1908 Szac Budapest - Szombathelyi Haladás 1-6 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (30.08.2026) Bu karşılaşma Macaristan - NB III North West - 6. Hafta kapsamındadır.

1908 Szac Budapest 1-6 Szombathelyi Haladás - Özet, Goller ve İstatistikler - 30.08.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 6
(İY: 1 - 2)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
4
Mağlubiyet
4
Kazanamama
5
Kaybetmeme
5
2.5 Üst
4
Gol yeme
5
Kaybetmeme
9/10
2.5 Üst
3/4
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
6/7

İstatistik

1908 Szac Budapest
Szombathelyi Haladás
Maç Başına Ortalamalar
0
Gol
0.0
0
Yediği Gol
1.5
0
Şut
15.0
0
Korner
7.0
0
Sarı Kart
2.5
0
Faul
0.0
1908 Szac Budapest
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
15.05
%0
Beraberlik:
0
Oran:
7.24
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
-
%100
Szombathelyi Haladás
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
-
%100
Beraberlik:
0
Oran:
7.24
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
15.05
%0
1908 Szac Budapest
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
11.15
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.04
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.26
%50
Szombathelyi Haladás
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.26
%100
Beraberlik:
0
Oran:
3.04
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
11.15
%0
1908 Szac Budapest
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Szombathelyi Haladás
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
1908 Szac Budapest
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Szombathelyi Haladás
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
1908 Szac Budapest
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Szombathelyi Haladás
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
1908 Szac Budapest
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.62
%50
Üst:
1
Oran:
1.68
%50
Szombathelyi Haladás
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.62
%50
Üst:
1
Oran:
1.68
%50
1908 Szac Budapest
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Szombathelyi Haladás
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
1908 Szac Budapest
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Szombathelyi Haladás
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
1908 Szac Budapest
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.90
%0
Oran:
2
Oran:
1.46
%100
Szombathelyi Haladás
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.90
%100
Oran:
0
Oran:
1.46
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
15.05
0
7.24
2
-
3
İlk Yarı Sonucu
1
11.15
0
3.04
2
1.26
3
İkinci Yarı Sonucu
1
10.50
0
3.47
2
1.21
3
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
2.39
0
3.58
2
1.75
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
2.23
1 ve 2
1.12
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
4.06
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.62
Üst
1.68
3
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
1.51
Üst
1.81
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.95
Üst
1.43
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.63
Üst
1.67
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.10
Üst
3.29
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.40
Üst
2.01
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.90
Yok
1.46
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
4.22
Yok
-
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.39
Yok
1.09
3
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.65
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.70
Çift
1.61

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 22 - 6 16 16
G G G G G
2
6 4 2 0 13 - 4 9 14
G G B G B
3
6 4 1 1 20 - 5 15 13
G B G G M
4
6 4 1 1 16 - 4 12 13
G G B G G
5
6 3 2 1 10 - 7 3 11
G G G M B
6
6 3 0 3 13 - 11 2 9
M M G G G
7
6 3 0 3 10 - 8 2 9
M M G G M
8
6 3 0 3 14 - 13 1 9
M M M G G
9
6 3 0 3 8 - 12 -4 9
G M G M G
10
6 2 2 2 7 - 8 -1 8
G G B M M
11
6 2 2 2 10 - 15 -5 8
M B B M G
12
6 2 1 3 6 - 12 -6 7
G B M G M
13
6 2 0 4 10 - 12 -2 6
M G M M G
14
6 1 1 4 4 - 11 -7 4
M B M M M
15
6 0 1 5 4 - 22 -18 1
M M M M M
16
6 0 0 6 4 - 21 -17 0
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 11 - 1 10 9
G G G
2
3 3 0 0 11 - 3 8 9
G G G
3
3 2 1 0 10 - 2 8 7
B G G
4
5 2 1 2 4 - 8 -4 7
M G B G M
5
2 2 0 0 6 - 1 5 6
G G
6
3 2 0 1 8 - 6 2 6
G M G
7
3 2 0 1 6 - 4 2 6
G M G
8
3 2 0 1 5 - 4 1 6
M G G
9
3 1 2 0 5 - 3 2 5
B G B
10
2 1 1 0 2 - 1 1 4
G B
11
3 1 1 1 6 - 7 -1 4
B M G
12
4 1 0 3 9 - 11 -2 3
M M M G
13
3 1 0 2 4 - 7 -3 3
M M G
14
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
B M
15
3 0 0 3 0 - 7 -7 0
M M M
16
3 0 0 3 1 - 14 -13 0
M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 12 - 4 8 9
G G G
2
4 2 1 1 10 - 3 7 7
M G B G
3
3 2 0 1 9 - 4 5 6
M G G
4
3 2 0 1 5 - 4 1 6
G G M
5
3 1 2 0 2 - 1 1 5
G B B
6
3 1 1 1 9 - 4 5 4
B G M
7
4 1 1 2 5 - 7 -2 4
B G M M
8
3 1 1 1 4 - 8 -4 4
G M B
9
3 1 0 2 4 - 4 0 3
M G M
10
2 1 0 1 1 - 1 0 3
G M
11
3 1 0 2 6 - 7 -1 3
M M G
12
4 1 0 3 3 - 8 -5 3
G M M M
12
3 1 0 2 3 - 8 -5 3
M G M
14
3 0 1 2 3 - 8 -5 1
B M M
15
1 0 0 1 2 - 4 -2 0
M
16
3 0 0 3 4 - 14 -10 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
30 Ağustos 2026, Pazar 18:30
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
15.05
MS 0
7.24
MS 2
-

1908 Szac Budapest - Szombathelyi Haladás maç özeti

Macaristan - NB III North West - 6. Hafta kapsamında oynanan maçta Szombathelyi Haladás, 1908 Szac Budapest karşısında 6-1 kazandı. Karşılaşma 30.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.

Puan durumunda 1908 Szac Budapest 15. sırada 1 puanla, Szombathelyi Haladás 1. sırada 16 puanla yer alıyor.