Liga 2 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Csm Slatina (16 puan), 2. Reşita (15 puan), 3. ASU Poli Timisoara (14 puan).

Liga 2 26-27

Liga 2
Tüm Ligler
Search
Romanya
Takvim 26/27
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Liga 2 maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Yükselme Turu
Küme Düşme Turu
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.89
Korner
9.48
Sarı Kart
4.45
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%45.45
30
X
%24.24
16
2
%30.30
20
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%42.42
28
Üst
%57.58
38
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%40.91
27
X
%31.82
21
2
%27.27
18
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%62.12
41
KG Yok
%37.88
25
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.18
12
2-3 Gol
%51.52
34
4-5 Gol
%24.24
16
6+ Gol
%6.06
4
Fikstür
6. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026 Eugen Preda
2025-2026 Anton Heleșteanu
2025-2026 Ioan Andone
2025-2026 Ikito Watanabe
2025-2026 Cătălin Ojiga
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026 Eugen Preda
2025-2026 Anton Heleșteanu
2025-2026 Ioan Andone
2025-2026 Ikito Watanabe
2025-2026 Cătălin Ojiga
2025-2026 Dinu Maghici
2024-2025 Dănuț Coman
2024-2025 Bogdan Andone
2023-2024
2022-2023 Radu Sardescu
2021-2022 Nicolae Constantin
2021-2022 Valentin Bădoi
2021-2022 Cătălin Grigore
2021-2022 Laurențiu Marinescu
2021-2022 Claudiu Tudor
2019-2020 László Balint
2018-2019
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2007-2008
2006-2007
2003-2004
2002-2003
2002-2003
2001-2002
1993-1994
1992-1993
1991-1992
1990-1991
1989-1990
1988-1989
1987-1988
1985-1986
1984-1985
1984-1985
1982-1983
1981-1982
1981-1982
1980-1981
1980-1981
1978-1979
1976-1977
1974-1975 Ion Motroc
1972-1973
1968-1969
1967-1968
1962-1963
1961-1962
1961-1962
1960-1961
1959-1960
1957-1958 Ștefan Kovács
1957-1958
1954-1955
1953-1954 Ilie Oana
1953-1954
1951-1952
1949-1950
1940-1941
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
FC Rapid 1923 Bucureşti logosu ACSM Politehnica Iași logosu
15/16 13/14 11/12
2 3
AFC Chindia Targoviste logosu FC Voluntari logosu ACSM Politehnica Iași logosu
18/19 14/15 13/14
3 2
CS Corvinul Hunedoara logosu
25/26 15/16
4 2
ACSM Politehnica Iași logosu
13/14 11/12
5 2
16/17 15/16
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
FC Rapid 1923 Bucureşti logosu ACSM Politehnica Iași logosu
15/16 13/14 11/12
2 3
AFC Chindia Targoviste logosu FC Voluntari logosu ACSM Politehnica Iași logosu
18/19 14/15 13/14
3 2
CS Corvinul Hunedoara logosu
25/26 15/16
4 2
ACSM Politehnica Iași logosu
13/14 11/12
5 2
16/17 15/16
6 2
CS Corvinul Hunedoara logosu
25/26 15/16
7 2
AFC Dunarea 2005 Calarasi logosu
17/18 16/17
8 2
ACSM Politehnica Iași logosu
13/14 11/12
9 2
CS Corvinul Hunedoara logosu Petrolul Ploiesti logosu
25/26 21/22
10 2
Botosani logosu
12/13 07/08
11 2
16/17 14/15
12 2
FC U Craiova 1948 SA logosu AFC Dunarea 2005 Calarasi logosu
20/21 17/18
13 2
AFC UTA Arad logosu AFC Dunarea 2005 Calarasi logosu
19/20 17/18
14 2
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv logosu
13/14 03/04
15 2
AFC UTA Arad logosu
19/20 14/15
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 27 7
Gol Kralları — Tümü
25/26 27 7
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2023-2027 62 12
2023-2027 46 10
2023-2026 54 9
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2027 66
2023-2027 66
2023-2026 62
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2027 2
2024-2026 1
2024-2026 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.89
Korner
9.48
Sarı Kart
4.45
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%45.45
30
X
%24.24
16
2
%30.30
20
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%42.42
28
Üst
%57.58
38
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%40.91
27
X
%31.82
21
2
%27.27
18
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%62.12
41
KG Yok
%37.88
25
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%18.18
12
2-3 Gol
%51.52
34
4-5 Gol
%24.24
16
6+ Gol
%6.06
4
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%15.15
10
1-2
%12.12
8
1-0
%7.58
5
2-1
%7.58
5
0-1
%6.06
4
2-0
%6.06
4
3-1
%6.06
4
3-2
%6.06
4
0-0
%4.55
3
1-3
%4.55
3
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%30.30
20
2/2
%19.70
13
X/1
%12.12
8
X/X
%12.12
8
1/X
%7.58
5
X/2
%7.58
5
2/X
%4.55
3
1/2
%3.03
2
2/1
%3.03
2
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%14.66
28
16-30
%16.23
31
31-45
%14.14
27
46-60
%17.80
34
61-75
%13.09
25
76-90
%24.08
46
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
16 6 2.2 - 9.5 4.2 705B € 46.8 5.0 91.5 70.5
13 4 2.8 - 12.8 5.7 2.7Mn € 57.8 4.7 96.5 62.2
13 8 2.7 - 11.8 4.5 - 52.7 5.5 101.5 66.3
12 3 1.7 1 11.2 5.7 2.9Mn € 57.7 5.8 107.0 63.8
12 10 3.7 - 10.7 4.5 4.6Mn € 50.3 4.3 104.7 53.3
12 8 2.2 1 13.2 6.8 3.3Mn € 46.7 5.7 83.8 50.5
11 9 1.8 1 11.0 4.5 1.5Mn € 47.2 3.3 92.2 41.8
11 7 2.2 - 13.2 6.2 3.2Mn € 51.5 5.2 102.3 57.3
9 11 1.8 1 9.0 5.2 1.5Mn € 49.3 4.5 68.0 43.0
9 5 3.0 - 12.0 5.5 1.2Mn € 53.0 5.0 106.0 63.5
9 9 1.8 - 14.2 5.3 - 52.0 4.8 94.3 56.0
8 10 1.8 1 12.3 5.3 1.2Mn € 52.3 7.3 122.7 72.7
8 7 1.8 - 10.5 4.2 2.3Mn € 52.5 5.7 105.7 64.2
7 13 2.0 - 9.3 3.8 3.2Mn € 51.3 5.3 105.3 59.8
7 7 3.3 - 9.7 3.8 - 48.8 4.7 91.0 53.8
6 10 1.3 - 5.8 2.3 2.9Mn € 49.8 5.3 85.3 47.7
6 8 2.0 1 7.2 2.2 2.0Mn € 44.3 2.7 103.7 48.2
6 7 2.0 1 11.0 4.0 2.0Mn € 55.7 5.2 98.2 60.2
5 12 1.5 - 8.7 4.5 - 44.7 3.0 95.2 48.0
5 12 2.3 - 6.3 2.3 1.3Mn € 46.3 4.0 90.0 56.2
4 18 2.0 - 7.5 3.2 1.4Mn € 41.0 1.7 65.0 29.8
2 7 3.2 - 8.7 2.8 1.3Mn € 48.2 5.7 94.8 53.5

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Liga 2 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Liga 2 26-27 sezonunda zirvede Csm Slatina bulunuyor: 6 maçta 16 puan. Attığı gol 13, yediği gol 4; averajı 9. Takipçileri Reşita (15 puan) ve ASU Poli Timisoara (14 puan). Sezon karnesi 5 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 22 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı FC Bacau (16 gol), en az gol yiyen takımı ASU Poli Timisoara (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Csm Slatina yakaladı: son 6 maçta 16 puan. Ligde şu ana kadar toplam 191 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra FC Bacau (10 puan), deplasman tablosunda ise Concordia (9 puan).

Yükselme Turu hattında Csm Slatina, Reşita, ASU Poli Timisoara, Popesti Leordeni, Bistrita-Nasaud, Concordia. Küme Düşme Turu hattında FC Bacau, Cs Afumati, Chindia Targoviste, Cetate Suceava, Ramnicu Valcea, Metalul Buzau, Metaloglobus, Targu Mures, FC Bihor Oradea, 1599 Selimbar, Csl Stefanestii de Jos, Unirea Slobozia, Csm Satu Mare, Dumbravita, CS Dinamo Bucuresti, Steaua Bucuresti.

Gol krallığında Taiwo Quadri Olakunle (SC Popesti Leordeni) 6 golle önde. Onu Ianis Doana (5) ve Lucas Campan (3) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı

Ofsayt UYGULAMASI Liga 2 maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut