Primera Nacional 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Ferro (53 puan), 2. Dep. Moron (49 puan), 3. Colon (45 puan).

Primera Nacional 2026

Primera Nacional
Tüm Ligler
Search
Arjantin
Takvim 2026
2026
2025
2024
2023
2022
2021
Primera Nacional maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
271210530 - 22846
2
27137740 - 33746
3
25129426 - 141245
4
271331131 - 28342
5
26118729 - 191041
6
27118828 - 25341
7
27109820 - 20039
8
271151134 - 28638
9
26108828 - 24438
10
27812727 - 24336
11
26971024 - 25-134
12
27971122 - 29-734
13
27881127 - 23432
14
27791123 - 31-830
15
27781220 - 27-729
16
27513923 - 30-728
17
27761419 - 29-1027
18
26581321 - 41-2023
Finaller
Yükselme Play-off
Küme Düşme
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
1.94
Korner
8.51
Sarı Kart
4.73
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.20
228
X
%32.51
157
2
%20.29
98
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%68.12
329
Üst
%31.88
154
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%29.81
144
X
%51.97
251
2
%18.22
88
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%39.96
193
KG Yok
%60.04
290
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%39.96
193
2-3 Gol
%48.03
232
4-5 Gol
%10.77
52
6+ Gol
%1.24
6
Fikstür
28. Hafta
Fikstür
Primera Nacional Skor Anketi
En Popüler İY Skorları
0-0 %34
1-0 %21
0-1 %13
En Popüler MS Skorları
1-0 %13
1-1 %12
2-1 %10
Son 30 günde 2993 kişi 130145 ankete katıldı.
Oy Ver

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025
2024
2023
2022
2021
Şampiyonlar — Tümü
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2004
2003
2002
2001
2001
2000
1999
1998
1997
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1989
1985
1983
1982
1980
1979
1978
1978
1977
1976
1976
1975
1974
1973
1971
1970
1969
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1958
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1940
1939
1910
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
Belgrano logosu Sarmiento logosu Talleres logosu
21/22 19/20 15/16
2 2
Aldosivi logosu Rosario Central logosu
17/18 12/13
3 2
Aldosivi logosu
24/25 23/24
4 2
Aldosivi logosu
23/24 17/18
5 2
Independiente Rivadavia logosu Argentinos Juniors logosu
22/23 16/17
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
Belgrano logosu Sarmiento logosu Talleres logosu
21/22 19/20 15/16
2 2
Aldosivi logosu Rosario Central logosu
17/18 12/13
3 2
Aldosivi logosu
24/25 23/24
4 2
Aldosivi logosu
23/24 17/18
5 2
Independiente Rivadavia logosu Argentinos Juniors logosu
22/23 16/17
6 2
Belgrano logosu River Plate logosu
21/22 11/12
7 2
Independiente Rivadavia logosu Club Atletico Tigre logosu
22/23 20/21
8 2
Belgrano logosu Club Atletico Tigre logosu
21/22 20/21
9 2
Belgrano logosu Club Atletico Tigre logosu
21/22 20/21
10 2
Club Atletico Tigre logosu River Plate logosu
20/21 11/12
11 2
Aldosivi logosu
24/25 23/24
12 2
Club Atletico Tigre logosu Arsenal de Sarandi logosu
20/21 18/19
13 2
Independiente Rivadavia logosu River Plate logosu
22/23 11/12
14 2
Atletico Tucuman logosu
14/15 08/09
15 2
Belgrano logosu Sarmiento logosu
21/22 19/20
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 33 18
2024 33 18
Gol Kralları — Tümü
2025 33 18
2024 33 18
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2026 85 33
2023-2026 96 31
2024-2026 104 30
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2026 107
2024-2026 106
2024-2026 104
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2026 4
2024-2026 3
2024-2026 2

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
1.94
Korner
8.51
Sarı Kart
4.73
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.20
228
X
%32.51
157
2
%20.29
98
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%68.12
329
Üst
%31.88
154
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%29.81
144
X
%51.97
251
2
%18.22
88
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%39.96
193
KG Yok
%60.04
290
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%39.96
193
2-3 Gol
%48.03
232
4-5 Gol
%10.77
52
6+ Gol
%1.24
6
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%16.56
80
0-0
%15.53
75
1-1
%13.66
66
2-0
%10.97
53
2-1
%10.56
51
0-1
%7.87
38
1-2
%5.18
25
0-2
%3.52
17
3-0
%3.11
15
2-2
%2.69
13
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%23.81
115
X/X
%22.57
109
X/1
%21.33
103
2/2
%11.18
54
X/2
%8.07
39
1/X
%4.97
24
2/X
%4.97
24
2/1
%2.07
10
1/2
%1.04
5
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%12.62
118
16-30
%14.12
132
31-45
%15.72
147
46-60
%18.07
169
61-75
%16.68
156
76-90
%22.89
214
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
43 25 2.4 5 8.6 3.9 3.5Mn € 49.7 2.9 94.3 65.5
40 33 1.6 4 9.1 3.4 2.9Mn € 51.6 5.6 109.8 63.7
38 25 1.7 2 7.0 2.9 4.2Mn € 47.8 3.0 98.6 50.7
34 28 1.9 5 9.3 4.5 2.8Mn € 48.8 4.0 107.6 59.2
34 21 2.0 2 8.8 3.9 6.0Mn € 54.5 4.8 92.6 64.6
34 25 2.7 5 8.0 3.1 3.7Mn € 50.0 5.0 100.8 63.4
32 24 2.6 3 9.0 3.1 9.8Mn € 55.2 4.5 113.5 72.4
31 28 2.0 4 7.5 3.2 4.2Mn € 53.6 3.9 97.0 54.8
30 22 3.1 2 7.4 3.0 3.3Mn € 50.4 3.4 106.9 61.7
29 19 1.9 1 9.8 3.9 830B € 52.2 4.2 103.8 69.1
28 25 2.3 2 7.9 3.3 2.3Mn € 51.0 3.3 84.4 44.2
28 24 2.3 2 7.9 3.5 4.1Mn € 52.8 3.8 94.1 55.6
27 24 3.0 6 8.8 3.0 3.3Mn € 54.5 3.9 116.8 60.2
27 35 2.1 3 6.3 2.5 2.1Mn € 50.0 4.4 100.4 60.0
27 23 1.9 - 9.1 3.5 3.0Mn € 51.1 4.6 113.0 64.9
26 14 2.2 2 7.2 2.8 3.1Mn € 44.6 4.0 103.0 55.2
25 29 2.9 1 8.4 3.4 3.0Mn € 50.2 4.5 92.0 53.9
25 24 2.4 8 5.7 2.5 2.8Mn € 47.1 3.3 95.0 50.5
25 29 2.8 6 9.6 2.9 1.8Mn € 51.4 3.6 106.4 58.3
24 25 1.8 1 6.1 2.3 2.4Mn € 49.2 4.8 103.0 64.6
23 30 2.4 5 9.7 3.6 3.3Mn € 50.8 4.1 92.4 64.1
23 31 2.3 3 9.9 3.6 3.1Mn € 49.4 3.9 92.4 56.8
23 16 1.9 4 7.4 2.6 2.7Mn € 50.0 3.1 115.4 64.7
23 23 2.9 4 5.5 2.3 1.6Mn € 44.7 3.6 103.6 54.7
22 29 2.6 3 5.9 2.6 2.4Mn € 46.7 4.2 84.0 51.1
22 33 2.5 5 7.2 3.0 1.7Mn € 49.7 3.3 119.9 64.0
21 41 2.3 5 5.4 2.0 2.1Mn € 46.7 3.3 91.7 52.8
21 30 2.5 3 7.6 2.6 2.1Mn € 48.8 4.3 108.5 68.4
20 20 2.6 7 6.9 2.9 2.4Mn € 47.3 4.5 93.4 58.7
20 15 2.5 8 8.2 3.4 2.9Mn € 51.3 4.0 123.9 71.5
20 28 2.2 7 7.8 3.2 2.4Mn € 45.6 3.7 85.9 47.2
20 27 2.7 2 7.9 2.9 4.3Mn € 49.8 3.1 100.9 54.3
19 29 2.3 4 5.6 2.1 4.4Mn € 49.7 4.2 89.8 53.1
19 32 2.9 7 5.3 2.2 1.6Mn € 46.0 3.0 90.4 55.6
16 24 1.8 5 6.1 2.4 2.6Mn € 50.7 4.7 94.9 58.5
16 25 2.4 6 6.8 2.2 2.4Mn € 46.3 4.1 98.0 55.8

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Primera Nacional 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Primera Nacional 2026 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Ferro bulunuyor: 27 maçta 53 puan. Attığı gol 34, yediği gol 25; averajı 9. Takipçileri Dep. Moron (49 puan) ve Colon (45 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 5 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 36 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Dep. Moron (43 gol), en az gol yiyen takımı Quilmes AC (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Ferro yakaladı: son 27 maçta 53 puan. Ligde şu ana kadar toplam 493 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Dep. Moron (36 puan), deplasman tablosunda ise Ferro (28 puan).

Finaller hattında Ferro. Yükselme Play-off hattında Dep. Moron, Colon, Almirante Brown, Deportivo Madryn, Godoy Cruz, Ciudad de Bolivar, CA Estudiantes. Küme Düşme hattında Defensores B., Acassuso.

Gol krallığında Franco Lautaro Gordillo (Gimnasia y Tiro) 12 golle önde. Onu Franco Fagundez Acosta (12) ve Martin Pino (11) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı