40.26
|
|
|
|
%59.74
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%93.51
|
|
|
|
%1.30
|
|
|
|
%61.04
|
|
|
|
%38.96
|
|
|
|
%20.78
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%24.68
|
|
|
|
%11.69
|
|
|
|
%10.39
|
|
|
|
%10.39
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%7.79
|
|
|
|
%7.79
|
|
|
|
%7.79
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%3.90
|
|
|
|
%3.90
|
|
|
|
%38.96
|
|
|
|
%29.87
|
|
|
|
%24.68
|
|
|
|
%5.19
|
|
|
|
%1.30
|
|
|
|
%0.84
|
2
|
|
|
%0.84
|
2
|
|
|
%0.84
|
2
|
|
|
%0.84
|
2
|
|
|
%2.09
|
5
|
|
|
%2.51
|
6
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 | 18 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 26 | 26 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 25 | 9 | 0.2 | - | 1.0 | 0.4 | - | 4.4 | 0.5 | 8.4 | 4.6 | |
| 23 | 25 | 0.1 | - | 0.8 | 0.6 | - | 3.8 | 0.4 | 6.7 | 3.6 | |
| 22 | 22 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 22 | 11 | 0.8 | 1 | 1.9 | 1.2 | 100B € | 10.0 | 1.5 | 15.5 | 10.8 | |
| 22 | 22 | 0.1 | 2 | 0.2 | - | - | 2.3 | 0.1 | 3.2 | 1.3 | |
| 18 | 19 | 0.4 | - | 2.8 | 1.2 | - | 12.9 | 2.5 | 23.6 | 16.4 | |
| 14 | 16 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 14 | 26 | 0.2 | 1 | 0.8 | 0.3 | - | 4.9 | 0.7 | 8.0 | 3.4 | |
| 13 | 26 | 0.4 | - | 0.4 | 0.2 | - | 2.8 | 0.1 | 6.9 | 2.2 | |
| 11 | 19 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
U20 Paranaense, 1. Divisao 2026 sezonunda zirvede Coritiba U20 bulunuyor: 11 maçta 25 puan. Attığı gol 24, yediği gol 8; averajı 16. Takipçileri Paranaense U20 (25 puan) ve FC Cascavel PR U20 (20 puan). Sezon karnesi 8 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Coritiba U20 (24 gol), en az gol yiyen takımı Coritiba U20 (8 gol). Son maçlarda en iyi formu Coritiba U20 yakaladı: son 11 maçta 25 puan. Ligde şu ana kadar toplam 209 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Coritiba U20 (15 puan), deplasman tablosunda ise Coritiba U20 (10 puan).
Play-off hattında Coritiba U20, Paranaense U20, FC Cascavel PR U20, City London FC PR U20, Operario U20, Galo Maringa PR U20, Araucaria Ecr PR U20, Patriotas FC PR U20. Küme Düşme hattında Hope Internacional FC PR U20, Cianorte FC PR U20.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.