YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
MX Kupası 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Mazatlan FC (12 puan), 2. Puebla (2 puan), 3. Cimarrones (2 puan).
MX Kupası 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Mazatlan FC (12 puan), 2. Puebla (2 puan), 3. Cimarrones (2 puan).
Meksika
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 12 | |||
2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 - 3 | -2 | 2 | |||
3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 - 4 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 6 | |||
| 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 1 | -1 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 6 | |||
| 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 | -1 | 1 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 2 | -2 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 - 3 | 9 | 12 | |||
2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 - 8 | -5 | 6 | |||
3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 6 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 1 | 7 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 2 | 2 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 6 | -5 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 3 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 - 2 | 4 | 10 | |||
2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 4 | 3 | 7 | |||
3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 8 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 - 1 | 7 | 12 | |||
2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 4 | |||
3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 - 7 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 1 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 5 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 6 | |||
| 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 - 5 | 4 | 9 | |||
2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 6 | |||
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 7 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 - 5 | 3 | 10 | |||
2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 4 | -1 | 4 | |||
3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 - 5 | -2 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 3 | 5 | 7 | |||
2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 - 4 | 0 | 6 | |||
3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 7 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 6 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 - 1 | 5 | 8 | |||
2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 6 | 0 | 7 | |||
3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 - 6 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 - 3 | 5 | 8 | |||
2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 - 5 | 1 | 5 | |||
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 - 10 | -6 | 3 |
| 1 | 5 | |
| 1 | 4 | |
| 4 | 3 | |
| 1 | 3 | |
| 1 | 2 |
| 2 | 2 | |
| 1 | 2 | |
| 2 | 1 | |
| 1 | 1 | |
| 1 | 1 |
|
|
2.61
|
|
|
0.00
|
|
|
1.71
|
|
|
%51.19
|
|
|
|
%20.24
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%53.57
|
|
|
|
%46.43
|
|
|
|
%36.90
|
|
|
|
%44.05
|
|
|
|
%19.05
|
|
|
|
%47.62
|
|
|
|
%52.38
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%45.24
|
|
|
|
%20.24
|
|
|
|
%5.95
|
|
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 |
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2012-2013 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1989-1990 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1975-1976 | ||
| 1974-1975 | ||
| 1973-1974 | ||
| 1971-1972 | ||
| 1970-1971 | ||
| 1969-1970 | ||
| 1968-1969 | ||
| 1967-1968 | ||
| 1966-1967 | ||
| 1965-1966 | ||
| 1964-1965 | ||
| 1963-1964 | ||
| 1962-1963 | ||
| 1961-1962 | ||
| 1960-1961 | ||
| 1959-1960 | ||
| 1957-1958 | ||
| 1955-1956 | ||
| 1954-1955 | ||
| 1953-1954 | ||
| 1952-1953 | ||
| 1951-1952 | ||
| 1950-1951 | ||
| 1949-1950 | ||
| 1948-1949 | ||
| 1945-1946 | ||
| 1944-1945 |
| 6 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 2 |
|
67/68
61/62
|
|
| 2 | 2 |
|
58/59
56/57
|
|
| 3 | 2 |
|
40/41
39/40
|
|
| 4 | 1 |
|
19/20
|
|
| 5 | 1 |
|
48/49
|
| 1 | 2 |
|
67/68
61/62
|
|
| 2 | 2 |
|
58/59
56/57
|
|
| 3 | 2 |
|
40/41
39/40
|
|
| 4 | 1 |
|
19/20
|
|
| 5 | 1 |
|
48/49
|
|
| 6 | 1 |
|
19/20
|
|
| 7 | 1 |
|
19/20
|
|
| 8 | 1 |
|
57/58
|
|
| 9 | 1 |
|
19/20
|
|
| 10 | 1 |
|
19/20
|
|
| 11 | 1 |
|
19/20
|
|
| 12 | 1 |
|
73/74
|
|
| 13 | 1 |
|
19/20
|
|
| 14 | 1 |
|
19/20
|
|
| 15 | 1 |
|
19/20
|
| 2019-2020 | 1 | 5 | |
| 2019-2019 | 2 | 5 | |
| 2019-2020 | 1 | 4 |
| 2019-2020 | 5 | |
| 2018-2020 | 4 | |
| 2019-2020 | 4 |
| 2019-2020 | 1 | |
| 2019-2019 | 1 | |
| 2018-2018 | 1 |
|
|
2.61
|
|
|
0.00
|
|
|
1.71
|
|
|
%51.19
|
|
|
|
%20.24
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%53.57
|
|
|
|
%46.43
|
|
|
|
%36.90
|
|
|
|
%44.05
|
|
|
|
%19.05
|
|
|
|
%47.62
|
|
|
|
%52.38
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%45.24
|
|
|
|
%20.24
|
|
|
|
%5.95
|
|
|
|
%10.71
|
|
|
|
%10.71
|
|
|
|
%10.71
|
|
|
|
%10.71
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%5.95
|
|
|
|
%5.95
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%29.76
|
|
|
|
%19.05
|
|
|
|
%13.10
|
|
|
|
%11.90
|
|
|
|
%11.90
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%3.57
|
|
|
|
%3.57
|
|
|
|
%2.38
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | 9 | 1.8 | 2 | 11.8 | 4.6 | 74.4Mn € | 47.3 | 5.6 | - | - | - | - | 1.6 | |
| 22 | 11 | 2.3 | 1 | 8.4 | 4.1 | 63.3Mn € | 34.3 | 4.2 | - | - | - | - | 1.1 | |
| 22 | 15 | 2.2 | - | 9.0 | 3.8 | 92.5Mn € | 31.9 | 4.6 | - | - | - | - | 0.7 | |
| 16 | 8 | 1.8 | 1 | 6.1 | 2.7 | 43.2Mn € | 44.5 | 1.4 | 34.8 | 20.7 | - | - | 0.7 | |
| 15 | 12 | 1.4 | 1 | 7.4 | 3.5 | 47.7Mn € | 30.1 | 4.1 | - | - | - | - | 0.8 | |
| 13 | 8 | 1.0 | 1 | 11.4 | 3.1 | 41.3Mn € | 53.9 | 5.4 | - | - | - | - | 2.0 | |
| 10 | 6 | 1.0 | 1 | 4.7 | 2.2 | 59.4Mn € | 22.3 | 4.3 | - | - | - | - | 0.3 | |
| 10 | 7 | 1.8 | - | 10.4 | 3.2 | 6.4Mn € | 41.0 | 6.0 | - | - | - | - | 1.4 | |
| 10 | 9 | 1.2 | - | 3.3 | 1.8 | 38.2Mn € | 15.7 | 4.0 | - | - | - | - | 0.2 | |
| 10 | 10 | 1.9 | - | 6.2 | 2.6 | 6.4Mn € | 34.9 | 4.9 | - | - | - | - | 0.9 | |
| 9 | 12 | 1.7 | 1 | 3.5 | 1.0 | 22.0Mn € | 24.7 | 3.3 | 28.0 | 15.7 | 0.2 | 0.2 | 0.5 | |
| 9 | 8 | 1.8 | 1 | 4.0 | 1.0 | 3.1Mn € | 28.2 | 1.5 | 26.3 | 13.7 | - | - | - | |
| 7 | 12 | 1.2 | - | 4.2 | 1.3 | - | 23.3 | 4.2 | - | - | - | - | 2.2 | |
| 6 | 8 | 1.7 | 1 | 5.7 | 2.0 | 37.7Mn € | 35.5 | 4.3 | - | - | - | - | 1.8 | |
| 6 | 11 | 1.3 | 1 | 7.8 | 3.0 | 50B € | 40.3 | 3.3 | - | - | - | - | 1.3 | |
| 6 | 6 | 1.0 | - | 6.2 | 2.7 | 93.3Mn € | 34.2 | 3.5 | - | - | - | - | 1.0 | |
| 5 | 7 | 1.8 | 1 | 6.2 | 3.0 | 7.3Mn € | - | 5.0 | - | - | - | - | 0.8 | |
| 4 | 10 | 1.2 | 1 | 6.5 | 2.5 | 8.8Mn € | 34.0 | 4.8 | - | - | - | - | 0.8 | |
| 3 | 5 | 2.8 | - | 8.2 | 2.5 | 35.7Mn € | 49.8 | 5.2 | - | - | - | - | 1.2 | |
| 2 | 7 | 1.2 | - | 5.8 | 2.5 | 6.0Mn € | 33.0 | 3.0 | - | - | - | - | 1.2 | |
| 2 | 6 | 2.5 | - | 5.8 | 1.5 | 5.2Mn € | 20.8 | 5.5 | - | - | - | - | 1.5 | |
| 2 | 7 | 0.2 | - | 4.2 | 1.0 | 3.4Mn € | 11.3 | 3.2 | - | - | - | - | 1.0 | |
| 2 | 4 | 1.2 | - | 9.0 | 3.0 | - | 27.0 | 5.8 | - | - | - | - | 2.0 | |
| 1 | 8 | 1.0 | 1 | 3.0 | 0.5 | 15.7Mn € | 28.3 | 3.2 | - | - | - | - | 0.2 | |
| 1 | 3 | 2.0 | 1 | 9.8 | 3.8 | 21.7Mn € | 48.8 | 6.0 | - | - | - | - | 1.0 | |
| 1 | 6 | 1.2 | - | 6.2 | 3.0 | - | 21.0 | 3.8 | - | - | - | - | - | |
| 1 | 4 | 1.5 | - | 6.0 | 1.8 | 350B € | 34.5 | 3.0 | - | - | - | - | 2.5 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
MX Kupası 19-20 sezonunda Grup 1 grubunun zirvesinde Mazatlan FC bulunuyor: 4 maçta 12 puan. Attığı gol 5, yediği gol 0; averajı 5. Takipçileri Puebla (2 puan) ve Cimarrones (2 puan). Sezon karnesi 4 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 3 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Mazatlan FC (5 gol), en az gol yiyen takımı Mazatlan FC (0 gol). Son maçlarda en iyi formu Mazatlan FC yakaladı: son 4 maçta 12 puan. Ligde şu ana kadar toplam 7 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Mazatlan FC (6 puan), deplasman tablosunda ise Mazatlan FC (6 puan).
Play-off hattında Mazatlan FC.
Gol krallığında Kevin Castaneda (Toluca) 5 golle önde. Onu Michael Estrada (4) ve Dario Lezcano (3) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.