U23 Revelacao Ligi 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Sporting U23 (13 puan), 2. Academico Viseu U23 (12 puan), 3. Farense U23 (10 puan).

U23 Revelacao Ligi 26-27

U23 Revelacao Ligi
Tüm Ligler
Search
Portekiz
Takvim 26/27
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 22005 - 146
2 21105 - 234
3 21105 - 414
4 21105 - 414
5 21104 - 314
6 11002 - 023
7 21013 - 303
8 20203 - 302
9 20202 - 202
10 20202 - 202
11 10100 - 001
12 20113 - 4-11
13 20111 - 2-11
14 20112 - 4-21
15 00000 - 000
16 00000 - 000
17 10010 - 1-10
18 20024 - 6-20
19 20022 - 5-30
20 20021 - 5-40
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 33007 - 439
2 22005 - 326
3 22005 - 326
4 21104 - 134
5 21103 - 124
6 21102 - 024
7 21103 - 214
8 20203 - 302
9 20201 - 102
10 10102 - 201
11 10102 - 201
12 20115 - 6-11
13 20113 - 4-11
14 20112 - 4-21
15 20110 - 3-31
16 00000 - 000
17 10011 - 2-10
18 10011 - 2-10
19 10011 - 2-10
20 10011 - 4-30
Şampiyonluk Turu
Eleme Turu
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.03
Korner
9.58
Sarı Kart
4.79
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%24.24
8
X
%42.42
14
2
%33.33
11
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%39.39
13
Üst
%60.61
20
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%33.33
11
X
%45.45
15
2
%21.21
7
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%69.70
23
KG Yok
%30.30
10
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.15
5
2-3 Gol
%51.52
17
4-5 Gol
%24.24
8
6+ Gol
%9.09
3
Fikstür
5. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026 Sergio Fonseca
2024-2025 Luís Tralhao
2023-2024
2022-2023 Francisco Calisto
2021-2022 Vasco Botelho da Costa
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026 Sergio Fonseca
2024-2025 Luís Tralhao
2023-2024
2022-2023 Francisco Calisto
2021-2022 Vasco Botelho da Costa
2020-2021 Vasco Botelho da Costa
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
3
1
1
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
SC Uniao Torreense U23 logosu GD Estoril Praia U23 logosu
24/25 21/22 20/21
2 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
3 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
4 2
GD Estoril Praia U23 logosu
23/24 21/22
5 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
SC Uniao Torreense U23 logosu GD Estoril Praia U23 logosu
24/25 21/22 20/21
2 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
3 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
4 2
GD Estoril Praia U23 logosu
23/24 21/22
5 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
6 2
Club Foot Estrela U23 logosu GD Estoril Praia U23 logosu
22/23 20/21
7 2
GD Estoril Praia U23 logosu
23/24 21/22
8 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
9 2
GD Estoril Praia U23 logosu
21/22 20/21
10 1
18/19
11 1
SC Uniao Torreense U23 logosu
24/25
12 1
18/19
13 1
GD Estoril Praia U23 logosu
23/24
14 1
SC Uniao Torreense U23 logosu
24/25
15 1
SC Uniao Torreense U23 logosu
24/25
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
Gol Kralları — Tümü
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2025-2026 0 0
2025-2026 1 0
2025-2026 1 0
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2025-2026 1
2025-2026 1
2025-2026 1
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2026 0
2025-2026 0
2025-2026 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.03
Korner
9.58
Sarı Kart
4.79
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%24.24
8
X
%42.42
14
2
%33.33
11
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%39.39
13
Üst
%60.61
20
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%33.33
11
X
%45.45
15
2
%21.21
7
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%69.70
23
KG Yok
%30.30
10
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.15
5
2-3 Gol
%51.52
17
4-5 Gol
%24.24
8
6+ Gol
%9.09
3
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%15.15
5
2-2
%15.15
5
1-2
%12.12
4
0-0
%9.09
3
2-1
%9.09
3
0-2
%6.06
2
2-3
%6.06
2
0-1
%3.03
1
0-3
%3.03
1
1-0
%3.03
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/X
%24.24
8
1/1
%18.18
6
X/2
%15.15
5
2/2
%12.12
4
1/X
%9.09
3
2/X
%9.09
3
1/2
%6.06
2
X/1
%6.06
2
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%9.00
9
16-30
%17.00
17
31-45
%14.00
14
46-60
%16.00
16
61-75
%18.00
18
76-90
%22.00
22
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
12 6 2.2 - 10.0 3.8 425B € 50.8 4.2 83.2 47.0
10 7 2.2 1 10.8 7.5 200B € 44.5 4.0 85.2 47.0
10 4 2.5 - 13.5 5.8 50B € 49.8 3.0 110.2 56.5
9 9 2.0 1 11.2 6.8 200B € 51.3 6.8 93.8 52.8
8 7 0.8 1 9.5 5.0 150B € 51.3 9.0 108.5 55.0
8 7 3.2 1 9.0 3.8 275B € 49.3 3.0 86.2 38.0
6 4 2.0 1 14.2 4.8 175B € 48.8 4.2 91.2 47.0
5 5 3.3 - 12.3 5.3 - 54.3 7.7 103.7 68.7
5 2 4.0 - 6.7 3.7 - 48.3 2.3 87.3 57.3
5 9 2.2 - 6.5 4.2 300B € 46.3 4.5 83.8 46.0
4 4 3.3 1 6.7 2.0 775B € 54.3 5.3 95.0 42.7
4 5 3.2 - 6.0 2.0 75B € 46.5 2.2 80.2 32.8
3 4 2.3 - 15.0 5.3 - 53.0 6.0 105.3 58.0
3 6 1.7 - 15.0 6.3 - 55.3 5.7 134.3 68.0
2 4 3.3 1 6.7 2.7 - 49.3 4.0 96.7 53.0
2 - 2.0 - 14.5 5.5 800B € 55.0 2.5 102.5 62.0
2 6 2.0 - 10.7 7.0 6.4Mn € 53.3 6.7 100.0 65.7
1 8 1.2 1 9.2 2.5 275B € 49.3 4.8 98.8 50.8
1 3 2.5 1 7.0 2.5 125B € 42.5 5.0 92.5 37.5

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

U23 Revelacao Ligi 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

U23 Revelacao Ligi 26-27 sezonunda zirvede Sporting U23 bulunuyor: 5 maçta 13 puan. Attığı gol 12, yediği gol 6; averajı 6. Takipçileri Academico Viseu U23 (12 puan) ve Farense U23 (10 puan). Sezon karnesi 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 20 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Sporting U23 (12 gol), en az gol yiyen takımı Rio Ave U23 (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Sporting U23 yakaladı: son 5 maçta 13 puan. Ligde şu ana kadar toplam 100 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Academico Viseu U23 (6 puan), deplasman tablosunda ise Sporting U23 (9 puan).

Şampiyonluk Turu hattında Sporting U23, Academico Viseu U23, Farense U23, UD Leiria U23, Braga U23, Estoril U23, Famalicao U23, Rio Ave U23. Eleme Turu hattında Leixoes U23, Portimonense U23, FC Penafiel U23, Torreense U23, Moreirense FC U23, CS Maritimo U23, FC Felgueiras 1932 U23, Gil Vicente U23, Benfica U23, Estrela U23, Santa Clara U23, Vizela U23.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut