PFL, Ural-Povolzhye 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (2. Liga, Division B, Group 4 2026): 1. Khimik Dzerzhinsk (56 puan), 2. KDV Tomsk (53 puan), 3. Pobeda Nizhny Novgorod (43 puan).

PFL, Ural-Povolzhye 2026

PFL, Ural-Povolzhye
Tüm Ligler
Search
Rusya
Takvim 2026
2026
2025
2024
23/24
22/23
21/22
20/21
PFL, Ural-Povolzhye maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

2. Liga, Division B, Group 4 2026
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — 2. Liga, Division B, Group 4 2026
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
22182257 - 164156
2
22172340 - 202053
3
22134551 - 331843
4
221021046 - 341232
5
2269725 - 26-127
6
22751031 - 50-1926
7
2268831 - 35-426
8
2258930 - 32-223
9
22571034 - 44-1022
10
22481025 - 35-1020
11
22461220 - 48-2818
12
22451319 - 36-1717
Yükselme Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha — 2. Liga, Division B, Group 4 2026
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111101024 - 61831
21191131 - 92228
31181233 - 132025
41172231 - 151623
51163218 - 11721
61154220 - 13719
71143416 - 13315
81143416 - 18-215
91133516 - 16012
101133511 - 15-412
111125411 - 15-411
121124518 - 20-210
Deplasman — 2. Liga, Division B, Group 4 2026
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
11191126 - 71928
21171316 - 14222
31162320 - 18220
41133516 - 24-812
51132615 - 32-1711
61115514 - 19-58
7111559 - 19-108
81121813 - 21-87
91114611 - 22-117
10112189 - 33-247
11110657 - 15-86
12111288 - 21-135
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — 2. Liga, Division B, Group 4 2026, Promotion Round
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
23192260 - 164459
2
23172440 - 231753
3
23144554 - 351946
4
231021148 - 371132
5
2379728 - 26230
6
23751131 - 53-2226
Yükselme
İç Saha — 2. Liga, Division B, Group 4 2026, Promotion Round
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
112101134 - 92531
212101124 - 91531
31282234 - 171726
41181233 - 132025
51163218 - 11721
61143416 - 18-215
Deplasman — 2. Liga, Division B, Group 4 2026, Promotion Round
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
11191126 - 71928
21171316 - 14222
31162320 - 18220
41232715 - 35-2011
51216510 - 15-59
61221915 - 24-97
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — 2. Liga, Division B, Group 4 2026, Relegation Round
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
2378833 - 35-229
2
23581031 - 34-323
3
23581028 - 37-923
4
23571136 - 47-1122
5
23561222 - 49-2721
6
23451419 - 38-1917
Küme Düşme
İç Saha — 2. Liga, Division B, Group 4 2026, Relegation Round
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
11264222 - 13922
21243517 - 15215
31133516 - 16012
41133511 - 15-412
51125411 - 15-411
61224620 - 23-310
Deplasman — 2. Liga, Division B, Group 4 2026, Relegation Round
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
11133516 - 24-812
21225512 - 21-911
31231811 - 34-2310
41115514 - 19-58
51114611 - 22-117
6121298 - 23-155
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.12
Korner
8.29
Sarı Kart
3.89
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.83
66
X
%23.91
33
2
%28.26
39
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%39.86
55
Üst
%60.14
83
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%45.65
63
X
%32.61
45
2
%21.74
30
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%57.25
79
KG Yok
%42.75
59
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%16.67
23
2-3 Gol
%42.75
59
4-5 Gol
%34.78
48
6+ Gol
%5.80
8
Fikstür
10. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
FK Nizhny Novgorod logosu
2024 2022 2017
2 3
FK Akron Tolyatti logosu FC Tosno logosu
2021 2020 2014
3 2
FC Tyumen logosu
2023 2017
4 2
FK Ufa logosu Sokol Saratov logosu
2024 2023
5 2
FK Veles Moscow logosu
2020 2016
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
FK Nizhny Novgorod logosu
2024 2022 2017
2 3
FK Akron Tolyatti logosu FC Tosno logosu
2021 2020 2014
3 2
FC Tyumen logosu
2023 2017
4 2
FK Ufa logosu Sokol Saratov logosu
2024 2023
5 2
FK Veles Moscow logosu
2020 2016
6 2
2025 2021
7 2
FK Ufa logosu Torpedo Moskova logosu
2024 2019
8 2
FC Leningradets Leningrad Oblast logosu FK Ufa logosu
2026 2024
9 2
FK Ufa logosu Torpedo Moskova logosu
2024 2019
10 2
FC Shinnik Yaroslavl logosu FC Spartak 2 Moskova U21 logosu
2022 2015
11 2
FK Ufa logosu FC Spartak 2 Moskova U21 logosu
2024 2015
12 2
FK Veles Moscow logosu
2025 2020
13 2
FC Shinnik Yaroslavl logosu FC Spartak 2 Moskova U21 logosu
2022 2015
14 2
Khimki logosu FC Tosno logosu
2016 2014
15 2
2021 2013
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 11 5
Gol Kralları — Tümü
2025 11 5
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2025-2025 11 5
2025-2025 24 4
2025-2025 22 3
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2022-2025 26
2025-2025 25
2025-2025 25
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2025 2
2025-2025 1
2025-2025 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.12
Korner
8.29
Sarı Kart
3.89
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.83
66
X
%23.91
33
2
%28.26
39
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%39.86
55
Üst
%60.14
83
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%45.65
63
X
%32.61
45
2
%21.74
30
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%57.25
79
KG Yok
%42.75
59
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%16.67
23
2-3 Gol
%42.75
59
4-5 Gol
%34.78
48
6+ Gol
%5.80
8
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%11.59
16
1-0
%7.97
11
2-2
%7.97
11
0-2
%6.52
9
1-2
%6.52
9
2-1
%5.80
8
2-0
%5.07
7
3-0
%5.07
7
3-1
%5.07
7
0-0
%4.35
6
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%34.78
48
2/2
%16.67
23
X/X
%13.04
18
X/1
%11.59
16
X/2
%7.97
11
1/X
%7.25
10
1/2
%3.62
5
2/X
%3.62
5
2/1
%1.45
2
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%16.51
71
16-30
%13.26
57
31-45
%20.00
86
46-60
%15.12
65
61-75
%13.26
57
76-90
%21.63
93
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
60 16 1.8 3 8.6 3.7 1.2Mn € 57.9 4.7 61.7 27.4
54 35 2.4 - 5.7 2.4 - 48.4 4.2 51.0 17.4
48 37 1.6 1 5.7 2.2 150B € 48.4 3.9 46.0 25.8
40 23 1.4 - 6.3 1.9 175B € 49.2 5.7 53.5 20.3
36 47 2.0 1 6.3 2.8 360B € 42.9 3.9 56.3 27.4
33 35 2.1 - 6.8 2.2 150B € 48.7 4.1 60.3 29.0
31 34 2.3 3 4.5 1.3 1.1Mn € 38.7 3.1 37.3 13.8
31 53 2.0 - 6.3 2.3 1.8Mn € 38.9 3.9 49.6 24.3
28 37 1.6 - 5.7 2.3 50B € 45.0 4.0 63.3 35.2
28 26 1.8 1 6.3 2.0 200B € 43.9 3.5 59.6 24.4
22 49 1.7 - 4.0 1.3 300B € 29.2 2.4 27.7 8.9
19 38 1.6 1 4.5 1.2 - 39.2 2.7 54.0 28.3

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

PFL, Ural-Povolzhye 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

PFL, Ural-Povolzhye 2026 sezonunda 2. Liga, Division B, Group 4 2026 grubunun zirvesinde Khimik Dzerzhinsk bulunuyor: 22 maçta 56 puan. Attığı gol 57, yediği gol 16; averajı 41. Takipçileri KDV Tomsk (53 puan) ve Pobeda Nizhny Novgorod (43 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Khimik Dzerzhinsk (57 gol), en az gol yiyen takımı Khimik Dzerzhinsk (16 gol). Son maçlarda en iyi formu Khimik Dzerzhinsk yakaladı: son 22 maçta 56 puan. Ligde şu ana kadar toplam 409 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra KDV Tomsk (31 puan), deplasman tablosunda ise Khimik Dzerzhinsk (28 puan).

Yükselme Turu hattında Khimik Dzerzhinsk, KDV Tomsk, Pobeda Nizhny Novgorod, FK Akron-2 Tolyatti, Samara-2, Dynamo Barnaul. Küme Düşme Turu hattında FC Orenburg-2, Zenit Izhevsk, Ural B, Rubin-2 Kazan, Nosta Novotroitsk, FC Chelyabinsk 2.

Takımlar