YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U20 Cearense 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Floresta U20 (16 puan), 2. Fortaleza U20 (15 puan), 3. Ferroviário U20 (14 puan).
U20 Cearense 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Floresta U20 (16 puan), 2. Fortaleza U20 (15 puan), 3. Ferroviário U20 (14 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 7 | 5 | 1 | 1 | 8 - 4 | 4 | 16 | |||
|
2
| 7 | 4 | 3 | 0 | 16 - 4 | 12 | 15 | |||
|
3
| 7 | 4 | 2 | 1 | 6 - 6 | 0 | 14 | |||
|
4
| 7 | 4 | 1 | 2 | 8 - 7 | 1 | 13 | |||
|
5
| 7 | 2 | 2 | 3 | 6 - 7 | -1 | 8 | |||
|
6
| 7 | 2 | 2 | 3 | 13 - 16 | -3 | 8 | |||
|
7
| 7 | 1 | 0 | 6 | 7 - 34 | -27 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 10 | |||
| 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 - 3 | 2 | 9 | |||
| 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 - 3 | 8 | 8 | |||
| 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 4 | 4 | 7 | |||
| 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 | 1 | 7 | |||
| 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 | 4 | |||
| 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 15 | -11 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 - 4 | 1 | 9 | |||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 | 4 | 7 | |||
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 7 | |||
| 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 - 5 | -3 | 4 | |||
| 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 4 | -2 | 1 | |||
| 6 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 - 12 | -7 | 1 | |||
| 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 - 19 | -16 | 0 |
|
|
2.77
|
|
|
1.11
|
|
|
0.57
|
|
|
%49.18
|
|
|
|
%22.95
|
|
|
|
%27.87
|
|
|
|
%45.90
|
|
|
|
%54.10
|
|
|
|
%1.64
|
|
|
|
%95.08
|
|
|
|
%3.28
|
|
|
|
%40.98
|
|
|
|
%59.02
|
|
|
|
%34.43
|
|
|
|
%37.70
|
|
|
|
%19.67
|
|
|
|
%8.20
|
|
|
|
2.77
|
|
|
1.11
|
|
|
0.57
|
|
|
%49.18
|
|
|
|
%22.95
|
|
|
|
%27.87
|
|
|
|
%45.90
|
|
|
|
%54.10
|
|
|
|
%1.64
|
|
|
|
%95.08
|
|
|
|
%3.28
|
|
|
|
%40.98
|
|
|
|
%59.02
|
|
|
|
%34.43
|
|
|
|
%37.70
|
|
|
|
%19.67
|
|
|
|
%8.20
|
|
|
|
%13.11
|
|
|
|
%11.48
|
|
|
|
%9.84
|
|
|
|
%9.84
|
|
|
|
%8.20
|
|
|
|
%6.56
|
|
|
|
%6.56
|
|
|
|
%6.56
|
|
|
|
%4.92
|
|
|
|
%4.92
|
|
|
|
%45.90
|
|
|
|
%27.87
|
|
|
|
%21.31
|
|
|
|
%1.64
|
|
|
|
%1.64
|
|
|
|
%1.64
|
|
|
|
%1.18
|
2
|
|
|
%1.18
|
2
|
|
|
%2.37
|
4
|
|
|
%1.18
|
2
|
|
|
%1.78
|
3
|
|
|
%1.78
|
3
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | 6 | 0.5 | - | 3.5 | 1.5 | - | 15.0 | 1.5 | 25.2 | 16.3 | |
| 28 | 8 | 0.8 | - | 3.2 | 0.8 | - | 12.9 | 1.9 | 22.3 | 11.8 | |
| 19 | 6 | 0.5 | - | 1.3 | 0.1 | 200B € | 9.0 | 1.0 | 13.4 | 6.7 | |
| 16 | 14 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 13 | 16 | 0.6 | - | 1.0 | 0.9 | - | 5.9 | 0.3 | 9.7 | 8.7 | |
| 11 | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 9 | 5 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 9 | 22 | 0.8 | 1 | 2.4 | 0.8 | - | 10.6 | 1.2 | 17.1 | 14.7 | |
| 9 | 11 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 7 | 34 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 6 | 10 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 6 | 7 | 0.4 | - | 1.7 | 0.9 | - | 6.4 | 0.7 | 13.1 | 11.3 | |
| 4 | 12 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| 4 | 8 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
U20 Cearense 2026 sezonunda zirvede Floresta U20 bulunuyor: 7 maçta 16 puan. Attığı gol 8, yediği gol 4; averajı 4. Takipçileri Fortaleza U20 (15 puan) ve Ferroviário U20 (14 puan). Sezon karnesi 5 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 7 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Fortaleza U20 (16 gol), en az gol yiyen takımı Floresta U20 (4 gol). Son maçlarda en iyi formu Floresta U20 yakaladı: son 7 maçta 16 puan. Ligde şu ana kadar toplam 64 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Ferroviário U20 (10 puan), deplasman tablosunda ise Quixadá U20 (9 puan).
Play-off hattında Floresta U20, Fortaleza U20, Ferroviário U20, Quixadá U20.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.