YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ykkonen 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Tampere United (44 puan), 2. RoPS (40 puan), 3. Salpa (36 puan).
Ykkonen 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Tampere United (44 puan), 2. RoPS (40 puan), 3. Salpa (36 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 13 | 5 | 4 | 47 - 18 | 29 | 44 | |||
|
2
| 22 | 11 | 7 | 4 | 47 - 32 | 15 | 40 | |||
|
3
| 22 | 10 | 6 | 6 | 41 - 35 | 6 | 36 | |||
|
4
| 22 | 9 | 8 | 5 | 40 - 30 | 10 | 35 | |||
|
5
| 22 | 9 | 7 | 6 | 43 - 35 | 8 | 34 | |||
|
6
| 22 | 8 | 7 | 7 | 51 - 42 | 9 | 31 | |||
|
7
| 22 | 7 | 10 | 5 | 38 - 31 | 7 | 31 | |||
|
8
| 22 | 9 | 6 | 7 | 32 - 29 | 3 | 30 | |||
|
9
| 22 | 6 | 6 | 10 | 30 - 40 | -10 | 24 | |||
|
10
| 22 | 5 | 5 | 12 | 32 - 51 | -19 | 20 | |||
|
11
| 22 | 3 | 6 | 13 | 37 - 51 | -14 | 15 | |||
|
12
| 22 | 4 | 3 | 15 | 24 - 68 | -44 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 3 | 1 | 28 - 12 | 16 | 24 | |||
| 2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 - 15 | 10 | 23 | |||
| 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 25 - 8 | 17 | 21 | |||
| 4 | 11 | 6 | 2 | 3 | 27 - 16 | 11 | 20 | |||
| 5 | 11 | 4 | 5 | 2 | 31 - 20 | 11 | 17 | |||
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | 20 - 15 | 5 | 17 | |||
| 7 | 11 | 4 | 5 | 2 | 20 - 17 | 3 | 17 | |||
| 8 | 11 | 4 | 4 | 3 | 17 - 16 | 1 | 16 | |||
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 - 16 | -2 | 12 | |||
| 10 | 11 | 2 | 3 | 6 | 15 - 21 | -6 | 9 | |||
| 11 | 11 | 2 | 2 | 7 | 18 - 21 | -3 | 8 | |||
| 12 | 11 | 2 | 1 | 8 | 15 - 30 | -15 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 22 - 10 | 12 | 23 | |||
| 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 - 13 | 5 | 21 | |||
| 3 | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 - 13 | 7 | 18 | |||
| 4 | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 - 20 | -1 | 16 | |||
| 5 | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 - 19 | -5 | 16 | |||
| 6 | 11 | 3 | 5 | 3 | 18 - 16 | 2 | 14 | |||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 - 22 | -2 | 14 | |||
| 8 | 11 | 2 | 5 | 4 | 18 - 20 | -2 | 11 | |||
| 9 | 11 | 3 | 2 | 6 | 17 - 30 | -13 | 11 | |||
| 10 | 11 | 2 | 2 | 7 | 13 - 24 | -11 | 8 | |||
| 11 | 11 | 2 | 2 | 7 | 9 - 38 | -29 | 8 | |||
| 12 | 11 | 1 | 4 | 6 | 19 - 30 | -11 | 7 |
| 21 | 15 | |
| 21 | 14 | |
| 20 | 10 | |
| 11 | 10 | |
| 22 | 9 |
|
|
3.50
|
|
|
10.94
|
|
|
3.83
|
|
|
%38.64
|
|
|
|
%28.79
|
|
|
|
%32.58
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%31.82
|
|
|
|
%31.82
|
|
|
|
%60.61
|
|
|
|
%39.39
|
|
|
|
%15.15
|
|
|
|
%37.12
|
|
|
|
%31.06
|
|
|
|
%16.67
|
|
| 05 Ağustos Çarşamba | ||||
| 4 - 2 | MS | |||
| 6 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 11 Ağustos Salı | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 1 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 15 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 2 | MS | |||
| 3 - 3 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 16 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 2 | MS | |||
| 2 - 3 | MS | |||
| 4 - 4 | MS | |||
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 2 - 4 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 4 - 0 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 2 - 0 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 2025 | 27 | 6 |
| 2025 | 27 | 6 |
| 2024-2026 | 74 | 21 | |
| 2024-2026 | 47 | 16 | |
| 2024-2026 | 55 | 15 |
| 2024-2026 | 74 | |
| 2024-2026 | 68 | |
| 2024-2026 | 67 |
| 2025-2026 | 2 | |
| 2026-2026 | 2 | |
| 2026-2026 | 1 |
|
|
3.50
|
|
|
10.94
|
|
|
3.83
|
|
|
%38.64
|
|
|
|
%28.79
|
|
|
|
%32.58
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%31.82
|
|
|
|
%31.82
|
|
|
|
%60.61
|
|
|
|
%39.39
|
|
|
|
%15.15
|
|
|
|
%37.12
|
|
|
|
%31.06
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%10.61
|
|
|
|
%10.61
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%6.82
|
|
|
|
%6.82
|
|
|
|
%5.30
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%3.79
|
|
|
|
%3.79
|
|
|
|
%25.76
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%12.12
|
|
|
|
%10.61
|
|
|
|
%9.85
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%3.79
|
|
|
|
%2.27
|
|
|
|
%11.69
|
54
|
|
|
%14.07
|
65
|
|
|
%17.53
|
81
|
|
|
%19.70
|
91
|
|
|
%12.99
|
60
|
|
|
%24.03
|
111
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | 42 | 2.2 | 2 | 15.2 | 7.4 | 25B € | 50.1 | 6.4 | 87.9 | 63.5 | |
| 47 | 18 | 1.4 | 1 | 13.4 | 6.1 | 60B € | 50.0 | 5.2 | 90.7 | 54.0 | |
| 47 | 32 | 1.8 | 3 | 11.3 | 6.0 | 50B € | 43.3 | 5.1 | 79.8 | 49.9 | |
| 43 | 35 | 1.7 | 1 | 12.0 | 5.7 | 275B € | 48.4 | 5.4 | 77.8 | 51.6 | |
| 41 | 35 | 1.3 | 1 | 13.7 | 5.5 | 60B € | 53.3 | 5.5 | 99.5 | 62.5 | |
| 40 | 30 | 2.0 | 1 | 11.6 | 5.6 | 49B € | 50.5 | 5.5 | 94.8 | 55.9 | |
| 38 | 31 | 2.1 | 1 | 13.9 | 5.9 | 25B € | 55.7 | 7.4 | 99.5 | 69.7 | |
| 37 | 51 | 2.0 | 1 | 10.8 | 5.1 | 25B € | 52.8 | 5.5 | 85.0 | 47.7 | |
| 32 | 29 | 1.8 | 1 | 10.6 | 4.3 | 50B € | 48.7 | 4.5 | 83.3 | 44.9 | |
| 32 | 51 | 2.4 | 6 | 10.1 | 5.0 | 110B € | 52.0 | 4.6 | 92.7 | 52.7 | |
| 30 | 40 | 2.2 | 7 | 11.1 | 4.9 | 100B € | 40.6 | 6.0 | 87.0 | 55.6 | |
| 24 | 68 | 1.9 | 3 | 9.3 | 3.1 | 25B € | 45.5 | 4.5 | 86.0 | 47.3 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Ykkonen 2026 sezonunda zirvede Tampere United bulunuyor: 22 maçta 44 puan. Attığı gol 47, yediği gol 18; averajı 29. Takipçileri RoPS (40 puan) ve Salpa (36 puan). Sezon karnesi 13 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Jyvaskyla (51 gol), en az gol yiyen takımı Tampere United (18 gol). Son maçlarda en iyi formu Tampere United yakaladı: son 22 maçta 44 puan. Ligde şu ana kadar toplam 462 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra RoPS (24 puan), deplasman tablosunda ise Tampere United (23 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Tampere United, RoPS, Salpa, PK Keski-Uusimaa, Oulun Luistinseura, Jyvaskyla. Küme Düşme Turu hattında VJS, FC Jazz, TPV, Inter Turku 2, KuPS Akatemia, KPV Kokkola.
Gol krallığında Eemeli Raittinen (Oulun Luistinseura) 15 golle önde. Onu Jesse Huhtala (14) ve Adam Mekki (10) izliyor.