YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kuzey NSW NPL 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Broadmeadow Magic FC (49 puan), 2. Maitland FC (42 puan), 3. Weston Workers (41 puan).
Kuzey NSW NPL 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Broadmeadow Magic FC (49 puan), 2. Maitland FC (42 puan), 3. Weston Workers (41 puan).
Avustralya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 15 | 4 | 3 | 59 - 23 | 36 | 49 | |||
|
2
| 22 | 13 | 3 | 6 | 40 - 32 | 8 | 42 | |||
|
3
| 22 | 12 | 5 | 5 | 48 - 33 | 15 | 41 | |||
|
4
| 22 | 11 | 6 | 5 | 41 - 31 | 10 | 39 | |||
|
5
| 22 | 10 | 5 | 7 | 47 - 44 | 3 | 35 | |||
|
6
| 22 | 9 | 6 | 7 | 43 - 36 | 7 | 33 | |||
|
7
| 22 | 7 | 5 | 10 | 22 - 39 | -17 | 26 | |||
|
8
| 22 | 7 | 4 | 11 | 38 - 33 | 5 | 25 | |||
|
9
| 22 | 6 | 6 | 10 | 34 - 45 | -11 | 24 | |||
|
10
| 22 | 5 | 6 | 11 | 39 - 40 | -1 | 21 | |||
|
11
| 22 | 6 | 2 | 14 | 35 - 53 | -18 | 20 | |||
|
12
| 22 | 4 | 2 | 16 | 25 - 62 | -37 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 20 - 9 | 11 | 28 | |||
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 34 - 12 | 22 | 24 | |||
| 3 | 11 | 6 | 2 | 3 | 27 - 22 | 5 | 20 | |||
| 4 | 11 | 5 | 3 | 3 | 23 - 15 | 8 | 18 | |||
| 5 | 11 | 6 | 0 | 5 | 16 - 15 | 1 | 18 | |||
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 25 - 20 | 5 | 17 | |||
| 7 | 11 | 3 | 4 | 4 | 11 - 23 | -12 | 13 | |||
| 8 | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 - 17 | 1 | 12 | |||
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 - 22 | -7 | 12 | |||
| 10 | 11 | 2 | 4 | 5 | 24 - 22 | 2 | 10 | |||
| 11 | 11 | 3 | 1 | 7 | 18 - 24 | -6 | 10 | |||
| 12 | 11 | 2 | 1 | 8 | 13 - 26 | -13 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 - 11 | 14 | 25 | |||
| 2 | 11 | 7 | 3 | 1 | 23 - 13 | 10 | 24 | |||
| 3 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 - 17 | 7 | 24 | |||
| 4 | 11 | 4 | 3 | 4 | 20 - 21 | -1 | 15 | |||
| 5 | 11 | 4 | 3 | 4 | 20 - 22 | -2 | 15 | |||
| 6 | 11 | 4 | 1 | 6 | 20 - 16 | 4 | 13 | |||
| 7 | 11 | 4 | 1 | 6 | 11 - 16 | -5 | 13 | |||
| 8 | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 - 23 | -4 | 12 | |||
| 9 | 11 | 2 | 5 | 4 | 21 - 22 | -1 | 11 | |||
| 10 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 - 18 | -3 | 11 | |||
| 11 | 11 | 3 | 1 | 7 | 17 - 29 | -12 | 10 | |||
| 12 | 11 | 2 | 1 | 8 | 12 - 36 | -24 | 7 |
|
|
3.58
|
|
|
10.54
|
|
|
2.80
|
|
|
%40.85
|
|
|
|
%20.42
|
|
|
|
%38.73
|
|
|
|
%29.58
|
|
|
|
%70.42
|
|
|
|
%35.92
|
|
|
|
%33.80
|
|
|
|
%30.28
|
|
|
|
%66.20
|
|
|
|
%33.80
|
|
|
|
%14.08
|
|
|
|
%39.44
|
|
|
|
%30.28
|
|
|
|
%16.20
|
|
| 12 Ağustos Çarşamba | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 12 Ağustos Çarşamba | ||||
| 0 - 2 | MS | |||
| 12 Ağustos Çarşamba | ||||
| 4 - 2 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 2 | MS | |||
| 0 - 0 | MS | |||
| 2 - 2 | MS | |||
| 2 - 1 | MS | |||
| 09 Ağustos Pazar | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 6 - 6 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 3 - 0 | MS | |||
| 30 Ağustos Pazar | ||||
| 2 - 3 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 3 - 2 | MS | |||
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 0 - 0 | PEN | |||
| 05 Eylül Cumartesi | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 06 Eylül Pazar | ||||
| 0 - 1 | MS | |||
|
|
3.58
|
|
|
10.54
|
|
|
2.80
|
|
|
%40.85
|
|
|
|
%20.42
|
|
|
|
%38.73
|
|
|
|
%29.58
|
|
|
|
%70.42
|
|
|
|
%35.92
|
|
|
|
%33.80
|
|
|
|
%30.28
|
|
|
|
%66.20
|
|
|
|
%33.80
|
|
|
|
%14.08
|
|
|
|
%39.44
|
|
|
|
%30.28
|
|
|
|
%16.20
|
|
|
|
%10.56
|
|
|
|
%9.86
|
|
|
|
%9.86
|
|
|
|
%6.34
|
|
|
|
%5.63
|
|
|
|
%4.93
|
|
|
|
%4.93
|
|
|
|
%4.23
|
|
|
|
%4.23
|
|
|
|
%4.23
|
|
|
|
%27.46
|
|
|
|
%21.83
|
|
|
|
%12.68
|
|
|
|
%11.27
|
|
|
|
%9.86
|
|
|
|
%4.93
|
|
|
|
%4.23
|
|
|
|
%4.23
|
|
|
|
%3.52
|
|
|
|
%11.20
|
57
|
|
|
%14.73
|
75
|
|
|
%19.65
|
100
|
|
|
%13.75
|
70
|
|
|
%14.54
|
74
|
|
|
%20.83
|
106
|
|
|
%0.59
|
3
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 59 | 27 | 1.1 | 2 | 12.3 | 5.8 | - | 54.1 | 6.3 | 113.9 | 72.5 | |
| 51 | 33 | 1.7 | 1 | 12.2 | 4.9 | 125B € | 53.8 | 6.8 | 94.4 | 71.4 | |
| 49 | 47 | 1.3 | 2 | 10.3 | 4.1 | - | 39.9 | 5.6 | 88.8 | 62.5 | |
| 45 | 35 | 0.8 | - | 13.7 | 5.4 | - | 53.4 | 6.0 | 104.2 | 71.8 | |
| 43 | 36 | 1.1 | - | 9.3 | 4.1 | 175B € | 50.5 | 5.0 | 104.0 | 63.0 | |
| 43 | 33 | 1.5 | 1 | 9.3 | 3.9 | - | 54.1 | 4.5 | 101.7 | 57.2 | |
| 42 | 55 | 1.0 | 3 | 10.5 | 5.0 | - | 45.9 | 3.8 | 104.8 | 57.6 | |
| 39 | 40 | 1.4 | 3 | 12.1 | 5.1 | - | 47.8 | 6.2 | 94.0 | 63.2 | |
| 38 | 33 | 1.3 | 1 | 13.3 | 5.5 | 200B € | 53.0 | 5.8 | 103.3 | 72.6 | |
| 34 | 45 | 1.7 | 2 | 9.4 | 4.3 | - | 46.5 | 4.6 | 97.0 | 61.9 | |
| 25 | 62 | 1.8 | 1 | 8.6 | 3.8 | - | 51.4 | 4.3 | 104.5 | 65.6 | |
| 22 | 39 | 2.1 | 2 | 8.4 | 3.6 | - | 45.5 | 4.4 | 92.6 | 62.0 | |
| 10 | 10 | 1.3 | - | 12.7 | 6.3 | - | 56.0 | 6.0 | 89.0 | 66.0 | |
| 8 | 9 | 2.0 | - | 9.0 | 4.0 | - | 43.0 | 3.5 | 92.0 | 58.5 | |
| 1 | 5 | 1.5 | - | 9.5 | 3.5 | - | 37.5 | 7.0 | 112.0 | 63.0 |
Kuzey NSW NPL 2026 sezonunda zirvede Broadmeadow Magic FC bulunuyor: 22 maçta 49 puan. Attığı gol 59, yediği gol 23; averajı 36. Takipçileri Maitland FC (42 puan) ve Weston Workers (41 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Broadmeadow Magic FC (59 gol), en az gol yiyen takımı Broadmeadow Magic FC (23 gol). Son maçlarda en iyi formu Broadmeadow Magic FC yakaladı: son 22 maçta 49 puan. Ligde şu ana kadar toplam 471 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Edgeworth FC (28 puan), deplasman tablosunda ise Broadmeadow Magic FC (25 puan).
Play-off hattında Broadmeadow Magic FC. Eleme Playoffları hattında Maitland FC, Weston Workers, Edgeworth FC, Belmont Swansea United FK. Küme Düşme Play-off hattında Kahibah FC. Küme Düşme hattında Charlestown Azzurri FC.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.