YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kadınlar Bundesliga 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Wolfsburg (K) (9 puan), 2. B. Münih (K) (9 puan), 3. VfB Stuttgart (K) (7 puan).
Kadınlar Bundesliga 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Wolfsburg (K) (9 puan), 2. B. Münih (K) (9 puan), 3. VfB Stuttgart (K) (7 puan).
Almanya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 3 | 3 | 0 | 0 | 13 - 5 | 8 | 9 | |||
|
2
| 3 | 3 | 0 | 0 | 10 - 2 | 8 | 9 | |||
|
3
| 3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 5 | 2 | 7 | |||
|
4
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 6 | |||
|
5
| 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 6 | |||
|
6
| 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 6 | |||
|
7
| 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 | |||
|
8
| 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 5 | -2 | 4 | |||
|
9
| 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 4 | -1 | 2 | |||
|
10
| 3 | 0 | 2 | 1 | 6 - 12 | -6 | 2 | |||
|
11
| 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 5 | -4 | 1 | |||
|
12
| 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 5 | -3 | 0 | |||
|
13
| 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 5 | -4 | 0 | |||
|
14
| 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 8 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 6 | |||
| 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 - 2 | 0 | 2 | |||
| 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 - 11 | -6 | 1 | |||
| 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 0 | |||
| 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 | |||
| 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 | 0 | |||
| 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 6 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 - 3 | 7 | 6 | |||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 | |||
| 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 4 | 1 | 4 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 3 | |||
| 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 3 | |||
| 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 - 1 | 0 | 1 | |||
| 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 | |||
| 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 5 | -3 | 1 | |||
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 | |||
| 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 | |||
| 14 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
| 3 | 3 | |
| 3 | 3 | |
| 3 | 3 | |
| 3 | 3 | |
| 3 | 3 |
| 3 | 3 | |
| 3 | 3 | |
| 2 | 3 | |
| 3 | 3 | |
| 3 | 2 |
|
|
3.30
|
|
|
10.80
|
|
|
3.50
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%55.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%65.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 4 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 2 - 0 | MS | |||
| 2 - 8 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 1 - 1 | MS | |||
| 24 Ağustos Pazartesi | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 28 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 31 Ağustos Pazartesi | ||||
| 2 - 0 | MS | |||
| 04 Eylül Cuma | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 05 Eylül Cumartesi | ||||
| 1 - 1 | MS | |||
| 0 - 4 | MS | |||
| 06 Eylül Pazar | ||||
| 3 - 2 | MS | |||
| 4 - 1 | MS | |||
| 3 - 3 | MS | |||
| 07 Eylül Pazartesi | ||||
| 19:00 | ||||
| 11 Eylül Cuma | ||||
| 19:30 | ||||
| 12 Eylül Cumartesi | ||||
| 13:00 | ||||
| 15:00 | ||||
| 13 Eylül Pazar | ||||
| 15:00 | ||||
| 17:00 | ||||
| 19:30 | ||||
| 14 Eylül Pazartesi | ||||
| 19:00 | ||||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2008-2009 |
| 7 | |
| 7 | |
| 4 |
| 1 | 7 |
|
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
13/14
12/13
|
|
| 2 | 7 |
|
25/26
24/25
23/24
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 3 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 4 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 5 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
| 1 | 7 |
|
21/22
19/20
18/19
17/18
16/17
13/14
12/13
|
|
| 2 | 7 |
|
25/26
24/25
23/24
19/20
18/19
17/18
16/17
|
|
| 3 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 4 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 5 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 6 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 7 | 5 |
|
23/24
22/23
20/21
13/14
12/13
|
|
| 8 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 9 | 5 |
|
19/20
18/19
17/18
16/17
13/14
|
|
| 10 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 11 | 4 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
|
|
| 12 | 4 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
|
|
| 13 | 4 |
|
17/18
16/17
13/14
12/13
|
|
| 14 | 4 |
|
24/25
23/24
22/23
20/21
|
|
| 15 | 4 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
|
| 25/26 | 26 | 17 |
| 25/26 | 26 | 17 |
| 2021-2026 | 54 | 56 | |
| 2021-2026 | 69 | 49 | |
| 2022-2027 | 60 | 47 |
| 2021-2027 | 84 | |
| 2021-2027 | 77 | |
| 2021-2027 | 71 |
| 2025-2027 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2021-2023 | 1 |
|
|
3.30
|
|
|
10.80
|
|
|
3.50
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%55.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%30.00
|
|
|
|
%65.00
|
|
|
|
%35.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%60.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%15.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%10.61
|
7
|
|
|
%12.12
|
8
|
|
|
%19.70
|
13
|
|
|
%18.18
|
12
|
|
|
%16.67
|
11
|
|
|
%22.73
|
15
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 0.7 | - | 22.7 | 8.3 | 645B € | 61.7 | 7.3 | 103.7 | 64.7 | 464.0 | 382.0 | 8.3 | 2.0 | |
| 10 | 2 | 1.0 | - | 21.0 | 9.7 | 365B € | 60.7 | 6.3 | 106.3 | 68.7 | 605.3 | 523.0 | 10.0 | 1.3 | |
| 7 | 5 | 2.3 | - | 15.3 | 7.7 | - | 44.3 | 6.0 | 95.3 | 49.0 | 320.3 | 232.3 | 12.7 | 1.3 | |
| 6 | 12 | 1.3 | 1 | 13.0 | 5.7 | - | 44.7 | 6.7 | 83.0 | 37.3 | 327.0 | 239.0 | 14.3 | 2.3 | |
| 6 | 4 | 2.0 | - | 10.3 | 7.0 | 25B € | 49.7 | 6.7 | 87.0 | 35.0 | 394.0 | 307.0 | 11.3 | 2.7 | |
| 5 | 2 | 2.7 | - | 14.3 | 4.7 | 80B € | 51.0 | 6.0 | 96.0 | 50.7 | 379.3 | 278.7 | 13.3 | 4.7 | |
| 5 | 3 | 1.0 | 1 | 18.0 | 6.3 | - | 49.0 | 6.7 | 79.7 | 56.0 | 403.0 | 312.0 | 12.7 | 3.7 | |
| 3 | 1 | 2.0 | - | 12.0 | 3.0 | - | 48.0 | 6.5 | 80.0 | 38.5 | 341.5 | 239.5 | 12.5 | 3.5 | |
| 3 | 4 | 2.3 | - | 9.7 | 2.7 | - | 45.7 | 4.0 | 99.0 | 46.3 | 372.3 | 282.0 | 11.3 | 1.7 | |
| 3 | 5 | 2.0 | - | 16.7 | 5.7 | 30B € | 45.0 | 5.3 | 111.3 | 71.0 | 347.0 | 260.0 | 10.0 | 0.7 | |
| 2 | 5 | 1.0 | - | 14.3 | 4.3 | - | 57.3 | 2.7 | 122.3 | 61.3 | 494.3 | 406.0 | 8.3 | 1.0 | |
| 1 | 5 | 3.0 | - | 15.0 | 3.5 | - | 54.0 | 6.5 | 75.5 | 44.5 | 432.0 | 346.5 | 9.0 | 2.5 | |
| 1 | 5 | 2.7 | 1 | 14.0 | 4.3 | 45B € | 49.0 | 4.7 | 81.7 | 49.3 | 430.0 | 333.7 | 14.0 | 1.3 | |
| 1 | 8 | 1.0 | - | 7.3 | 2.7 | - | 40.7 | 1.0 | 78.0 | 33.7 | 287.3 | 179.0 | 9.3 | 2.0 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna-Lena Heidenreich
|
1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 6.00 | 0.00 | 1.00 |
Miriam Schwermer
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2.50 | 0.00 | 0.00 |
Daniela Kottmann
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1.00 | 1.00 | 0.00 |
Lara Wolf
|
2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2.50 | 0.50 | 1.00 |
Davina Lutz
|
2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 | 1 | 4.00 | 0.00 | 0.50 |
Naemi Breier
|
2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 | 1 | 3.50 | 0.50 | 0.50 |
Levke Scholz
|
1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 |
Julia Boike
|
2 | 0 | 1 | 1 | 11 | 0 | 1 | 5.50 | 0.00 | 0.50 |
Fabienne Michel
|
1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5.00 | 0.00 | 0.00 |
Franziska Wildfeuer
|
2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | 4.50 | 0.00 | 0.00 |
Angelika Söder
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1.50 | 0.00 | 0.00 |
Sina Diekmann
|
2 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 | 2 | 4.00 | 0.00 | 1.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Kadınlar Bundesliga 26-27 sezonunda zirvede Wolfsburg (K) bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 13, yediği gol 5; averajı 8. Takipçileri B. Münih (K) (9 puan) ve VfB Stuttgart (K) (7 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Wolfsburg (K) (13 gol), en az gol yiyen takımı E. Frankfurt (K) (1 gol). Son maçlarda en iyi formu Wolfsburg (K) yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 66 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra B. Münih (K) (6 puan), deplasman tablosunda ise Wolfsburg (K) (6 puan).
Şampiyonlar Ligi hattında Wolfsburg (K). Şampiyonlar Ligi Eleme hattında B. Münih (K), VfB Stuttgart (K). Küme Düşme hattında Union Berlin (K), 1. FSV Mainz 05 (K).
Gol krallığında Nicole Billa (VfB Stuttgart (K)) 3 golle önde. Onu Maximiliane Rall (3) ve Camilla Kuver (3) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.