YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Liga MX, Kadınlar, Kapanış 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. America (K) (42 puan), 2. Monterrey (K) (40 puan), 3. Tigres (K) (37 puan).
Liga MX, Kadınlar, Kapanış 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. America (K) (42 puan), 2. Monterrey (K) (40 puan), 3. Tigres (K) (37 puan).
Meksika
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 17 | 13 | 3 | 1 | 44 - 13 | 31 | 42 | |||
|
2
| 17 | 12 | 4 | 1 | 39 - 8 | 31 | 40 | |||
|
3
| 17 | 11 | 4 | 2 | 41 - 13 | 28 | 37 | |||
|
4
| 17 | 11 | 3 | 3 | 46 - 15 | 31 | 36 | |||
|
5
| 17 | 9 | 7 | 1 | 27 - 13 | 14 | 34 | |||
|
6
| 17 | 10 | 3 | 4 | 38 - 26 | 12 | 33 | |||
|
7
| 17 | 9 | 4 | 4 | 38 - 19 | 19 | 31 | |||
|
8
| 17 | 8 | 5 | 4 | 27 - 18 | 9 | 29 | |||
|
9
| 17 | 8 | 4 | 5 | 31 - 23 | 8 | 28 | |||
|
10
| 17 | 6 | 4 | 7 | 23 - 29 | -6 | 22 | |||
|
11
| 17 | 6 | 3 | 8 | 20 - 32 | -12 | 21 | |||
|
12
| 17 | 5 | 3 | 9 | 19 - 27 | -8 | 18 | |||
|
13
| 17 | 4 | 4 | 9 | 32 - 35 | -3 | 16 | |||
|
14
| 17 | 3 | 3 | 11 | 22 - 40 | -18 | 12 | |||
|
15
| 17 | 3 | 2 | 12 | 11 - 46 | -35 | 11 | |||
|
16
| 17 | 2 | 3 | 12 | 14 - 29 | -15 | 9 | |||
|
17
| 17 | 1 | 2 | 14 | 11 - 46 | -35 | 5 | |||
|
18
| 17 | 1 | 1 | 15 | 11 - 62 | -51 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 18 - 7 | 11 | 23 | |||
| 2 | 8 | 7 | 1 | 0 | 27 - 6 | 21 | 22 | |||
| 3 | 9 | 7 | 1 | 1 | 24 - 4 | 20 | 22 | |||
| 4 | 8 | 6 | 1 | 1 | 26 - 7 | 19 | 19 | |||
| 5 | 9 | 6 | 1 | 2 | 25 - 15 | 10 | 19 | |||
| 6 | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 - 4 | 10 | 17 | |||
| 7 | 8 | 5 | 1 | 2 | 23 - 8 | 15 | 16 | |||
| 8 | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 - 8 | 6 | 16 | |||
| 9 | 9 | 4 | 3 | 2 | 12 - 8 | 4 | 15 | |||
| 10 | 8 | 3 | 5 | 0 | 9 - 5 | 4 | 14 | |||
| 11 | 9 | 3 | 3 | 3 | 20 - 16 | 4 | 12 | |||
| 12 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 - 10 | 3 | 11 | |||
| 13 | 8 | 3 | 1 | 4 | 12 - 14 | -2 | 10 | |||
| 14 | 9 | 3 | 1 | 5 | 9 - 14 | -5 | 10 | |||
| 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 16 - 22 | -6 | 8 | |||
| 16 | 9 | 1 | 2 | 6 | 9 - 16 | -7 | 5 | |||
| 17 | 8 | 1 | 1 | 6 | 7 - 18 | -11 | 4 | |||
| 18 | 9 | 1 | 1 | 7 | 5 - 29 | -24 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 18 - 5 | 13 | 21 | |||
| 2 | 9 | 6 | 2 | 1 | 17 - 7 | 10 | 20 | |||
| 3 | 8 | 5 | 3 | 0 | 15 - 4 | 11 | 18 | |||
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 - 8 | 12 | 17 | |||
| 5 | 9 | 5 | 0 | 4 | 18 - 13 | 5 | 15 | |||
| 6 | 9 | 4 | 2 | 3 | 24 - 15 | 9 | 14 | |||
| 7 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 - 11 | 2 | 14 | |||
| 8 | 8 | 4 | 1 | 3 | 19 - 15 | 4 | 13 | |||
| 9 | 8 | 2 | 5 | 1 | 9 - 6 | 3 | 11 | |||
| 10 | 9 | 3 | 2 | 4 | 8 - 18 | -10 | 11 | |||
| 11 | 9 | 2 | 1 | 6 | 6 - 17 | -11 | 7 | |||
| 12 | 9 | 1 | 3 | 5 | 9 - 21 | -12 | 6 | |||
| 13 | 8 | 1 | 1 | 6 | 12 - 19 | -7 | 4 | |||
| 14 | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 - 13 | -8 | 4 | |||
| 15 | 8 | 1 | 1 | 6 | 6 - 18 | -12 | 4 | |||
| 16 | 9 | 0 | 1 | 8 | 4 - 28 | -24 | 1 | |||
| 17 | 8 | 0 | 1 | 7 | 2 - 32 | -30 | 1 | |||
| 18 | 8 | 0 | 0 | 8 | 6 - 33 | -27 | 0 |
| 18 | 21 | |
| 20 | 18 | |
| 19 | 13 | |
| 19 | 13 | |
| 20 | 11 |
|
|
3.26
|
|
|
9.84
|
|
|
3.37
|
|
|
%49.10
|
|
|
|
%19.76
|
|
|
|
%31.14
|
|
|
|
%40.72
|
|
|
|
%59.28
|
|
|
|
%40.12
|
|
|
|
%32.34
|
|
|
|
%27.54
|
|
|
|
%52.10
|
|
|
|
%47.90
|
|
|
|
%14.37
|
|
|
|
%47.90
|
|
|
|
%25.15
|
|
|
|
%12.57
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 |
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 4 |
|
25/26
24/25
24/25
23/24
|
|
| 2 | 3 |
|
24/25
23/24
21/22
|
|
| 3 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 4 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 5 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
| 1 | 4 |
|
25/26
24/25
24/25
23/24
|
|
| 2 | 3 |
|
24/25
23/24
21/22
|
|
| 3 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 4 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 5 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 6 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 7 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 8 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 9 | 3 |
|
24/25
23/24
21/22
|
|
| 10 | 3 |
|
24/25
23/24
21/22
|
|
| 11 | 3 |
|
24/25
23/24
21/22
|
|
| 12 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 13 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 14 | 3 |
|
25/26
23/24
22/23
|
|
| 15 | 3 |
|
23/24
22/23
21/22
|
| 2025 | 16 | 9 |
| 2025 | 16 | 9 |
| 2026-2026 | 18 | 21 | |
| 2024-2026 | 54 | 20 | |
| 2026-2026 | 20 | 18 |
| 2024-2026 | 55 | |
| 2024-2026 | 54 | |
| 2024-2026 | 54 |
| 2025-2026 | 2 | |
| 2024-2026 | 2 | |
| 2024-2026 | 1 |
|
|
3.26
|
|
|
9.84
|
|
|
3.37
|
|
|
%49.10
|
|
|
|
%19.76
|
|
|
|
%31.14
|
|
|
|
%40.72
|
|
|
|
%59.28
|
|
|
|
%40.12
|
|
|
|
%32.34
|
|
|
|
%27.54
|
|
|
|
%52.10
|
|
|
|
%47.90
|
|
|
|
%14.37
|
|
|
|
%47.90
|
|
|
|
%25.15
|
|
|
|
%12.57
|
|
|
|
%12.57
|
|
|
|
%8.38
|
|
|
|
%7.19
|
|
|
|
%5.99
|
|
|
|
%5.39
|
|
|
|
%5.39
|
|
|
|
%5.39
|
|
|
|
%4.79
|
|
|
|
%4.79
|
|
|
|
%4.79
|
|
|
|
%33.53
|
|
|
|
%19.16
|
|
|
|
%11.98
|
|
|
|
%10.18
|
|
|
|
%10.18
|
|
|
|
%4.79
|
|
|
|
%4.79
|
|
|
|
%3.59
|
|
|
|
%1.80
|
|
|
|
%13.42
|
73
|
|
|
%12.87
|
70
|
|
|
%20.22
|
110
|
|
|
%16.18
|
88
|
|
|
%15.07
|
82
|
|
|
%22.24
|
121
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 62 | 21 | 1.7 | 2 | 18.1 | 7.6 | 85B € | 61.8 | 7.9 | 105.3 | 86.1 | |
| 52 | 21 | 1.0 | 1 | 16.3 | 8.4 | - | 56.7 | 5.7 | 93.9 | 64.7 | |
| 49 | 15 | 1.4 | - | 12.2 | 6.5 | 140B € | 51.1 | 5.4 | 75.9 | 60.8 | |
| 46 | 39 | 1.5 | 3 | 15.4 | 7.3 | 102B € | 51.9 | 6.2 | 93.2 | 64.8 | |
| 43 | 17 | 1.5 | - | 14.0 | 7.4 | 400B € | 57.9 | 5.3 | 75.7 | 66.1 | |
| 39 | 24 | 1.5 | 1 | 13.5 | 5.3 | 30B € | 53.4 | 5.7 | 71.7 | 57.3 | |
| 32 | 35 | 1.4 | - | 11.9 | 6.2 | 20B € | 49.6 | 5.5 | 75.9 | 58.9 | |
| 31 | 23 | 2.5 | 2 | 10.5 | 5.2 | 30B € | 52.1 | 4.8 | 68.8 | 48.6 | |
| 30 | 22 | 1.9 | 2 | 7.7 | 4.3 | - | 50.4 | 4.9 | 73.0 | 54.4 | |
| 29 | 16 | 1.5 | - | 11.4 | 4.7 | - | 50.1 | 5.1 | 87.4 | 61.3 | |
| 23 | 29 | 1.6 | 1 | 13.1 | 5.9 | - | 51.6 | 5.3 | 96.1 | 64.0 | |
| 22 | 40 | 1.2 | 2 | 8.7 | 4.1 | - | 51.7 | 3.5 | 85.3 | 50.1 | |
| 20 | 32 | 2.5 | 4 | 10.6 | 4.4 | - | 44.2 | 4.4 | 69.4 | 48.9 | |
| 19 | 27 | 1.5 | 2 | 5.2 | 2.3 | 20B € | 36.9 | 1.9 | 72.4 | 33.6 | |
| 14 | 29 | 2.2 | 4 | 10.2 | 4.2 | - | 46.1 | 5.1 | 83.8 | 60.3 | |
| 11 | 46 | 2.2 | 3 | 5.4 | 2.5 | 18B € | 43.6 | 3.8 | 97.4 | 55.2 | |
| 11 | 46 | 1.9 | - | 6.7 | 3.1 | - | 44.1 | 4.2 | 75.3 | 40.1 | |
| 11 | 62 | 1.7 | 2 | 6.8 | 3.2 | - | 38.9 | 2.1 | 54.9 | 33.6 |
Liga MX, Kadınlar, Kapanış 2026 sezonunda zirvede America (K) bulunuyor: 17 maçta 42 puan. Attığı gol 44, yediği gol 13; averajı 31. Takipçileri Monterrey (K) (40 puan) ve Tigres (K) (37 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 18 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Pachuca (K) (46 gol), en az gol yiyen takımı Monterrey (K) (8 gol). Son maçlarda en iyi formu America (K) yakaladı: son 17 maçta 42 puan. Ligde şu ana kadar toplam 494 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Guadalajara (K) (23 puan), deplasman tablosunda ise Tigres (K) (21 puan).
Play-off hattında America (K), Monterrey (K), Tigres (K), Pachuca (K), Guadalajara (K), Toluca (K), Cruz Azul (K), Juarez (K).
Gol krallığında Diana Ordonez (Tigres (K)) 21 golle önde. Onu Eugenie Le Sommer (18) ve Lucia Garcia (13) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.