YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Queensland Premier League 1, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. North Lakes United (K) (44 puan), 2. Caboolture FC (K) (41 puan), 3. The Gap FC (K) (31 puan).
Queensland Premier League 1, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. North Lakes United (K) (44 puan), 2. Caboolture FC (K) (41 puan), 3. The Gap FC (K) (31 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 18 | 14 | 2 | 2 | 69 - 13 | 56 | 44 | |||
|
2
| 18 | 12 | 5 | 1 | 45 - 13 | 32 | 41 | |||
|
3
| 18 | 10 | 1 | 7 | 50 - 46 | 4 | 31 | |||
|
4
| 18 | 8 | 4 | 6 | 41 - 28 | 13 | 28 | |||
|
5
| 17 | 7 | 3 | 7 | 32 - 33 | -1 | 24 | |||
|
6
| 18 | 7 | 3 | 8 | 29 - 32 | -3 | 24 | |||
|
7
| 18 | 7 | 2 | 9 | 32 - 49 | -17 | 23 | |||
|
8
| 18 | 5 | 2 | 11 | 13 - 40 | -27 | 17 | |||
|
9
| 17 | 5 | 0 | 12 | 26 - 55 | -29 | 15 | |||
|
10
| 18 | 1 | 4 | 13 | 17 - 45 | -28 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 36 - 5 | 31 | 23 | |||
| 2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 - 7 | 19 | 22 | |||
| 3 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 - 10 | 5 | 17 | |||
| 4 | 9 | 5 | 0 | 4 | 17 - 17 | 0 | 15 | |||
| 5 | 9 | 4 | 1 | 4 | 26 - 27 | -1 | 13 | |||
| 6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 - 13 | 4 | 12 | |||
| 7 | 9 | 3 | 0 | 6 | 17 - 28 | -11 | 9 | |||
| 8 | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 - 15 | -3 | 7 | |||
| 9 | 9 | 2 | 0 | 7 | 7 - 27 | -20 | 6 | |||
| 10 | 9 | 0 | 3 | 6 | 8 - 24 | -16 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 33 - 8 | 25 | 21 | |||
| 2 | 9 | 5 | 4 | 0 | 19 - 6 | 13 | 19 | |||
| 3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 24 - 19 | 5 | 18 | |||
| 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 - 18 | 2 | 17 | |||
| 5 | 9 | 5 | 1 | 3 | 24 - 15 | 9 | 16 | |||
| 6 | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 - 13 | -7 | 11 | |||
| 7 | 9 | 2 | 2 | 5 | 15 - 32 | -17 | 8 | |||
| 8 | 9 | 2 | 1 | 6 | 14 - 22 | -8 | 7 | |||
| 9 | 8 | 2 | 0 | 6 | 9 - 27 | -18 | 6 | |||
| 10 | 9 | 1 | 1 | 7 | 9 - 21 | -12 | 4 |
|
|
3.97
|
|
|
3.84
|
|
|
0.45
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%72.53
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%58.24
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%23.08
|
|
| 02 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 0 | MS | |||
| 05 Eylül Cumartesi | ||||
| 12:00 | ||||
|
|
3.97
|
|
|
3.84
|
|
|
0.45
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%72.53
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%58.24
|
|
|
|
%41.76
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%29.67
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%2.77
|
10
|
|
|
%6.65
|
24
|
|
|
%5.26
|
19
|
|
|
%3.60
|
13
|
|
|
%3.88
|
14
|
|
|
%6.93
|
25
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 71 | 14 | 0.1 | - | 7.6 | 4.4 | 22.8 | 2.6 | 31.7 | 22.2 | |
| 52 | 48 | 0.5 | - | 9.5 | 4.9 | 28.1 | 2.2 | 53.0 | 38.4 | |
| 46 | 15 | 0.1 | - | 7.7 | 3.3 | 22.8 | 3.2 | 47.9 | 34.1 | |
| 43 | 30 | 0.4 | - | 4.5 | 2.6 | 12.5 | 1.1 | 28.2 | 18.3 | |
| 32 | 33 | 0.2 | 2 | 3.3 | 2.3 | 16.9 | 1.4 | 24.6 | 18.0 | |
| 32 | 49 | 0.4 | 3 | 5.1 | 2.6 | 20.7 | 2.0 | 39.6 | 27.6 | |
| 29 | 32 | - | - | 4.3 | 1.8 | 12.0 | 1.8 | 26.6 | 15.9 | |
| 26 | 55 | 0.1 | - | 6.8 | 3.8 | 28.9 | 2.1 | 58.9 | 34.2 | |
| 17 | 45 | 0.2 | - | 4.8 | 2.4 | 23.1 | 1.6 | 49.1 | 24.9 | |
| 13 | 40 | 0.2 | - | 2.8 | 1.4 | 15.5 | 1.4 | 41.4 | 21.5 |
Queensland Premier League 1, Kadınlar 2026 sezonunda zirvede North Lakes United (K) bulunuyor: 18 maçta 44 puan. Attığı gol 69, yediği gol 13; averajı 56. Takipçileri Caboolture FC (K) (41 puan) ve The Gap FC (K) (31 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı North Lakes United (K) (69 gol), en az gol yiyen takımı North Lakes United (K) (13 gol). Son maçlarda en iyi formu North Lakes United (K) yakaladı: son 18 maçta 44 puan. Ligde şu ana kadar toplam 354 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra North Lakes United (K) (23 puan), deplasman tablosunda ise North Lakes United (K) (21 puan).
Play-off hattında North Lakes United (K), Caboolture FC (K), The Gap FC (K), Mitchelton FC (K). Küme Düşme hattında Logan Lightning (K), Moreton City Excelsior (K).