YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Liga Premier Serie A, Clausura 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Chihuahua (25 puan), 2. Tecos FC (25 puan), 3. Tritones Vallarta MFC (24 puan).
Liga Premier Serie A, Clausura 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Chihuahua (25 puan), 2. Tecos FC (25 puan), 3. Tritones Vallarta MFC (24 puan).
Meksika
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 21 - 10 | 11 | 25 | |||
2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 14 - 4 | 10 | 25 | |||
3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 17 - 5 | 12 | 24 | |||
4 | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 - 8 | 6 | 18 | |||
5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 - 11 | 5 | 18 | |||
6 | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 - 12 | 2 | 18 | |||
7 | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 - 16 | -9 | 10 | |||
8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 - 18 | -8 | 8 | |||
9 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 - 17 | -11 | 6 | |||
10 | 10 | 0 | 1 | 9 | 4 - 18 | -14 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 - 2 | 6 | 14 | |||
| 2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 - 2 | 8 | 13 | |||
| 3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 - 4 | 7 | 12 | |||
| 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 - 5 | 4 | 10 | |||
| 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 - 5 | 2 | 9 | |||
| 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 - 7 | 1 | 7 | |||
| 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 - 5 | 1 | 7 | |||
| 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 3 - 4 | -1 | 7 | |||
| 9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 - 9 | -5 | 4 | |||
| 10 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 - 10 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 - 6 | 4 | 13 | |||
| 2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 - 3 | 5 | 11 | |||
| 3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 - 3 | 4 | 11 | |||
| 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 2 | 4 | 11 | |||
| 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 - 7 | 0 | 9 | |||
| 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 6 | 1 | 8 | |||
| 7 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 - 12 | -8 | 3 | |||
| 8 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 - 8 | -6 | 2 | |||
| 9 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 - 11 | -9 | 1 | |||
| 10 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 8 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 20 - 6 | 14 | 29 | |||
2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 - 11 | 11 | 19 | |||
3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 22 - 20 | 2 | 16 | |||
4 | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 - 15 | 3 | 14 | |||
5 | 10 | 2 | 7 | 1 | 24 - 22 | 2 | 14 | |||
6 | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 - 17 | -1 | 14 | |||
7 | 10 | 3 | 2 | 5 | 18 - 18 | 0 | 13 | |||
8 | 10 | 3 | 3 | 4 | 19 - 20 | -1 | 13 | |||
9 | 10 | 3 | 4 | 3 | 10 - 17 | -7 | 13 | |||
10 | 10 | 1 | 3 | 6 | 15 - 24 | -9 | 7 | |||
11 | 10 | 2 | 1 | 7 | 18 - 32 | -14 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 11 - 2 | 9 | 15 | |||
| 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 - 6 | 12 | 13 | |||
| 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 - 2 | 8 | 11 | |||
| 4 | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 - 5 | 5 | 11 | |||
| 5 | 5 | 2 | 3 | 0 | 20 - 17 | 3 | 10 | |||
| 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 - 6 | 3 | 10 | |||
| 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 - 5 | 3 | 10 | |||
| 8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 4 | 2 | 9 | |||
| 9 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 - 7 | 4 | 7 | |||
| 10 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 - 11 | -2 | 6 | |||
| 11 | 6 | 0 | 3 | 3 | 10 - 15 | -5 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 - 4 | 5 | 14 | |||
| 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 13 - 14 | -1 | 6 | |||
| 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 - 5 | -1 | 6 | |||
| 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 - 11 | -4 | 6 | |||
| 5 | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 - 5 | -1 | 4 | |||
| 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 - 9 | -4 | 4 | |||
| 7 | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 - 13 | -9 | 4 | |||
| 8 | 6 | 0 | 2 | 4 | 11 - 15 | -4 | 3 | |||
| 9 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 - 13 | -5 | 3 | |||
| 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 - 12 | -6 | 3 | |||
| 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 9 - 21 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 40 - 8 | 32 | 24 | |||
2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 26 - 11 | 15 | 23 | |||
3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 19 - 12 | 7 | 22 | |||
4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 38 - 13 | 25 | 21 | |||
5 | 10 | 6 | 1 | 3 | 21 - 11 | 10 | 20 | |||
6 | 10 | 5 | 1 | 4 | 29 - 17 | 12 | 18 | |||
7 | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 - 11 | 0 | 15 | |||
8 | 10 | 3 | 2 | 5 | 26 - 25 | 1 | 12 | |||
9 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 - 18 | -4 | 10 | |||
10 | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 - 39 | -32 | 7 | |||
11 | 10 | 0 | 0 | 10 | 1 - 67 | -66 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 - 5 | 12 | 18 | |||
| 2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 24 - 4 | 20 | 12 | |||
| 3 | 5 | 3 | 2 | 0 | 21 - 9 | 12 | 12 | |||
| 4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 - 0 | 8 | 12 | |||
| 5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 27 - 7 | 20 | 9 | |||
| 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 - 4 | 9 | 9 | |||
| 7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 - 3 | 5 | 7 | |||
| 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 - 6 | -2 | 7 | |||
| 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 - 15 | -5 | 5 | |||
| 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 - 22 | -17 | 3 | |||
| 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 - 19 | -18 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 16 - 4 | 12 | 12 | |||
| 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 - 6 | 5 | 12 | |||
| 3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 - 2 | 3 | 11 | |||
| 4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 16 - 13 | 3 | 9 | |||
| 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 - 11 | 2 | 8 | |||
| 6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 - 5 | 2 | 8 | |||
| 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 16 - 10 | 6 | 7 | |||
| 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 - 7 | -5 | 4 | |||
| 9 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 - 17 | -15 | 4 | |||
| 10 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 - 15 | -9 | 3 | |||
| 11 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 - 48 | -48 | 0 |
|
|
3.01
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.34
|
|
|
|
%20.86
|
|
|
|
%27.81
|
|
|
|
%48.66
|
|
|
|
%51.34
|
|
|
|
%43.32
|
|
|
|
%33.16
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%49.20
|
|
|
|
%50.80
|
|
|
|
%24.06
|
|
|
|
%42.78
|
|
|
|
%24.06
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
3.01
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.34
|
|
|
|
%20.86
|
|
|
|
%27.81
|
|
|
|
%48.66
|
|
|
|
%51.34
|
|
|
|
%43.32
|
|
|
|
%33.16
|
|
|
|
%23.53
|
|
|
|
%49.20
|
|
|
|
%50.80
|
|
|
|
%24.06
|
|
|
|
%42.78
|
|
|
|
%24.06
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%12.30
|
|
|
|
%11.23
|
|
|
|
%8.56
|
|
|
|
%7.49
|
|
|
|
%6.95
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%4.81
|
|
|
|
%4.81
|
|
|
|
%4.28
|
|
|
|
%4.28
|
|
|
|
%35.29
|
|
|
|
%17.11
|
|
|
|
%13.37
|
|
|
|
%11.23
|
|
|
|
%8.56
|
|
|
|
%5.88
|
|
|
|
%3.74
|
|
|
|
%2.67
|
|
|
|
%2.14
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Piyasa Değeri | Korner |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 12 | 1.3 | - | - | 4.2 | |
| 34 | 12 | 1.2 | 1 | - | 4.5 | |
| 30 | 13 | 1.8 | 2 | - | 5.4 | |
| 28 | 12 | 1.2 | - | 7.1Mn € | 3.7 | |
| 25 | 12 | 2.8 | 2 | - | 5.7 | |
| 25 | 14 | 1.9 | 2 | - | 5.4 | |
| 22 | 15 | 2.2 | 1 | - | 3.4 | |
| 22 | 20 | 1.6 | - | - | 7.1 | |
| 22 | 12 | 0.7 | 1 | - | 1.3 | |
| 21 | 11 | 2.0 | 2 | - | 3.4 | |
| 20 | 22 | 1.2 | 1 | 150B € | 4.8 | |
| 18 | 15 | 0.4 | 1 | - | 2.0 | |
| 18 | 18 | 1.2 | - | - | 1.7 | |
| 18 | 7 | 1.2 | - | - | 2.9 | |
| 17 | 13 | 0.7 | - | - | 1.7 | |
| 17 | 16 | 1.7 | - | - | 2.4 | |
| 16 | 27 | 1.8 | 1 | - | 3.2 | |
| 16 | 17 | 1.4 | - | - | 4.0 | |
| 15 | 6 | 1.2 | 1 | - | 2.9 | |
| 14 | 13 | 1.8 | - | - | 4.7 | |
| 14 | 18 | 0.4 | 1 | - | 0.8 | |
| 14 | 8 | 0.4 | - | - | 1.9 | |
| 12 | 14 | 1.1 | 1 | - | 2.0 | |
| 11 | 19 | 1.9 | 2 | - | 3.7 | |
| 10 | 11 | 1.3 | 1 | - | 6.2 | |
| 10 | 17 | 1.1 | 1 | - | 2.3 | |
| 10 | 18 | 0.9 | 1 | - | 1.8 | |
| 7 | 39 | 1.0 | - | - | 2.4 | |
| 7 | 16 | 0.3 | - | - | 0.3 | |
| 6 | 17 | 0.6 | - | - | 2.3 | |
| 4 | 18 | 1.0 | - | - | 2.4 | |
| 4 | 8 | 2.2 | - | - | 2.6 | |
| 1 | 66 | 0.7 | - | - | 1.3 |
Liga Premier Serie A, Clausura 2023 sezonunda Grup 1 grubunun zirvesinde Chihuahua bulunuyor: 10 maçta 25 puan. Attığı gol 21, yediği gol 10; averajı 11. Takipçileri Tecos FC (25 puan) ve Tritones Vallarta MFC (24 puan). Sezon karnesi 7 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Chihuahua (21 gol), en az gol yiyen takımı Tecos FC (4 gol). Son maçlarda en iyi formu Chihuahua yakaladı: son 10 maçta 25 puan. Ligde şu ana kadar toplam 123 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Tecos FC (14 puan), deplasman tablosunda ise Chihuahua (13 puan).
Play-off hattında Chihuahua, Tecos FC, Tritones Vallarta MFC.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.