Northern Premier League 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Cleethorpes Town FC (19 puan), 2. Avro FC (19 puan), 3. Redcar Athletic FC (18 puan).

Northern Premier League 26-27

Northern Premier League
Tüm Ligler
Search
İngiltere
Takvim 26/27
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.27
Korner
6.50
Sarı Kart
2.19
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.05
37
X
%19.32
17
2
%38.64
34
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%35.23
31
Üst
%64.77
57
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%26.14
23
X
%45.45
40
2
%28.41
25
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%54.55
48
KG Yok
%45.45
40
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%17.05
15
2-3 Gol
%46.59
41
4-5 Gol
%27.27
24
6+ Gol
%9.09
8
Fikstür
9. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.27
Korner
6.50
Sarı Kart
2.19
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%42.05
37
X
%19.32
17
2
%38.64
34
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%35.23
31
Üst
%64.77
57
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%26.14
23
X
%45.45
40
2
%28.41
25
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%54.55
48
KG Yok
%45.45
40
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%17.05
15
2-3 Gol
%46.59
41
4-5 Gol
%27.27
24
6+ Gol
%9.09
8
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-2
%13.64
12
1-0
%7.95
7
1-1
%7.95
7
2-0
%6.82
6
0-1
%5.68
5
2-1
%5.68
5
2-2
%5.68
5
3-2
%5.68
5
0-3
%4.55
4
3-0
%4.55
4
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%21.59
19
2/2
%20.45
18
X/1
%15.91
14
X/2
%14.77
13
X/X
%14.77
13
2/1
%4.55
4
1/2
%3.41
3
2/X
%3.41
3
1/X
%1.14
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%12.50
36
16-30
%12.50
36
31-45
%18.06
52
46-60
%15.97
46
61-75
%18.06
52
76-90
%22.92
66
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Piyasa Değeri Piyasa Değeri Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
26 16 0.8 - 12.8 6.5 - 43.6 4.5 82.6 47.5
23 5 1.4 - 8.5 4.9 - 38.4 4.0 57.4 39.8
18 9 1.1 - 9.0 3.5 1.2Mn € 37.3 4.1 63.5 42.5
17 10 0.9 1 5.6 2.2 75B € 32.4 3.2 71.6 43.2
16 10 1.4 - 10.2 4.8 75B € 50.6 3.5 102.8 55.9
15 8 1.4 1 14.8 6.4 50B € 63.5 9.0 99.0 62.8
15 4 0.5 - 7.9 3.8 - 34.1 2.0 55.8 33.4
15 9 2.2 1 8.2 3.9 150B € 44.6 3.5 77.1 43.4
15 16 0.5 - 6.2 3.2 - 35.4 2.5 68.4 41.0
14 10 1.0 - 5.5 2.6 150B € 35.3 2.1 72.2 43.4
14 14 0.5 - 6.1 2.4 - 23.8 2.9 28.4 19.6
11 22 1.2 2 6.8 3.0 325B € 45.5 2.6 90.8 51.8
11 19 0.8 1 6.9 2.6 - 29.6 1.8 56.0 30.1
11 23 0.9 1 4.8 1.6 - 29.3 2.1 49.5 27.8
11 12 1.6 - 7.9 3.4 50B € 35.9 2.6 71.6 44.1
10 8 1.5 1 7.1 2.8 - 35.6 4.0 75.0 50.5
9 15 0.6 1 4.4 1.8 - 28.1 1.1 49.0 28.9
9 14 1.5 2 7.4 2.2 - 35.6 2.0 63.4 32.0
8 18 1.0 1 5.6 2.4 350B € 33.9 3.2 58.4 31.9
8 11 1.0 - 6.1 2.1 - 34.9 4.1 63.0 37.4
7 17 1.4 1 6.6 2.8 - 31.0 3.8 57.4 35.5
5 18 0.9 1 5.6 2.4 300B € 34.3 2.1 74.5 37.6

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Northern Premier League 26-27 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Northern Premier League 26-27 sezonunda zirvede Cleethorpes Town FC bulunuyor: 8 maçta 19 puan. Attığı gol 23, yediği gol 5; averajı 18. Takipçileri Avro FC (19 puan) ve Redcar Athletic FC (18 puan). Sezon karnesi 6 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 22 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Avro FC (26 gol), en az gol yiyen takımı Redcar Athletic FC (4 gol). Son maçlarda en iyi formu Cleethorpes Town FC yakaladı: son 8 maçta 19 puan. Ligde şu ana kadar toplam 288 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Avro FC (10 puan), deplasman tablosunda ise Warrington (12 puan).

Yükselme hattında Cleethorpes Town FC. Yükselme Play-off hattında Avro FC, Redcar Athletic FC, Warrington, Guiseley. Küme Düşme hattında Quorn FC, Bamber Bridge, Stockton Town, FC United.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut