K3 Ligi 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Siheung Citizen (46 puan), 2. Pocheon Citizen (39 puan), 3. Busan Kyotong (36 puan).

K3 Ligi 2026

K3 Ligi
Tüm Ligler
Search
Güney Kore
Takvim 2026
2026
2025
2024
2023
2022
2021
K3 Ligi maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Küme Düşme Play-off
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.71
Korner
8.39
Sarı Kart
3.46
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%39.29
55
X
%30.71
43
2
%30.00
42
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%53.57
75
Üst
%46.43
65
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%37.86
53
X
%40.71
57
2
%21.43
30
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%57.14
80
KG Yok
%42.86
60
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%27.86
39
2-3 Gol
%45.71
64
4-5 Gol
%16.43
23
6+ Gol
%10.00
14
Fikstür
22. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025
2023
2023
2022
2021
Şampiyonlar — Tümü
2025
2023
2023
2022
2021
2020
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
2
1
1
1
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 2
Gimhae FC logosu Gimpo FC logosu
24/25 20/21
2 2
Hwaseong FC logosu Gimpo FC logosu
22/23 20/21
3 2
Gimhae FC logosu Hwaseong FC logosu
24/25 22/23
4 2
Hwaseong FC logosu Gimpo FC logosu
22/23 20/21
5 2
Gimhae FC logosu Gimpo FC logosu
24/25 20/21
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 2
Gimhae FC logosu Gimpo FC logosu
24/25 20/21
2 2
Hwaseong FC logosu Gimpo FC logosu
22/23 20/21
3 2
Gimhae FC logosu Hwaseong FC logosu
24/25 22/23
4 2
Hwaseong FC logosu Gimpo FC logosu
22/23 20/21
5 2
Gimhae FC logosu Gimpo FC logosu
24/25 20/21
6 2
Hwaseong FC logosu Gimpo FC logosu
22/23 20/21
7 2
Hwaseong FC logosu Gimpo FC logosu
22/23 20/21
8 2
Changwon City FC logosu Gimpo FC logosu
21/22 20/21
9 1
Changwon City FC logosu
21/22
10 1
Gimhae FC logosu
19/20
11 1
Changwon City FC logosu
21/22
12 1
Hwaseong FC logosu
22/23
13 1
Gimhae FC logosu
24/25
14 1
Gimhae FC logosu
24/25
15 1
Gimhae FC logosu
24/25
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
Gol Kralları — Tümü
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 0 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 0 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
2025 1 0
2025 1 0
2025 2 0
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2025-2025 1 0
2025-2025 1 0
2025-2026 1 0
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2023-2025 4
2025-2026 3
2023-2025 3
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2025 0
2025-2025 0
2025-2026 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.71
Korner
8.39
Sarı Kart
3.46
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%39.29
55
X
%30.71
43
2
%30.00
42
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%53.57
75
Üst
%46.43
65
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%37.86
53
X
%40.71
57
2
%21.43
30
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%57.14
80
KG Yok
%42.86
60
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%27.86
39
2-3 Gol
%45.71
64
4-5 Gol
%16.43
23
6+ Gol
%10.00
14
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%15.71
22
0-1
%11.43
16
2-1
%9.29
13
1-0
%8.57
12
0-0
%7.86
11
1-2
%7.86
11
2-0
%7.86
11
2-2
%4.29
6
2-3
%3.57
5
3-3
%2.86
4
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%27.86
39
X/X
%17.14
24
X/2
%12.86
18
2/2
%12.14
17
X/1
%10.71
15
2/X
%8.57
12
1/2
%5.00
7
1/X
%5.00
7
2/1
%0.71
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%11.61
44
16-30
%10.82
41
31-45
%20.84
79
46-60
%15.30
58
61-75
%16.09
61
76-90
%24.27
92
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
39 33 1.5 4 8.4 4.0 500B € 51.1 4.6 81.9 52.5
36 34 2.0 1 10.5 5.0 50B € 49.2 4.6 80.1 49.9
35 19 1.8 2 10.6 4.6 50B € 51.2 5.4 70.4 51.6
35 20 1.5 2 11.0 5.7 50B € 44.4 4.0 74.5 43.4
30 16 2.2 2 8.2 4.0 50B € 45.3 2.8 77.3 45.3
29 17 2.0 1 9.0 3.7 75B € 57.8 5.4 90.8 58.5
27 27 1.3 1 8.8 4.1 100B € 51.6 4.4 77.6 44.2
26 38 2.2 4 10.8 4.6 25B € 48.9 4.0 78.8 48.4
23 25 2.4 - 8.0 3.2 473B € 49.0 3.7 70.6 44.7
22 21 1.4 - 8.1 3.3 75B € 44.3 4.5 72.7 44.9
21 46 1.5 2 4.8 2.4 - 50.0 3.7 67.7 43.9
21 22 1.8 1 6.0 3.0 50B € 48.3 4.9 78.4 46.2
19 28 1.6 1 7.0 3.7 250B € 47.1 3.7 74.9 44.0
16 33 1.1 2 5.2 2.4 125B € 46.8 3.0 73.8 43.4

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

K3 Ligi 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

K3 Ligi 2026 sezonunda zirvede Siheung Citizen bulunuyor: 20 maçta 46 puan. Attığı gol 29, yediği gol 17; averajı 12. Takipçileri Pocheon Citizen (39 puan) ve Busan Kyotong (36 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Dangjin Citizen (39 gol), en az gol yiyen takımı Daejeon Korail FC (16 gol). Son maçlarda en iyi formu Siheung Citizen yakaladı: son 20 maçta 46 puan. Ligde şu ana kadar toplam 379 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Siheung Citizen (24 puan), deplasman tablosunda ise Siheung Citizen (22 puan).

Küme Düşme Play-off hattında Jeonbuk FC II.

Takımlar

Gol Krallığı

Ofsayt UYGULAMASI K3 Ligi maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut