League Cup A, Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (League Cup A, Women 2026, Group 1): 1. Throttur Reykjavik (K) (12 puan), 2. Stjarnan (K) (10 puan), 3. Thor/KA (K) (9 puan).

League Cup A, Kadınlar 2026

League Cup A, Kadınlar
Tüm Ligler
Search
İzlanda
Takvim 2026
2026
2025
2024
2023
2022
2021
League Cup A, Kadınlar maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

League Cup A, Women 2026, Group 1
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — League Cup A, Women 2026, Group 1
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
540121 - 111012
2
531125 - 81710
3
530218 - 1089
4
521211 - 927
5
520318 - 1086
6
50052 - 47-450
Play-off
İç Saha — League Cup A, Women 2026, Group 1
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1320111 - 656
222008 - 446
322005 - 236
421107 - 344
5310213 - 583
630030 - 31-310
Deplasman — League Cup A, Women 2026, Group 1
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1320113 - 766
2211014 - 2124
3310213 - 853
421015 - 503
531024 - 6-23
620022 - 16-140
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — League Cup A, Women 2026, Group 2
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
430119 - 5149
2
320111 - 746
3
42026 - 516
4
41123 - 13-104
5
411218 - 1174
Play-off
İç Saha — League Cup A, Women 2026, Group 2
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1320115 - 5106
222008 - 086
321014 - 313
410101 - 101
510010 - 4-40
Deplasman — League Cup A, Women 2026, Group 2
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
131113 - 9-64
2310217 - 1073
311004 - 043
421012 - 203
510013 - 7-40
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
6.22
Korner
4.15
Sarı Kart
0.41
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%51.85
14
X
%3.70
1
2
%44.44
12
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%11.11
3
Üst
%88.89
24
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%51.85
14
X
%11.11
3
2
%37.04
10
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%59.26
16
KG Yok
%40.74
11
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%11.11
3
2-3 Gol
%7.41
2
4-5 Gol
%29.63
8
6+ Gol
%51.85
14
Fikstür
5. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2024
Şampiyonlar — Tümü
2024
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 1
Valur (K) logosu
2024
2 1
Valur (K) logosu
2024
3 1
Valur (K) logosu
2024
4 1
Valur (K) logosu
2024
5 1
Valur (K) logosu
2024
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 1
Valur (K) logosu
2024
2 1
Valur (K) logosu
2024
3 1
Valur (K) logosu
2024
4 1
Valur (K) logosu
2024
5 1
Valur (K) logosu
2024
6 1
Valur (K) logosu
2024
7 1
Valur (K) logosu
2024
8 1
Valur (K) logosu
2024
9 1
Valur (K) logosu
2024
10 1
Valur (K) logosu
2024
11 1
Valur (K) logosu
2024
12 1
Valur (K) logosu
2024
13 1
Valur (K) logosu
2024
14 1
Valur (K) logosu
2024
15 1
Valur (K) logosu
2024
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
Gol Kralları — Tümü
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2025 4 0
2025-2025 4 0
2024-2025 6 0
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2024-2025 12
2024-2025 12
2024-2025 11
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2025 0
2025-2025 0
2024-2025 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
6.22
Korner
4.15
Sarı Kart
0.41
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%51.85
14
X
%3.70
1
2
%44.44
12
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%11.11
3
Üst
%88.89
24
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%51.85
14
X
%11.11
3
2
%37.04
10
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%59.26
16
KG Yok
%40.74
11
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%11.11
3
2-3 Gol
%7.41
2
4-5 Gol
%29.63
8
6+ Gol
%51.85
14
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%7.41
2
1-2
%7.41
2
3-1
%7.41
2
5-3
%7.41
2
7-0
%7.41
2
0-1
%3.70
1
0-10
%3.70
1
0-12
%3.70
1
0-16
%3.70
1
0-4
%3.70
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%40.74
11
2/2
%33.33
9
1/2
%7.41
2
X/1
%7.41
2
1/X
%3.70
1
2/1
%3.70
1
X/2
%3.70
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%8.93
15
16-30
%8.93
15
31-45
%7.74
13
46-60
%7.14
12
61-75
%6.55
11
76-90
%9.52
16
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
29 7 - 8.3 5.3 - 41.0 6.5 86.0 62.5
26 14 0.3 2.8 1.7 25B € 14.3 2.0 26.5 12.2
23 15 - 1.5 1.0 - 19.3 2.7 36.8 20.3
18 10 0.4 3.8 2.0 - 22.2 2.6 34.4 21.6
18 10 - 4.0 2.2 - 17.4 0.8 40.0 24.2
17 10 - 0.3 0.3 - 10.3 0.7 43.0 18.0
16 13 - 5.8 3.0 - 25.0 1.4 44.0 35.8
11 9 - - - - - - - -
6 5 0.5 4.2 2.5 - 22.0 1.8 53.2 32.2
2 12 1.7 8.7 4.0 - 36.7 4.0 75.3 33.0
2 47 - - - - - - - -
- 16 - - - - - - - -

Fikstür

League Cup A, Kadınlar 2026 Puan Durumu ve Sezon Özeti

League Cup A, Kadınlar 2026 sezonunda League Cup A, Women 2026, Group 1 grubunun zirvesinde Throttur Reykjavik (K) bulunuyor: 5 maçta 12 puan. Attığı gol 21, yediği gol 11; averajı 10. Takipçileri Stjarnan (K) (10 puan) ve Thor/KA (K) (9 puan). Sezon karnesi 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 6 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Stjarnan (K) (25 gol), en az gol yiyen takımı Stjarnan (K) (8 gol). Son maçlarda en iyi formu Throttur Reykjavik (K) yakaladı: son 5 maçta 12 puan. Ligde şu ana kadar toplam 95 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Stjarnan (K) (6 puan), deplasman tablosunda ise Throttur Reykjavik (K) (6 puan).

Play-off hattında Throttur Reykjavik (K), Stjarnan (K).

Takımlar