YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U20 AFC Asian Cup 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Avustralya U20 (9 puan), 2. Çin U20 (6 puan), 3. Katar U20 (3 puan).
U20 AFC Asian Cup 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Avustralya U20 (9 puan), 2. Çin U20 (6 puan), 3. Katar U20 (3 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 - 3 | 7 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 5 | 3 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 5 | 1 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 - 14 | -11 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 3 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 9 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 2 | 3 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 2 | 3 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 5 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 6 | |||
2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 - 1 | 1 | 5 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 2 | 0 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 5 | -2 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 1 | 10 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 6 | |||
3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 6 | -5 | 1 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 - 7 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 3 | -2 | 1 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 6 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 - 1 | 7 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 1 | -1 | 1 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 - 3 | 4 | 7 | |||
2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 - 3 | 3 | 5 | |||
3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 - 6 | -1 | 2 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 9 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 - 4 | 0 | 2 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 4 | |||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 | |||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 5 | -3 | 1 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 |
| 4 | 4 | |
| 5 | 4 | |
| 5 | 3 | |
| 4 | 3 | |
| 6 | 3 |
| 5 | 3 | |
| 4 | 2 | |
| 4 | 2 | |
| 3 | 2 | |
| 4 | 2 |
|
|
3.00
|
|
|
8.03
|
|
|
3.61
|
|
|
%32.26
|
|
|
|
%32.26
|
|
|
|
%35.48
|
|
|
|
%38.71
|
|
|
|
%61.29
|
|
|
|
%29.03
|
|
|
|
%45.16
|
|
|
|
%25.81
|
|
|
|
%61.29
|
|
|
|
%38.71
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%41.94
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%12.90
|
|
| 2025 | ||
| 2023 | ||
| 2016 | ||
| 2014 |
| 2025 | ||
| 2023 | ||
| 2016 | ||
| 2014 |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 2 |
|
1976
1975
|
|
| 2 | 1 |
|
2023
|
|
| 3 | 1 |
|
2023
|
|
| 4 | 1 |
|
24/25
|
|
| 5 | 1 |
|
2025
|
| 1 | 2 |
|
1976
1975
|
|
| 2 | 1 |
|
2023
|
|
| 3 | 1 |
|
2023
|
|
| 4 | 1 |
|
24/25
|
|
| 5 | 1 |
|
2025
|
|
| 6 | 1 |
|
22/23
|
|
| 7 | 1 |
|
22/23
|
|
| 8 | 1 |
|
1976
|
|
| 9 | 1 |
|
2023
|
|
| 10 | 1 |
|
22/23
|
|
| 11 | 1 |
|
2025
|
|
| 12 | 1 |
|
2025
|
|
| 13 | 1 |
|
2023
|
|
| 14 | 1 |
|
2025
|
|
| 15 | 1 |
|
2025
|
| 2025 | 4 | 4 | |
| 2025 | 5 | 4 | |
| 2023 | 5 | 5 |
| 2025 | 4 | 4 | |
| 2025 | 5 | 4 | |
| 2023 | 5 | 5 |
| 2023-2023 | 5 | 5 | |
| 2025-2025 | 5 | 4 | |
| 2025-2025 | 4 | 4 |
| 2023-2025 | 9 | |
| 2023-2025 | 9 | |
| 2023-2025 | 9 |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2023-2023 | 1 |
|
|
3.00
|
|
|
8.03
|
|
|
3.61
|
|
|
%32.26
|
|
|
|
%32.26
|
|
|
|
%35.48
|
|
|
|
%38.71
|
|
|
|
%61.29
|
|
|
|
%29.03
|
|
|
|
%45.16
|
|
|
|
%25.81
|
|
|
|
%61.29
|
|
|
|
%38.71
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%41.94
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%12.90
|
|
|
|
%12.90
|
|
|
|
%9.68
|
|
|
|
%9.68
|
|
|
|
%9.68
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%3.23
|
|
|
|
%22.58
|
|
|
|
%19.35
|
|
|
|
%19.35
|
|
|
|
%16.13
|
|
|
|
%9.68
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%6.45
|
|
|
|
%10.75
|
10
|
|
|
%27.96
|
26
|
|
|
%11.83
|
11
|
|
|
%15.05
|
14
|
|
|
%19.35
|
18
|
|
|
%15.05
|
14
|
|
|
%26.88
|
25
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 6 | 1.8 | - | 14.7 | 5.3 | 2.3Mn € | 53.8 | 4.7 | 97.5 | 68.0 | 517.5 | 432.8 | 11.8 | 2.3 | |
| 12 | 2 | 2.0 | - | 16.2 | 5.5 | 675B € | 48.0 | 4.8 | 135.0 | 71.2 | 423.5 | 332.2 | 11.5 | 2.8 | |
| 10 | 6 | 1.6 | - | 12.6 | 6.4 | 150B € | 59.6 | 7.8 | 136.6 | 81.8 | 559.4 | 474.6 | 13.4 | 2.0 | |
| 8 | 6 | 1.5 | - | 13.8 | 5.5 | 7.2Mn € | 56.0 | 4.8 | 97.0 | 70.0 | 448.0 | 369.8 | 10.2 | 2.8 | |
| 8 | 6 | 1.2 | - | 15.2 | 5.2 | 1.4Mn € | 59.5 | 5.0 | 142.8 | 88.8 | 526.5 | 424.8 | 14.5 | 2.0 | |
| 7 | 6 | 1.6 | - | 15.8 | 5.6 | 25B € | 59.0 | 3.6 | 125.0 | 77.4 | 567.2 | 476.0 | 15.8 | 1.4 | |
| 6 | 5 | 1.3 | - | 13.0 | 4.0 | 425B € | 42.7 | 3.7 | 123.3 | 68.3 | 341.3 | 254.3 | 9.3 | 1.3 | |
| 5 | 6 | 2.0 | - | 14.3 | 4.0 | 425B € | 38.3 | 3.0 | 76.0 | 45.7 | 331.7 | 254.7 | 9.3 | 1.0 | |
| 5 | 3 | 2.2 | 1 | 10.3 | 4.0 | 525B € | 48.8 | 2.3 | 119.8 | 73.7 | 395.2 | 292.0 | 12.5 | 1.7 | |
| 4 | 4 | 1.8 | 2 | 13.0 | 3.0 | 375B € | 49.5 | 6.0 | 77.8 | 69.0 | 362.5 | 265.2 | 13.5 | 1.5 | |
| 3 | 5 | 2.0 | - | 10.7 | 2.7 | 125B € | 40.0 | 4.7 | 93.0 | 73.0 | 292.7 | 203.3 | 9.7 | 3.0 | |
| 3 | 14 | 2.7 | 2 | 12.3 | 4.3 | 820B € | 47.7 | 3.3 | 98.3 | 69.3 | 401.7 | 314.7 | 14.0 | 1.3 | |
| 3 | 9 | 2.0 | 1 | 9.0 | 4.0 | 75B € | 40.3 | 2.3 | 78.7 | 31.7 | 348.3 | 274.0 | 11.7 | 2.0 | |
| 2 | 2 | 0.7 | - | 15.3 | 2.7 | 110B € | 52.3 | 8.0 | 77.0 | 72.0 | 366.7 | 264.0 | 9.0 | 1.3 | |
| 1 | 6 | 0.7 | - | 10.3 | 4.0 | 395B € | 42.7 | 3.0 | 134.3 | 74.7 | 356.0 | 271.0 | 10.0 | 0.3 | |
| - | 7 | 3.3 | 1 | 18.7 | 4.3 | - | 42.3 | 3.0 | 105.0 | 53.3 | 405.3 | 308.0 | 11.7 | 0.7 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Asker Nadjafaliev
|
3 | 0 | 2 | 1 | 12 | 1 | 0 | 4.00 | 0.33 | 0.00 |
Abdullah Jamali
|
4 | 0 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2.00 | 0.00 | 0.00 |
Thoriq Alkatiri
|
2 | 0 | 1 | 1 | 14 | 2 | 1 | 7.00 | 1.00 | 0.50 |
Hiroki Kasahara
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 | 3.33 | 0.33 | 0.00 |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3.50 | 0.00 | 0.00 | |
Ammar Ebrahim Hasan Mahfoodh
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 3.00 | 0.00 | 0.00 |
Alexander George King
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1.33 | 0.00 | 0.67 |
| 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 0 | 1 | 4.00 | 0.00 | 0.33 | |
Choi Hyun-jai
|
2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 1 | 1 | 5.50 | 0.50 | 0.50 |
Zaid Thamer Mohammed
|
2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 2.00 | 0.00 | 0.50 |
Yinhao Shen
|
1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4.00 | 0.00 | 0.00 |
Qasim Matar Ali Al-Hatmi
|
3 | 1 | 1 | 1 | 17 | 2 | 1 | 5.67 | 0.67 | 0.33 |
U20 AFC Asian Cup 2025 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Avustralya U20 bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 10, yediği gol 3; averajı 7. Takipçileri Çin U20 (6 puan) ve Katar U20 (3 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Avustralya U20 (10 gol), en az gol yiyen takımı Avustralya U20 (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Avustralya U20 yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 27 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Avustralya U20 (3 puan), deplasman tablosunda ise Avustralya U20 (6 puan).
Play-off hattında Avustralya U20, Çin U20.
Gol krallığında Mukhammadal Urinboev (Özbekistan U20) 4 golle önde. Onu Kim Tae-won (4) ve Musa Toure (3) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.