YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Gaziantep Süper Amatör Ligi 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Gaziantep Oğuzspor (43 puan), 2. Gaziantep Sanayi Esnafspor (39 puan), 3. Güneş 27 (32 puan).
Gaziantep Süper Amatör Ligi 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Gaziantep Oğuzspor (43 puan), 2. Gaziantep Sanayi Esnafspor (39 puan), 3. Güneş 27 (32 puan).
Türkiye
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | 14 | 1 | 1 | 44 - 11 | 33 | 43 | |||
2 | 15 | 13 | 0 | 2 | 40 - 8 | 32 | 39 | |||
3 | 13 | 10 | 2 | 1 | 41 - 7 | 34 | 32 | |||
4 | 16 | 8 | 0 | 8 | 28 - 31 | -3 | 24 | |||
5 | 15 | 7 | 1 | 7 | 27 - 31 | -4 | 22 | |||
6 | 15 | 7 | 0 | 8 | 38 - 35 | 3 | 21 | |||
7 | 15 | 5 | 0 | 10 | 24 - 35 | -11 | 15 | |||
8 | 14 | 1 | 0 | 13 | 3 - 42 | -39 | 3 | |||
9 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 - 42 | -42 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 23 - 5 | 18 | 24 | |||
| 2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 - 2 | 19 | 21 | |||
| 3 | 8 | 6 | 2 | 0 | 24 - 5 | 19 | 20 | |||
| 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 23 - 18 | 5 | 15 | |||
| 5 | 8 | 4 | 0 | 4 | 18 - 17 | 1 | 12 | |||
| 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 - 13 | 0 | 9 | |||
| 7 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 - 12 | -3 | 9 | |||
| 8 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 - 21 | -18 | 3 | |||
| 9 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 - 18 | -18 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 - 6 | 15 | 19 | |||
| 2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 - 6 | 13 | 18 | |||
| 3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 - 19 | -1 | 13 | |||
| 4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 - 2 | 15 | 12 | |||
| 5 | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 - 14 | -4 | 12 | |||
| 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 15 - 17 | -2 | 6 | |||
| 7 | 8 | 2 | 0 | 6 | 11 - 22 | -11 | 6 | |||
| 8 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 - 21 | -21 | 0 | |||
| 9 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 - 24 | -24 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 18 | 18 | 0 | 0 | 97 - 7 | 90 | 54 | |||
2 | 16 | 13 | 1 | 2 | 63 - 17 | 46 | 40 | |||
3 | 16 | 10 | 0 | 6 | 49 - 32 | 17 | 30 | |||
4 | 17 | 6 | 2 | 9 | 34 - 45 | -11 | 20 | |||
5 | 17 | 6 | 2 | 9 | 40 - 59 | -19 | 20 | |||
6 | 16 | 6 | 1 | 9 | 36 - 39 | -3 | 19 | |||
7 | 18 | 4 | 7 | 7 | 28 - 35 | -7 | 19 | |||
8 | 17 | 6 | 1 | 10 | 26 - 38 | -12 | 19 | |||
9 | 17 | 5 | 1 | 11 | 21 - 73 | -52 | 16 | |||
10 | 16 | 2 | 1 | 13 | 27 - 76 | -49 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 50 - 5 | 45 | 27 | |||
| 2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 30 - 8 | 22 | 21 | |||
| 3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 17 - 18 | -1 | 13 | |||
| 4 | 8 | 4 | 0 | 4 | 25 - 22 | 3 | 12 | |||
| 5 | 9 | 4 | 0 | 5 | 21 - 26 | -5 | 12 | |||
| 6 | 8 | 3 | 1 | 4 | 23 - 19 | 4 | 10 | |||
| 7 | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 - 24 | -16 | 10 | |||
| 8 | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 - 19 | -8 | 7 | |||
| 9 | 8 | 2 | 1 | 5 | 19 - 28 | -9 | 7 | |||
| 10 | 8 | 1 | 0 | 7 | 6 - 42 | -36 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 47 - 2 | 45 | 27 | |||
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 33 - 9 | 24 | 19 | |||
| 3 | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 - 10 | 14 | 18 | |||
| 4 | 9 | 4 | 1 | 4 | 21 - 31 | -10 | 13 | |||
| 5 | 9 | 3 | 3 | 3 | 17 - 16 | 1 | 12 | |||
| 6 | 8 | 3 | 0 | 5 | 13 - 20 | -7 | 9 | |||
| 7 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 - 19 | -6 | 8 | |||
| 8 | 8 | 2 | 0 | 6 | 9 - 20 | -11 | 6 | |||
| 9 | 9 | 2 | 0 | 7 | 13 - 49 | -36 | 6 | |||
| 10 | 8 | 1 | 1 | 6 | 21 - 34 | -13 | 4 |
|
|
4.40
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%49.34
|
|
|
|
%6.58
|
|
|
|
%44.08
|
|
|
|
%17.76
|
|
|
|
%82.24
|
|
|
|
%1.32
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%98.68
|
|
|
|
%46.71
|
|
|
|
%53.29
|
|
|
|
%7.24
|
|
|
|
%44.74
|
|
|
|
%21.71
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
4.40
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%49.34
|
|
|
|
%6.58
|
|
|
|
%44.08
|
|
|
|
%17.76
|
|
|
|
%82.24
|
|
|
|
%1.32
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%98.68
|
|
|
|
%46.71
|
|
|
|
%53.29
|
|
|
|
%7.24
|
|
|
|
%44.74
|
|
|
|
%21.71
|
|
|
|
%26.32
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%12.50
|
|
|
|
%5.92
|
|
|
|
%4.61
|
|
|
|
%3.95
|
|
|
|
%3.95
|
|
|
|
%3.95
|
|
|
|
%3.29
|
|
|
|
%3.29
|
|
|
|
%3.29
|
|
|
|
%48.03
|
|
|
|
%44.08
|
|
|
|
%6.58
|
|
|
|
%1.32
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 97 | 7 | |
| 63 | 17 | |
| 49 | 32 | |
| 40 | 59 | |
| 36 | 39 | |
| 34 | 45 | |
| 29 | 11 | |
| 29 | 32 | |
| 29 | 7 | |
| 28 | 35 | |
| 28 | 8 | |
| 27 | 76 | |
| 26 | 38 | |
| 21 | 73 | |
| 16 | 31 | |
| 15 | 31 | |
| 12 | 32 | |
| - | 6 |
Gaziantep Süper Amatör Ligi 25-26 sezonunda Grup 1 grubunun zirvesinde Gaziantep Oğuzspor bulunuyor: 16 maçta 43 puan. Attığı gol 44, yediği gol 11; averajı 33. Takipçileri Gaziantep Sanayi Esnafspor (39 puan) ve Güneş 27 (32 puan). Sezon karnesi 14 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 9 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Gaziantep Oğuzspor (44 gol), en az gol yiyen takımı Güneş 27 (7 gol). Son maçlarda en iyi formu Gaziantep Oğuzspor yakaladı: son 16 maçta 43 puan. Ligde şu ana kadar toplam 245 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Gaziantep Oğuzspor (24 puan), deplasman tablosunda ise Gaziantep Oğuzspor (19 puan).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.