YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Primera Division, Reserves, Clausura 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Alianza FC U20 (41 puan), 2. CD Fas U20 (36 puan), 3. Inter Formando Un Atleta U20 (34 puan).
Primera Division, Reserves, Clausura 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Alianza FC U20 (41 puan), 2. CD Fas U20 (36 puan), 3. Inter Formando Un Atleta U20 (34 puan).
El Salvador
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 21 | 11 | 8 | 2 | 46 - 26 | 20 | 41 | |||
|
2
| 22 | 10 | 6 | 6 | 31 - 22 | 9 | 36 | |||
|
3
| 22 | 9 | 7 | 6 | 39 - 31 | 8 | 34 | |||
|
4
| 21 | 11 | 1 | 9 | 32 - 30 | 2 | 34 | |||
|
5
| 22 | 8 | 9 | 5 | 44 - 36 | 8 | 33 | |||
|
6
| 22 | 8 | 6 | 8 | 28 - 24 | 4 | 30 | |||
|
7
| 22 | 8 | 6 | 8 | 31 - 28 | 3 | 30 | |||
|
8
| 22 | 7 | 7 | 8 | 34 - 38 | -4 | 28 | |||
|
9
| 22 | 6 | 7 | 9 | 23 - 23 | 0 | 25 | |||
|
10
| 22 | 5 | 6 | 11 | 26 - 37 | -11 | 21 | |||
|
11
| 21 | 5 | 6 | 10 | 35 - 53 | -18 | 21 | |||
|
12
| 21 | 5 | 5 | 11 | 23 - 44 | -21 | 20 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 6 | 4 | 0 | 26 - 12 | 14 | 22 | |||
| 2 | 11 | 5 | 5 | 1 | 24 - 16 | 8 | 20 | |||
| 3 | 11 | 5 | 4 | 2 | 21 - 13 | 8 | 19 | |||
| 4 | 11 | 5 | 4 | 2 | 13 - 8 | 5 | 19 | |||
| 5 | 11 | 5 | 3 | 3 | 22 - 16 | 6 | 18 | |||
| 6 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 - 17 | 1 | 18 | |||
| 7 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 - 9 | 3 | 15 | |||
| 8 | 11 | 4 | 3 | 4 | 12 - 10 | 2 | 15 | |||
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 17 - 18 | -1 | 15 | |||
| 10 | 11 | 4 | 2 | 5 | 12 - 11 | 1 | 14 | |||
| 11 | 11 | 4 | 2 | 5 | 19 - 29 | -10 | 14 | |||
| 12 | 11 | 3 | 4 | 4 | 18 - 19 | -1 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 5 | 4 | 2 | 20 - 14 | 6 | 19 | |||
| 2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 18 - 14 | 4 | 17 | |||
| 3 | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 - 13 | 3 | 16 | |||
| 4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 14 - 13 | 1 | 16 | |||
| 5 | 11 | 4 | 3 | 4 | 19 - 18 | 1 | 15 | |||
| 6 | 11 | 4 | 3 | 4 | 18 - 18 | 0 | 15 | |||
| 7 | 11 | 3 | 4 | 4 | 20 - 20 | 0 | 13 | |||
| 8 | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 - 14 | -3 | 10 | |||
| 9 | 11 | 2 | 4 | 5 | 12 - 22 | -10 | 10 | |||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 - 18 | -10 | 8 | |||
| 11 | 10 | 1 | 4 | 5 | 16 - 24 | -8 | 7 | |||
| 12 | 10 | 1 | 2 | 7 | 6 - 26 | -20 | 5 |
|
|
3.09
|
|
|
0.92
|
|
|
0.48
|
|
|
%41.96
|
|
|
|
%27.27
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%44.06
|
|
|
|
%55.94
|
|
|
|
%4.20
|
|
|
|
%94.41
|
|
|
|
%1.40
|
|
|
|
%62.24
|
|
|
|
%37.76
|
|
|
|
%19.58
|
|
|
|
%43.36
|
|
|
|
%25.17
|
|
|
|
%11.89
|
|
|
|
3.09
|
|
|
0.92
|
|
|
0.48
|
|
|
%41.96
|
|
|
|
%27.27
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%44.06
|
|
|
|
%55.94
|
|
|
|
%4.20
|
|
|
|
%94.41
|
|
|
|
%1.40
|
|
|
|
%62.24
|
|
|
|
%37.76
|
|
|
|
%19.58
|
|
|
|
%43.36
|
|
|
|
%25.17
|
|
|
|
%11.89
|
|
|
|
%13.99
|
|
|
|
%8.39
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%6.99
|
|
|
|
%6.99
|
|
|
|
%6.99
|
|
|
|
%5.59
|
|
|
|
%4.90
|
|
|
|
%4.90
|
|
|
|
%3.50
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%29.37
|
|
|
|
%26.57
|
|
|
|
%3.50
|
|
|
|
%1.40
|
|
|
|
%0.70
|
|
|
|
%1.58
|
7
|
|
|
%1.58
|
7
|
|
|
%2.26
|
10
|
|
|
%0.90
|
4
|
|
|
%2.49
|
11
|
|
|
%2.49
|
11
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 61 | 33 | 0.1 | - | 1.3 | 0.6 | 7.2 | 1.0 | 13.3 | 9.9 | |
| 52 | 42 | 0.5 | 3 | 2.1 | 1.0 | 9.3 | 1.1 | 15.9 | 10.7 | |
| 45 | 33 | 0.3 | - | 1.3 | 0.9 | 5.7 | 0.4 | 7.7 | 4.8 | |
| 41 | 38 | 0.6 | 2 | 2.8 | 1.3 | 12.1 | 1.2 | 20.2 | 13.5 | |
| 35 | 45 | 0.5 | - | 2.5 | 0.8 | 10.0 | 0.7 | 17.4 | 10.8 | |
| 35 | 53 | 0.2 | - | 2.2 | 1.0 | 5.7 | 0.5 | 10.1 | 6.8 | |
| 35 | 32 | 0.2 | - | 0.7 | 0.4 | 3.1 | 0.1 | 6.2 | 5.1 | |
| 34 | 28 | 0.5 | 1 | 1.3 | 0.8 | 6.5 | 0.6 | 13.1 | 7.8 | |
| 32 | 34 | 0.5 | 1 | 2.0 | 1.0 | 8.0 | 0.7 | 13.2 | 9.8 | |
| 26 | 37 | 0.3 | - | 1.7 | 0.7 | 7.3 | 0.7 | 10.9 | 9.4 | |
| 23 | 44 | 0.5 | 5 | 1.6 | 0.7 | 8.9 | 1.0 | 16.3 | 12.9 | |
| 23 | 23 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Primera Division, Reserves, Clausura 2026 sezonunda zirvede Alianza FC U20 bulunuyor: 21 maçta 41 puan. Attığı gol 46, yediği gol 26; averajı 20. Takipçileri CD Fas U20 (36 puan) ve Inter Formando Un Atleta U20 (34 puan). Sezon karnesi 11 galibiyet, 8 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Alianza FC U20 (46 gol), en az gol yiyen takımı CD Fas U20 (22 gol). Son maçlarda en iyi formu Alianza FC U20 yakaladı: son 21 maçta 41 puan. Ligde şu ana kadar toplam 392 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Alianza FC U20 (22 puan), deplasman tablosunda ise Alianza FC U20 (19 puan).
Play-off hattında Alianza FC U20, CD Fas U20, Inter Formando Un Atleta U20, Zacatecoluca FC U20, CD Aguila U20, CD Cacahuatique U20, AD Isidro Metapan U20, Municipal Limeno U20.