YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Meistriliiga Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Flora Tallinn (K) (33 puan), 2. Paide (K) (33 puan), 3. Saku Sporting (K) (29 puan).
Meistriliiga Kadınlar 2026 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Flora Tallinn (K) (33 puan), 2. Paide (K) (33 puan), 3. Saku Sporting (K) (29 puan).
Estonya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 16 | 10 | 3 | 3 | 46 - 20 | 26 | 33 | |||
|
2
| 17 | 11 | 0 | 6 | 48 - 27 | 21 | 33 | |||
|
3
| 17 | 9 | 2 | 6 | 45 - 38 | 7 | 29 | |||
|
4
| 16 | 8 | 3 | 5 | 31 - 23 | 8 | 27 | |||
|
5
| 17 | 3 | 3 | 11 | 24 - 47 | -23 | 12 | |||
|
6
| 17 | 3 | 1 | 13 | 24 - 63 | -39 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 23 - 21 | 2 | 16 | |||
| 2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 23 - 12 | 11 | 15 | |||
| 3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 21 - 11 | 10 | 14 | |||
| 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 - 10 | 4 | 10 | |||
| 5 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 - 31 | -18 | 9 | |||
| 6 | 9 | 2 | 2 | 5 | 15 - 24 | -9 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 25 - 9 | 16 | 19 | |||
| 2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 25 - 15 | 10 | 18 | |||
| 3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 - 13 | 4 | 17 | |||
| 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 22 - 17 | 5 | 13 | |||
| 5 | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 - 23 | -14 | 4 | |||
| 6 | 7 | 0 | 1 | 6 | 11 - 32 | -21 | 1 |
|
|
4.36
|
|
|
10.02
|
|
|
1.80
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%18.00
|
|
|
|
%82.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%38.00
|
|
|
|
%74.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%28.00
|
|
| 23 Ağustos Pazar | ||||
| 1 - 4 | MS | |||
| 02 Eylül Çarşamba | ||||
| 1 - 5 | MS | |||
| 2025-2025 | 25 | 2 | |
| 2025-2025 | 17 | 1 | |
| 2025-2025 | 20 | 1 |
| 2025-2025 | 26 | |
| 2025-2025 | 26 | |
| 2025-2025 | 26 |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 | |
| 2025-2025 | 0 |
|
|
4.36
|
|
|
10.02
|
|
|
1.80
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%12.00
|
|
|
|
%44.00
|
|
|
|
%18.00
|
|
|
|
%82.00
|
|
|
|
%42.00
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%38.00
|
|
|
|
%74.00
|
|
|
|
%26.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%32.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%28.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%34.00
|
|
|
|
%8.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%6.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%4.00
|
|
|
|
%16.06
|
35
|
|
|
%16.97
|
37
|
|
|
%18.35
|
40
|
|
|
%11.93
|
26
|
|
|
%12.39
|
27
|
|
|
%17.89
|
39
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 27 | 0.8 | - | 18.9 | 9.4 | 53.6 | 7.2 | 113.8 | 77.5 | |
| 46 | 20 | 0.9 | 1 | 15.1 | 7.7 | 48.3 | 6.9 | 96.1 | 61.6 | |
| 45 | 38 | 1.4 | - | 13.6 | 7.4 | 49.1 | 6.0 | 110.6 | 69.4 | |
| 31 | 23 | 0.9 | - | 15.0 | 7.1 | 50.3 | 3.8 | 90.9 | 57.2 | |
| 24 | 47 | 0.9 | 1 | 10.9 | 5.1 | 41.5 | 3.5 | 102.4 | 58.0 | |
| 24 | 63 | 0.6 | - | 6.6 | 3.5 | 33.6 | 2.6 | 66.2 | 34.8 |
Meistriliiga Kadınlar 2026 sezonunda zirvede Flora Tallinn (K) bulunuyor: 16 maçta 33 puan. Attığı gol 46, yediği gol 20; averajı 26. Takipçileri Paide (K) (33 puan) ve Saku Sporting (K) (29 puan). Sezon karnesi 10 galibiyet, 3 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 6 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Paide (K) (48 gol), en az gol yiyen takımı Flora Tallinn (K) (20 gol). Son maçlarda en iyi formu Flora Tallinn (K) yakaladı: son 16 maçta 33 puan. Ligde şu ana kadar toplam 218 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Saku Sporting (K) (16 puan), deplasman tablosunda ise Flora Tallinn (K) (19 puan).
Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Flora Tallinn (K). Küme Düşme Play-off hattında FC Elva (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.